Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9610
čaute ,volám sa Martin cvičím 3roky ...cvičenie mám ako zálubu pred 2rokmi som mal zlomenú ruku na 6x z pádu a dost som opadol za polroka marodky...mal som 115KG pred rokom ked som bral doplnky ,momentálne mám 95kg a chcem 90do leta :) každú radu o diete prímem :) (bol som vždy skorej na objem ,diety nemám preštudovane)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9615
dík ..tu je jedna foto :-p
Prílohy
DSC00210.JPG
DSC00210.JPG (58.76 KiB) 3186 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#9639
vdaka idem čítat to :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od stacho.marek
#9826
Ahoj to je pravda, že tu je o dietach dosť ale podľa mňa budeš potrebovať opraviť jedálniček presne na mieru a možno aj treningový plán.
Robím osobného trénera v Trnave už 5 rokov a mám aj vlastnú klientelu....
Pokieľ chceš môžme spolu podrobne pracovať...



Semi.199 napísal:čaute ,volám sa Martin cvičím 3roky ...cvičenie mám ako zálubu pred 2rokmi som mal zlomenú ruku na 6x z pádu a dost som opadol za polroka marodky...mal som 115KG pred rokom ked som bral doplnky ,momentálne mám 95kg a chcem 90do leta :) každú radu o diete prímem :) (bol som vždy skorej na objem ,diety nemám preštudovane)
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#11875
tak oživujem tému nebo lsom tu dost dlho bo som končil štúdium čiže skúškové mám zasebou ,prácu tiež už mám,tak do leta som chcel 90kg noo stalo sa že robota ma pohltila a nestíhal som moc jest čiže som schudol až na 80KG ! som spokojný s váhou ale dost som opadol bo som moc nestíhal posilku ale už som spet a už zase začíname ,,,teraz už žiaden objem čisto vysekanie a budem štastný :a21


stacho.marek : dakujem za pomocnú ruku ale ja to mám dost od ruky Trnavu jedine ak bysi mi niečo pomohol cez net ,rád prímem každú radu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#11945
díík ,tu prikladám foto po spáde na 80KG ( podotýkam bolo to cca 105kg pred februarom ešte )
...viem nič moc ale pol roka som ani necvičil a tak o par mesiacou dúfam že budú lepšie výsledky :a10
Prílohy
Snímka304 - kópia.jpg
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11948
Vitaj u nas.Je tam riadna premena udrzat sa pri tomto obsahu tuku a hore hmotu by to vyzaralo dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#11961
dík moc noo určite nechcem pribrat uz len seka ta hmotu davat hore :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#15067
takže už je tomu rok co som si dal tvrdu kuru na schudnutie a zacal brat vazne moje treningi ktore sami stali drogou ...FOTO na porovnanie (z treningou pred rokom na boxe -treningi cisto fitko terajsia foto ) viem mam toho este vela co makat ale ten vahovy rozdiel je vidiet a citim sa vazne lepsie takto :)
Prílohy
porovnanie.png
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#15069
tak ja som to mal hlavne nafuknute ,,doplnkami, vodou a tukom teraz to je omnoho lepsie pre telo citim sa lepsie a lepsie mam i treningi vybusnejsie viac vydrzim :a32
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15070
urobil si na sebe riadny kus roboty! palec hore :a22 Pekny priklad pre tych lenivcov co stale nadavaju, ze sa to neda!
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15074
to je docela razantní váhovej skok, ale pokuď jsi teď spokojenej, je to jen dobře.
držim palce ať to do léta pěkně vysekáš :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#15081
dakujem hej teraz to chcem iba dosekat :) nechcem uz ziadnom pripade pribrat hentak ...dá sa vsetko len treba chciet a mat pevne odhodlanie sa neprejedat a dodrziavat stravu aku mas :a21
Od audithomas
#15082
nevim no,já jsem takovej magor,že bych si klidně píchal tajnou armádní látku,abych se rok cítil jako chlap a bylo by mi jedno že bych po roce umřel,jde mi oten pocit
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#15083
tak toto zas urcite nie ,,,premna je ten pocit naplnenia ze to co mám-chcem mat dosiahnem poctivo každým jedným treningom som tomu blissie a to ma tesi a naplna a potom nech to trva aj Xrokou potom sa pozrem kde som bol kedysi a kde som teraz a poviem si bola to dlha ale krasna cesta a predsa som to dokazal to je premna dolezite :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#15085
tak to daleko nazajdes mal som jedneho sparinga vsetk ochcel hned a potom nato doplatil ,,ani piramidu nepostavili za den ,dockaj priatlu vsetko ma svoj cas vsetko
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15089
audithomas napísal:vítej,co bych dal za 110 kilo :-)
buď rád že vážíš tolik kolik vážíš, opravdu, věř mi :a22

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]