Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od vojto82
#20861
Zdravím Vás
Môžte mi niekto prosím Vás poradiť, ktorú šikmú lavicu(presne typ) na posilňovanie brušných svalov
ďakujem
s pozdravom

Vojto

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20862
vojto82 napísal:Zdravím Vás
Môžte mi niekto prosím Vás poradiť, ktorú šikmú lavicu(presne typ) na posilňovanie brušných svalov
ďakujem
s pozdravom

Vojto
tých je milion typov a v roznyvh cenových relaciach .

skus si povyberat z netu ktore by sa ti pacili a daj sem fotky ( nie linky na obchody !!! )

mozno ti pomôžu vybrať tu spravnu
Užívateľov profilový obrázok
Od vojto82
#20863
master obla.jpg
master obla.jpg (96.44 KiB) 1496 zobrazení
kettler.jpeg
kettler.jpeg (20.12 KiB) 1496 zobrazení
insport 2.jpeg
insport 2.jpeg (30.42 KiB) 1496 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20867
a nie sú všetky rovnaké? :D ...ja len, vyber si takú, ktorá tebe najviac vyhovuje...mne osobne nereže tá pena kde si zachytávaš nohy, radšej nejakú kožu...a tiež sa mi zdá byť ta posledná dosť úzka, takže z týchto by som zvolil strednú....
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20869
Tazzman napísal:a nie sú všetky rovnaké? :D ...ja len, vyber si takú, ktorá tebe najviac vyhovuje...mne osobne nereže tá pena kde si zachytávaš nohy, radšej nejakú kožu...a tiež sa mi zdá byť ta posledná dosť úzka, takže z týchto by som zvolil strednú....
oni su vsetky podobne lavice na jedno kopyto , akurat su rozdiely v caluneni, pouzitom materialy ... ale velke rozdiely tam niesu
Užívateľov profilový obrázok
Od WalecPalec
#20975
Tu Hornu mam doma no v pivnici lebo podla mna neni az tak dobre ta stredna je u nas v posilke a je dobra podla mna len nema penove tie veci ale kozene
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]