Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od michal123
#25347
Zdravím chcel by som sa spýtať či máte niekto skúsenosť s tým, že po vybratí antibiotík vám rapídne klesla sila ? Bral som rovamycin 5dní a teraz sú to už 2 týždne čo ho neberiem z toho týždeň cvičím a neskutočne mi klesla sila hlavne na hrudníku. Energiu aj náladu do cvičenia mám ale jednoducho keď si naložím váhu s ktorou som sa pred chorobou pomaly len rozcvičoval tak teraz to ledva potlačím. Len som chcel vedieť či je to normálne alebo to mám nejako riešiť.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#25348
michal123 napísal:Zdravím chcel by som sa spýtať či máte niekto skúsenosť s tým, že po vybratí antibiotík vám rapídne klesla sila ? Bral som rovamycin 5dní a teraz sú to už 2 týždne čo ho neberiem z toho týždeň cvičím a neskutočne mi klesla sila hlavne na hrudníku. Energiu aj náladu do cvičenia mám ale jednoducho keď si naložím váhu s ktorou som sa pred chorobou pomaly len rozcvičoval tak teraz to ledva potlačím. Len som chcel vedieť či je to normálne alebo to mám nejako riešiť.
Je to viac-menej bežný jav. Sila sa vráti neboj sa... :a24

:a6
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]