Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4513
Dnes som sa zúčastnil na majstrovstvách školy v silovom trojboji, súťažil som v kategorii do 70 kg ( ja som bol najlahší pretekár ) s mojími 64 kilami :a40 .Na drep som dal max. 90kg , tlak 55kg :a36 čo ma velmi sere , a na mrtvy ťah 120kg. Vo svojej kategorii som nakoniec skoncil 3. čo ma velmi teší.


Aký je podla vás moj výkon ???

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4515
diky :a40 , len ten tlak ma trocha sere, na prvy pokus som dal 50kg, druhy pokus 55kg, a treti 65 co som nedal :( , keby som si dal na treti pokus 60kg tak to by som dal.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4520
GULASH700 napísal:diky :a40 , len ten tlak ma trocha sere, na prvy pokus som dal 50kg, druhy pokus 55kg, a treti 65 co som nedal :( , keby som si dal na treti pokus 60kg tak to by som dal.
tak poucil si sa nabuduce ich rozbijes:))
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4550
GULASH700 napísal:No dufam ze hej, dovtedy planujem dat na tlaku 70kg.
rob si treningovy dennicek vela ludi to povazuje za hlupost ale ja si to nemyslim zapisuj si kazdy trening kolko si dal vahu a opakovania a vzdy si nieco pridaj a uvidis ako to pojde hore:)
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#4551
aNs_ napísal:
GULASH700 napísal:No dufam ze hej, dovtedy planujem dat na tlaku 70kg.
rob si treningovy dennicek vela ludi to povazuje za hlupost ale ja si to nemyslim zapisuj si kazdy trening kolko si dal vahu a opakovania a vzdy si nieco pridaj a uvidis ako to pojde hore:)
Vždy si veďte tréningový denník. Píšte si každý cvik, každú sériu, každé opakovanie aj zahrievacie série a dokonca aj poznámky ako: ...hral som včera futbal, kolená stále bolia... atď. Staré porekadlo hovorí: „Pokiaľ sa nepoučíme z chýb minulosti, budeme ich stále opakovať.“ Ak si budete písať všetko, poznáte čo na vás funguje a čo nie, prečo sa stalo že ste sa zranili a museli ste nadávať. Príklad: Mal som nejaké problémy keď som trénoval triceps. Našiel som tréningový denník z roku 1995. Zistil som, že v jednom 8 týždennom cykle som pridal 30 libier k môjmu maximu pre 5 opakovaní (5RM) na činku, keď som robil posledné vypaľovacie série benchpressu úzkym úchopom po normálnom tréningu benchpressu, predtým než som izoloval tricepsl. Tušíte koľko som pridal vo svojom ďalšom tréningu benchpressu úzkym úchopom? Môj sparingpartner mal horšie výsledky z benchpressu úzkym úchopom, ale zaznamenal skvelé prírastky z cvičenia supersérii pri francúzskom tlaku. Teraz už vieme čo na každého funguje. Zapíšme si to.
ZDROJ: http://power-sport.sk/zaklady/88-ako-dosiahnut-uspech

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]