Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od joker28
#9140
Co dokáže SizeOn ?

Urychluje proteosyntézu a regeneruje svalstvo
Zvyšuje objem svalové hmoty, objem buněk, prodlužuje svalová vlákna a zásobuje tělo aminokyselinami
Posiluje signál S6K1 a 4E-BP1 a hypertrofní signalizační dráhu mTOR Iniciuje biogenezi a regeneraci svalstva ještě během tréninku.
Dodává životně důležité živiny, minerály a kofaktory posilující kosterní svalovou tkáň
Umocňuje sílu Pterostilbenu
Obsahuje zcela novou směs LOLA ™, aminokyselina L-ornitin sůl-L-aspartát

Reklama

Reklama

Od joker28
#9141
Nad Size On som rozmýšlal už dávnejšie, ešte keď bola dostať len prváverzia..o druhej som sa dozvedel, keď som pozeral výsledky supplement award 2010 ...vyhral 2 kategórie..
Kreatín roka a tiež Intra workout drink -nápoj počas tréningu. ..Ked som videl, že dominoval až vo dvoch kategóriach, bol som rozhodnutý, že ho chcem vyskúšať a tak mi nezostávalo nič iné ako našetriť nejaké eurička :a26
Teraz ho mám už doma. Zatial som mal 4 dávky...ešte je asi skoro,aby som hodnotil jeho účinky, tak napíšem aspoň prvé dojmy.
Vybral som si citrónovú príchuť. ..chuťovo je to nadpriemerné..dobre sa pije počas tréningu, nelepí sa mi huba ani nič podobné. Rozpustnosť je výborná,ako aj pri super pump250.
Berie sa iba v tréningové dni a balenie obsahuje 24 dávok.
Ďalšie info o spokojností, účinnosti pridám o týždeň,dva
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LakHvQBfzzY[/youtube]
Od joker28
#9255
Po 10 dávkach zatial celkom spokojnoť ...sila išla hore :) chuť trénovať je nekonečná..nechce sa mi odísť z posilky atď... :a21
Kombinácia so SP 250 je vynikajúca ..svaly vyzerajú celkovo lepšie, :a76 ..z mojej strany spokojnosť...jediné čo ma mierne brzdí, je bolesť ramena..ale hádam to prestane a neprejde do nejakého vážnejšieho problému ...
ak máte otázku,stačí sa ozvať
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9256
joker28 napísal:jediné čo ma mierne brzdí, je bolesť ramena.
mimo temy: toto uz nemoze byt nahoda. mojho sparinga boli ramena, mna zacalo boliet par dni nato, dnes som pocul jedneho chlapca v posilke hovorit ze ho boli rameno a teraz aj ty pises ze ta boli. ako nahoda je blbec ale az tak vela? :a15 to uz sa mi ani verit nechce, je tu este niekto koho boli? :a11
Od joker28
#9257
whoo napísal: mimo temy: toto uz nemoze byt nahoda. mojho sparinga boli ramena, mna zacalo boliet par dni nato, dnes som pocul jedneho chlapca v posilke hovorit ze ho boli rameno a teraz aj ty pises ze ta boli. ako nahoda je blbec ale az tak vela? :a15 to uz sa mi ani verit nechce, je tu este niekto koho boli? :a11
určite chodí po posilkách voláky zaklínač, čo nám kazí ramená :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9262
joker28 napísal:
whoo napísal: mimo temy: toto uz nemoze byt nahoda. mojho sparinga boli ramena, mna zacalo boliet par dni nato, dnes som pocul jedneho chlapca v posilke hovorit ze ho boli rameno a teraz aj ty pises ze ta boli. ako nahoda je blbec ale az tak vela? :a15 to uz sa mi ani verit nechce, je tu este niekto koho boli? :a11
určite chodí po posilkách voláky zaklínač, čo nám kazí ramená :a9
asi, to bude nejaky curak. nastžastie ma nepokazil vela, uz to prechadza :a11
Od joker28
#9263
whoo napísal: asi, to bude nejaky curak. nastžastie ma nepokazil vela, uz to prechadza :a11
ja sa budem krotit pri tlakoch na ramena za hlavou a bude to fajn hadam..ako tak :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od JimmySK
#20450
Zdravim Sportovci,
Chcem sa spytat aku davku tohto produktu odporucate. Ci ist presne podla toho co odporuca vyrobca, alebo tam pridat este viac ako len jednu odmerku.

Dik za odpoved
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]