Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od skrina20
caute chlapi. mate skusenosti s elite labs? najprv som objednaval z od royal roids TST tam mi prisla kvalita ok aj podla testov no po 2 objednavach mi prestal odpisovat neviem co sa stalo. momentalne som kupil z anabolic house magnus TST a mam pocit ze tam bude velmi malo TST. pri tom prvom som mal aj zacervenanie aj svrbenie po vpichu, teraz pri magnus nemam ani to plus sa citim horsie psychicky ako predtym. cize z anabolic house uz neobjednam. preto sa pytam na elite labs ci mate skusenost. diky konkretne odtial chcem BioNiche Pharma Enanta-Med Testosterone Enanthate 10ml x3000mg

Reklama

Reklama

Od phantomgear
skrina20 napísal:
28 Mar 2023, 15:53
caute chlapi. mate skusenosti s elite labs? najprv som objednaval z od royal roids TST tam mi prisla kvalita ok aj podla testov no po 2 objednavach mi prestal odpisovat neviem co sa stalo. momentalne som kupil z anabolic house magnus TST a mam pocit ze tam bude velmi malo TST. pri tom prvom som mal aj zacervenanie aj svrbenie po vpichu, teraz pri magnus nemam ani to plus sa citim horsie psychicky ako predtym. cize z anabolic house uz neobjednam. preto sa pytam na elite labs ci mate skusenost. diky konkretne odtial chcem BioNiche Pharma Enanta-Med Testosterone Enanthate 10ml x3000mg
Lepší zkušenost jsem já :a40 :a40
Od EliteDoktor
K elite labs tolko v skratke :
Výhody :
-Skusenosti
-viac ako 10 rokov praxe
-Serioznost
-Loyalita
-Odborne poradenstvo
-Komunikacia na vysokej urovni
- top servis
Nevyhody :
-Výnimocne sa stane že ta zoberie ,,pod seba" - Ja co mam info tak chalan neberie nových klientov.
Od EliteDoktor
Ahoj :)
Tak to si mal fakt stastie alebo si bol seriozny a velmi milý ;)
Od drake06
Ahojte neviete co je zo strankou elite-labs? Nefunguje mi uz nejaku dobu, pripadne nejakeho noveho overeneho predajcu?
Od TomPatronSK
Ahojte , Tiez nemam kontakt na elite a uz ani na iron shop , ked niekto mate nieco v ponuke napiste sukromnu spravu , ďakujem
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Primobolan oral

Zdravím, vie niekto o nejakom kvalitnom pri[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Problém s erekcí

Ahoj, jsem tu nový a chtěl jsem se zeptat[…]

Info 1x testosterón

Ahoj kedže ma trapi dlhe roky nizka hladina tst 8 […]