Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baranidlo258
#10492
Čaute.Chcel by som sa vas spytat ci ma dakto skusenosti s operaciou slepého čreva a ako to bolo zo stravou a posilovanim.Mna dnes prepustiliz nemocnice a schudol som uz 5kg.Cvcim asi tak 2 roky a zatial som mal len protein aj to len posledny mesiac... Vsetko islo krasne hore drep som mal 135ku do poslednej serie, bench 100ku, mrtvolu 130, bol som spokojny a chcel sa zlepsovat.Planoval som kocky na Leto uz som na tom makal na plno, proste vsetko bolo krasne.Odrazu jedneho dna rano boelsti brucha... Najprv som si myslel ze som sa prezral aj mi to povedali an pohotovosti no uz vecer som isiel pod noze.... 3 dni v nemocnici a teraz mam jasne ze jazvu a dost to boli, cital som ze nebudem moct cvicit aj 2 mesiace.nwm si predstavit ako pojdem dole a ani si to nechcem predstavit....Je mi z toho tootalne zle.... Teraz sa aspon snazim dobre stravovat aspon tych 120gramov bielkovin az den lebo mam aj tak dietu......nechcem ist dole na sile a objeme preto vas prosim o rady a aj skusenosti ak niekto ma.....Posilovanie je moj zivot odkedy som prvy krat chytil cinky v posilke stale som tam........ dakujem vam velmi pekne ludia za vaserady

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10496
baranidlo258 napísal:Čaute.Chcel by som sa vas spytat ci ma dakto skusenosti s operaciou slepého čreva a ako to bolo zo stravou a posilovanim.Mna dnes prepustiliz nemocnice a schudol som uz 5kg.Cvcim asi tak 2 roky a zatial som mal len protein aj to len posledny mesiac... Vsetko islo krasne hore drep som mal 135ku do poslednej serie, bench 100ku, mrtvolu 130, bol som spokojny a chcel sa zlepsovat.Planoval som kocky na Leto uz som na tom makal na plno, proste vsetko bolo krasne.Odrazu jedneho dna rano boelsti brucha... Najprv som si myslel ze som sa prezral aj mi to povedali an pohotovosti no uz vecer som isiel pod noze.... 3 dni v nemocnici a teraz mam jasne ze jazvu a dost to boli, cital som ze nebudem moct cvicit aj 2 mesiace.nwm si predstavit ako pojdem dole a ani si to nechcem predstavit....Je mi z toho tootalne zle.... Teraz sa aspon snazim dobre stravovat aspon tych 120gramov bielkovin az den lebo mam aj tak dietu......nechcem ist dole na sile a objeme preto vas prosim o rady a aj skusenosti ak niekto ma.....Posilovanie je moj zivot odkedy som prvy krat chytil cinky v posilke stale som tam........ dakujem vam velmi pekne ludia za vaserady
nebol som sice este operovaný na slepe crevo , takze ti napisem iba to , co si myslim ..

je uplne normalne ze po kazdej podobnej operaci radikalne schudnes o par kil , ale to nebude dlho pokracovat , ked sa to zacne hojit , ubytok sa zastavi , sam uvidis toho sa nemusis bat ze by sa z teba stal anorektik :a15 ono je to sice neziaduca ale uplne prirodzena reakcia organizmu ...

a k tomu posilovaniu , ak citis nejake bolesti alebo problemy , rozhodne sa porad s lejkkarom co ti povie a hlavne by som dal na jeho rady :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#10552
Ja mam za sebou slepak.
A rozhodne Ti neodporucam zacat sa nadrapovat skor, nez za tie dobre dva mesiace. Lebo potom sa Ti kludne moze stat, ze si uz nezacvicis vobec.
Ale neboj v pohode, ked sa das dokopy, pojdes velmi rychlo na tu uroven, ktoru si mal pred operaciou.
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]