Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3679
Neviem či ste o nich počuli ale sojové kocky obsahujú na 100g 50 gramov bielkovín , je to skoro čistý proteín, pre všetkých posilnujúcich dosť výhodný a stojí okolo 60 centov. Dajú sa jesť nasucho, ale aj uvariť.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3692
Ano dajú sa použiť aj ako náhradu mesa, to vegetariáni zvyknú, ale v mojom jedálníčku má miesto aj soja, aj meso, to najme kuracie prsia :)
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#3751
sojove tycinky som mame povedal nech mi kupuje namiesto sladkeho ,nakolko ja neprezijem den bez nejakej cokolady alebo dobosky :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3862
ja som jedával sójové kocki ako náhradu za chipsy alebo tak... dam si ich do misky a papám :a24
ale jasné že na kuracie cecky nemá nič a na tvaroh...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3897
ale pozor na fakt že soja nie je práve zdrojom kvalitných bielkovín...čiže ju nemožno porovnávať s kuracinou a pod :a29
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4534
GULASH700 napísal:Tak hej , to je pravda , nedá sa pomeriavať ryža a kuracie prsa.
si sa sekol nie? :a15 chcel si napísať, že nedajú sa porovnávať sójové kocky a kuracie prsia nie? :D

Sóju som už dlhšiu dobu nemal a plánujem ju zaradiť do jedálnička, nech je pestrejší ... s čím tak jedávate sójové kocky?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4545
Zemák napísal:
GULASH700 napísal:Tak hej , to je pravda , nedá sa pomeriavať ryža a kuracie prsa.
si sa sekol nie? :a15 chcel si napísať, že nedajú sa porovnávať sójové kocky a kuracie prsia nie? :D

Sóju som už dlhšiu dobu nemal a plánujem ju zaradiť do jedálnička, nech je pestrejší ... s čím tak jedávate sójové kocky?
zemiaky v pohode ... aj same nemam problem hodit do ust x)

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]