Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#403
Ačkoliv se to nezdá, i spánek má vliv na regeneraci. Snažte se pravidelně uléhat a také vstávat. Optimální spánek je šest až osm hodin denně, ale u každého je to individuální. Například starší člověk spí pět až šest hodin, dospělý jedinec sedm hodin. Kdysi jsem slyšel o kulturistovi (na jméno si bohužel už nevzpomenu), který vstával ve tři ráno, šel si za posilovat a poté šel do práce. I takto to může u někoho fungovat a není neobvyklé spát třeba jenom čtyři hodiny denně. Hlavně si zajistěte během dne sportovní aktivitu pro dobré usínání.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3680
to je pravda ale keď človek na spánok nemá čas?? alebo má ale málo?? trebalo by spraviť zákon aby sa prvá hodina začínala až o 9:00 a nie o ôsmej čo vy nato?
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3902
spánok je jedna z najlepších vecí v živote....keby sa dal prespať celý život tak som presvedčený že to urobím :a13 strašne rád si ľahám do postele s pocitom unavenosti.....nenávidím vstávanie skoro ráno lebo ma to brutálne bolí a vždy nadávam ako.... :a39 :a39 :a39 :a39
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3922
mello takych nas bude asi viac to ranne stavanie zabja :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4055
Ja si večer radšej lahnem skôr, ako by mi malo ranné vstávanie doje... celý den :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4096
a kedy chodíte spať? tak orientačne... ja kolo 22:30-23:30 v istých prípadoch max 00:00
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4097
U mna je to max 22:00 cez týžden inak sa ráno nezobudím ani za boha :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4102
ja mám zase problém že ak idem skoro spať, tak nezaspím a som hore tak do pól noci... :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4205
pod 6 hod by som nešiel
ale zase ani nad 8
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4219
tak ako pises mello ale tak kazdy ma iny rezim niekomu treba viac a niekomu staci iba tych 6
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4221
ja mám obvykle od tých 6 po 6.5 ale na 8 by som musel chodiť spať o 21:30 takže to je moc skoro... a minulý týždeň sa mi stalo aj to že som mal len 5 hodín ale vtedy som spal v škole...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4227
aNs_ napísal:tak ako pises mello ale tak kazdy ma iny rezim niekomu treba viac a niekomu staci iba tych 6
nejde o to komu koľko treba....mne osobne by bolo málo aj 24h ale ide o to že 8hodín je už dosť a musíš brať do úvahy že tvaroh ti nevydrží pre telo boh vie ako dlho a dlho bez ničoho v tele nie je vôbec dobré
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4274
cez tyzden spavam 5 - 6 hodin a vykendy 8- 10 hod :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9397
ak si napríklad lahnem na tri hodinky po tréningu a potom ete spím aj v noci tak to vadí že ten poobednajší spánok je taký krátky? alebo regenerácia a rast bude aj tak fajn? :a15 že či nevadí že to je rozdelené? :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9398
Jurkádium napísal:ak si napríklad lahnem na tri hodinky po tréningu a potom ete spím aj v noci tak to vadí že ten poobednajší spánok je taký krátky? alebo regenerácia a rast bude aj tak fajn? :a15 že či nevadí že to je rozdelené? :a15
to urcite nemoze vadit, ak to potrebujes, tak si pospi, moze to byt len dobre, ale asi by som este ten poobedny spanok skratil na polovicu
a ked stanes nezabudni sa hned najest
Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#9418
FitPotreby.sk napísal:
Jurkádium napísal:ak si napríklad lahnem na tri hodinky po tréningu a potom ete spím aj v noci tak to vadí že ten poobednajší spánok je taký krátky? alebo regenerácia a rast bude aj tak fajn? :a15 že či nevadí že to je rozdelené? :a15
to urcite nemoze vadit, ak to potrebujes, tak si pospi, moze to byt len dobre, ale asi by som este ten poobedny spanok skratil na polovicu
a ked stanes nezabudni sa hned najest
díki za odpoveď :a20

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]