Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#13351
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:
Gordonisk napísal:ja mam vzdy sparing partnera , ale zatial nemam takeho staleho skoda :a21
vyhlás konkurz :a11
Nebolo by zle hodit na forum inzerciu typu hladam sparingpartnera.Vyuzil by som to aj ja cize haldal by som lokalita Martin.
uz dlhsie rozmyslam ako spravit inzerciu , aby to nebolo iba také "suché "

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od loy
#13374
Istú dobu som chodil pravidelne so sparingpartnerom a bol som happy, takmer každý cvik sa dalo robiť s vynúteným opakovaním. Ale už ani nechodí pravidelne, aj skôr končí ako ja a potom ja sa len naháňam. Teraz už cvičím večšinou radšej sám, nikomu sa nemusím prispôsobovať a makám koľko sa mi zachce a výpomoc využíam už len na lavičke, nato si už niekoho aj poprosím.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13379
loy napísal:Istú dobu som chodil pravidelne so sparingpartnerom a bol som happy, takmer každý cvik sa dalo robiť s vynúteným opakovaním. Ale už ani nechodí pravidelne, aj skôr končí ako ja a potom ja sa len naháňam. Teraz už cvičím večšinou radšej sám, nikomu sa nemusím prispôsobovať a makám koľko sa mi zachce a výpomoc využíam už len na lavičke, nato si už niekoho aj poprosím.
Keby to bolo tak jednoduche ide o to ze vacsina dopomoc dat nevie a to ma este vie aj dobre nasrat ked mi takyto clovek pomaha.
Užívateľov profilový obrázok
Od loy
#13391
vlastomenn napísal:
loy napísal:Istú dobu som chodil pravidelne so sparingpartnerom a bol som happy, takmer každý cvik sa dalo robiť s vynúteným opakovaním. Ale už ani nechodí pravidelne, aj skôr končí ako ja a potom ja sa len naháňam. Teraz už cvičím večšinou radšej sám, nikomu sa nemusím prispôsobovať a makám koľko sa mi zachce a výpomoc využíam už len na lavičke, nato si už niekoho aj poprosím.
Keby to bolo tak jednoduche ide o to ze vacsina dopomoc dat nevie a to ma este vie aj dobre nasrat ked mi takyto clovek pomaha.
Musím zaklopať, že toto sa mi chvalabohu už hodne dávno nestalo. Človek už pozná tých ludí vo fitku, takže ja s tým problém nemám a amatérom vysvetlím, že čo od nich očakávam.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13392
vies len ono take chces dopomoc poprosis neda ti spravnu dopomoc co vypicujes mu ? to sa mne nezda spravne , inak ja osobne cvicim momentalne sam az pojdem na silovy trening urcite poprosim uja :)
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]