Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4806
Mates napísal:neviem ako to chcú urobiť ale keď to bude, tak sa tam ruším... čo si myslia že zato budeme platiť? ja iste nie
a myslis ze to nemali v plane od zaciatku ? iba cakali kým sa to rozbehne , ziskaju statisice ludi /ak nie miliony/ a aj ked sa odjebe iba polovica , tale zostanu milionari ... to je vsetko o biznise :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#4808
Spoplatnenie FB je blbost, nikdy to nebude spoplatnene. FB je socialna siet. Ak by to urobili ich prijmy by klesli o miliardu dolárov. Ich hlavny potencial je vo vysokej navstevnosti, co znamena, ze prijmy z reklamy su pre nich primarne. Ak im klesne navstevnost o polovicu, tak krachuju, ako Grecko.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#4809
aNs_ napísal:Mne je to uplne u p... ja tam ani niesom a ani sa nechystam tam registrovat prema je FB uuplna blbost
Ty si jak ja, donekonecna som FB odmietal, ale vsetci su na FB, fakt je to pravda. Proti prudu daleko nedojdes :a45 FaceBook
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4810
FitPotreby.sk napísal:
aNs_ napísal:Mne je to uplne u p... ja tam ani niesom a ani sa nechystam tam registrovat prema je FB uuplna blbost
Ty si jak ja, donekonecna som FB odmietal, ale vsetci su na FB, fakt je to pravda. Proti prudu daleko nedojdes :a45 FaceBook
ja som jediny z nasej triedy ktory nieje na fb a ani sa tam nechystam ist ja mam svoju hlavu a som tvrdohlavy jak baran ... si vezmem do hlavy nieco tak koniec :a121 :a152
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4811
papagiorgo napísal:co si o tom myslize , ze od 1.7 bude spoplatnený facebook ?
dalsie s prepacenim, skurvene retazovky...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4813
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:co si o tom myslize , ze od 1.7 bude spoplatnený facebook ?
dalsie s prepacenim, skurvene retazovky...
je to taka ista kravina ako ked kolovalo ze icq bude spoplatnene
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#4819
ja som sa tam zaregistroval len aby som mohol napisat spoluziakovi do Ameriky inac podla mna je fB totalna picovina vobec sa mi neaci
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4821
kexo1 napísal:ja som sa tam zaregistroval len aby som mohol napisat spoluziakovi do Ameriky inac podla mna je fB totalna picovina vobec sa mi neaci
zvykol by si si :) aj ja som si to myslel ale teraz som tam stale
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4822
facebook je super vec , akurat ho treba ovladat a byt s nim sžitý . podla mna je strasne neprehladných , velmi dlôho treba odhalovat kopec nových funkcii a aplikacii , ja som pred zalozenim fora ani nemal potuchy co je to facebook , ale aspon zakladne funkcie som sa naucil pouzivat :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4856
spoplatnenie fejsbuku je asi taká vec ako spoplatnenie icq :a8 stále len nerozumiem ako sa stále môžu nájsť taký ľudia čo tomu uveria
ved keby to spoplatnili stratili by toľko užívateľov čím by stratili aj také veci ako sponzorov lebo by si ich reklamy nepozeralo toľko ľudí atd atd

inak súhlasím s kexom čiastočne....je to somarina a to hlavne kvôli ľudom čo vytvárajú stále blbšie a blbšie skupiny a pridávajú stále blbšie ablbšie statusy :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od lilipután
#4963
ja som na facebooku uz zavisli a som tam iba dva mesiace :a25 ja si tieuz myslim , ze to nespoplatnia , stratili by velmi vela ludi . a suhlasim s adminom ze je dost neprehladný , strasne vela funkci a mam tom hohej :a7 a jednu taku otazocku mozno od veci :a25 mohol by si tu pridat taku funciu , ze ked sa mi nejaký prispevok paci , mozem si fho hodit na facebook . na viacerých forach som to videl , moze to byt velmi uzitocne :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4968
lojzik napísal:7 a jednu taku otazocku mozno od veci :a25 mohol by si tu pridat taku funciu , ze ked sa mi nejaký prispevok paci , mozem si fho hodit na facebook . na viacerých forach som to videl , moze to byt velmi uzitocne :a11
tak v prvom rade ta poprosim , aby si podobne otazky pisal do temy na to urcenej ...

a teraz k odpovedi : tato funkcia je v plane uz od zaciatku vystavby fora , akurat sme sa este k tomu nedostali . pripravujeme novu podobu fora a ak pan boh da a nebufu s touto funkciou problemy , urcite bude pridana . ak by nahodou niekto nevedel o co ide , tak to tak laicky vysvetlim .

vyberes si prispevok , ktorý ta niecim zaujal ale bo sa ti zda byt uzitocny pre ludi na facebboku , kliknes v prispevku na ikonu zdielanie na facebook , presmeruje ta na tvoj fb ucet a tento prispevok mozes zdioelat na svojej fb stene jedným preklikom . na slovenských forach je to este skor rarita , ale na zahranicných forach je to uz standard . myslim ze jedna z najuzitocnejsich funkci fora a vynasnazim sa , aby bola aj tu :a33

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]