Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

elitesupps
Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
diskusia na temu , stavkovanie , tipovanie sportových zapasov , ciselných loterii , vase vyhry a prehry ...

Reklama

Reklama

Od iNv1s
moja maximalna vyhra bola 1017 sk doteraz si to pamatam, a po ceste ( ked som siel pre vyhru) som nasiel na zemi 600 sk
svedok misko:D
Od xLeitonx
haha kto by si to nepamatal :a5 a ja nestavkujem lebo by som aj gate prehral :) :a29
Od mello
niekedy pred cca 2-3 rokmi som skúšal no odvtedy už vôbec....možno keby som mal viac peňazí a nemusel sa báť straty :a11
Od papagiorgo
mello napísal:niekedy pred cca 2-3 rokmi som skúšal no odvtedy už vôbec....možno keby som mal viac peňazí a nemusel sa báť straty :a11
vidis to , keby si bol mal vtedy rozum a setril teraz mozes ist na colemana :a5 ale neboj ja som na tom uplne rovnako :a25
Od mello
práveže aj vtedy som bol ako tak uvedomelý a nechal som to po pár razoch...chvala bohu :a29 :a15
Od iNv1s
ked davas tikety za velke peniaze:D ja som daval vzdy vklad minimum:D
Od marco5811
prinášame Vám pomôcky pri tipovaní v podobe najnovších stávkových analýz v spolupráci s webom sk-bonus.com, odporúčame aj online diskusné fórum, kde nájdete tipy na výsledky od členov fóra a môžete samozrejme poslať svoj názor a komentáre. Tiež tu nájdete online športové správy z portálu webnoviny.sk a livescore. Ak máte k dispozícii aktuálne správy a názory ďalších ľudí, ktorí sa tipovaním zaoberajú, k danému zápasu alebo športovému podujatiu, je vyššia šanca, že Váš tip bude úspešný!
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

balenciaga for sale uk

Most of the balenciaga triple s sale Americans a[…]

jd fila trainers

ÿþMany of these superstars fila x fend[…]

balenciaga speed trainer

Tioman Island, which lies in the east coast of &iu[…]

adidas ultra boost mens

I m sure James Harden s signature shoe will use a[…]