Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: V tomto fóre je dovolené zakladať témy iba adminovi fóra a sponzorovi FITPOTREBY.SK !!! komentáre môžete pridávať všetci ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8220
aNs_ napísal:ked vidim tie ceny tak nie... a osobne dost by som sa bal ze to bude fake a vyhodim zato tolke peniaze...
v cenách za steroidy sa vobec nevyznam, tak ako asi vacsina ludi co s tym nemaju skusenosti, takze porovnavat cenu asi nieje s cim??
alebo?

mimochodom tie ceny su v dolaroch, pri dnesnom kurze ich treba vydelit 1,3€
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8222
FitPotreby.sk napísal:
aNs_ napísal:ked vidim tie ceny tak nie... a osobne dost by som sa bal ze to bude fake a vyhodim zato tolke peniaze...
v cenách za steroidy sa vobec nevyznam, tak ako asi vacsina ludi co s tym nemaju skusenosti, takze porovnavat cenu asi nieje s cim??
alebo?

mimochodom tie ceny su v dolaroch, pri dnesnom kurze ich treba vydelit 1,3€
ja sa tiez do toho vobec nevyznam, ale mozno vianocne zlavy :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8226
porovnatelne ceny su tam ako u nas asi, ale na jednu polozku som am narazil co bola trojnasobne predrazena ako u nas. ale aj tak co sa tika steracov cez net by som nekupil ani striekacku asi :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#8230
whoo napísal:porovnatelne ceny su tam ako u nas asi, ale na jednu polozku som am narazil co bola trojnasobne predrazena ako u nas. ale aj tak co sa tika steracov cez net by som nekupil ani striekacku asi :a15
a kde to inak kupis? v lekarni asi tazko co?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8233
no to pochybujem ze taketo lieciva su dostat v lekarni. asi ani na predpis. skor to zozenies ako "podpultovku" od ludi ktory s tym pracuju.v skladoch a pod. inak netusim ako by to mohli dilery zohnat.
Užívateľov profilový obrázok
Od balio
#8235
ešte ten prídavok - just pump it :a11

tak amíci to už majú, ako tu bolo spomenuté, ako rožky. Najlepšie to vystihuje dokument bigger stronger faster. Asi ste to už videli, je to celé o vedľajších účinkoch steroidov, ale najlepšie to vystihol koment na záver - Using steroids is side effect of being American.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8242
ono ti "bodybuildery" ktory boli v tom dokumente to riadne prehanali. preto dopadli tak ako dopadli... co som cital par clankov tak niektory davky steroidov zvysuju 7-8 nasobne ( ak nie viac) pretoze im uz "klasicka" davka nestaci. Ked uz sypat tak s rozumom oni si za to mozu sami ze su drbnuty :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od zizalak
#9371
tak ze ste ten shop zatial nikto nevyzkusali? maju tam niceo co zhanam uz dlho a nemozem zehnat, tak bych to mozno vyzkusal. ale je to risk, bo je to IGF R3 LONG za 750 dolarov
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9381
balio napísal:ešte ten prídavok - just pump it :a11

tak amíci to už majú, ako tu bolo spomenuté, ako rožky. Najlepšie to vystihuje dokument bigger stronger faster. Asi ste to už videli, je to celé o vedľajších účinkoch steroidov, ale najlepšie to vystihol koment na záver - Using steroids is side effect of being American.
:a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9382
zizalak napísal:tak ze ste ten shop zatial nikto nevyzkusali? maju tam niceo co zhanam uz dlho a nemozem zehnat, tak bych to mozno vyzkusal. ale je to risk, bo je to IGF R3 LONG za 750 dolarov
nevyskusali
a co to je nenasiel som to tam?
ak sa nahodou rozhodnes to skusit, tak nezabudni dat vediet, dik
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9384
FitPotreby.sk napísal:
zizalak napísal:tak ze ste ten shop zatial nikto nevyzkusali? maju tam niceo co zhanam uz dlho a nemozem zehnat, tak bych to mozno vyzkusal. ale je to risk, bo je to IGF R3 LONG za 750 dolarov
nevyskusali
a co to je nenasiel som to tam?
ak sa nahodou rozhodnes to skusit, tak nezabudni dat vediet, dik
je to rastovy hormon, mozno to najdes pod nazvom Revitropin. vela o tom neviem, najskor to bude poznat motaba jeho sa treba opytat.
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24418
Treba kupovat znaci ktore sa daju overit alebo ich dodavatel, znacky ako unigen life sciences, alpha pharma, vermodje su velmi kvalitne a daju sa overit, (vermodje je lacna znacka dobre dostupna neni dvovot falšovať) unogen ma overovacie prvky spravene tak ze kazdy produkt sa da overit iba raz, je vela kvalitnych znaciek
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#24419
pista napísal:Treba kupovat znaci ktore sa daju overit alebo ich dodavatel, znacky ako unigen life sciences, alpha pharma, vermodje su velmi kvalitne a daju sa overit, (vermodje je lacna znacka dobre dostupna neni dvovot falšovať) unogen ma overovacie prvky spravene tak ze kazdy produkt sa da overit iba raz, je vela kvalitnych znaciek
Sak nam napis viac, nech sme mudrejsi. Ako sa daju overit, ako je to spolahlive a preco by sme tomu mali verit. Pokial viem, tak vonkajsim pozorovanim to nie je schopny casto krat ani samotny vyrobca overit. Pokial ide o skutocne zly falzifikat, tak je to jasne. Ale ak maju unik obalov priamo z fabriky v Cine alebo inej zasranej krajiny, tak je to problem.
Jedine spolahlive overenie je chemicky rozbor alebo analyza.
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24420
FitPotreby.sk napísal:Náhodou som narazil na tento e-shop
http://etalaze.net/
predávajú sa v ňom anabolické steroidy, ako rožky v Tescu.

Riskli by ste to? Kúpili by ste si ich? :a23
Neriskol by som to uz len z toho dôvodu ake znacky ponúkajú :)
Grécka deca je na trhu falošná, omnadren je predrazeny a na trhu je dokonale spravena dokonala kopia,len skuseny uzivatel rozozná rozdiel,originál sa líši posledným esterom na krabicke, dalej znacka concentrex cista blbost nakolko vyrobca uvadza nerealne koncentracie na ml!!!
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]