Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
#25442
zdravim potregboval by som od vás zopar rád ..
potreboval by som nejaky ten jedalníček ktory by som si bol schopny zaobstarať čo sa potravín týka .
tak niečo o mne vek:17 vyška:193 cm váha:cca 115kg hrudnik mám 122cm a pás 108 ako ked sa na seba pozrem tak nemam ani tak velke brucho ako stehna a boki čo mi trochu vadí a preto by som to chcel dať dole a to bez stravy takej aka má byť asi nedosiahnem :/ preto by som od vás potreboval rady .. čo sa týka cvičenia cvičim utorok , štvrtok , a nedeľu ...
čo sa toho jedalnička tyka hlavne by som potreboval niečo čo by sa dalo bezproblemov konzumovať aj v škole kedže vajička si tam asi neuvarim :/

PS : prepačťe za gram chyby :D
PS2 : ked vidim na ulici chlalanov ktory su dlhy dva metre a ramena maju širku 20 cm tak račej budem vyzerať tak ako vyzeram :DD

Reklama

Reklama

#25443
pedrochosedonosa napísal:zdravim potregboval by som od vás zopar rád ..
potreboval by som nejaky ten jedalníček ktory by som si bol schopny zaobstarať čo sa potravín týka .
tak niečo o mne vek:17 vyška:193 cm váha:cca 115kg hrudnik mám 122cm a pás 108 ako ked sa na seba pozrem tak nemam ani tak velke brucho ako stehna a boki čo mi trochu vadí a preto by som to chcel dať dole a to bez stravy takej aka má byť asi nedosiahnem :/ preto by som od vás potreboval rady .. čo sa týka cvičenia cvičim utorok , štvrtok , a nedeľu ...
čo sa toho jedalnička tyka hlavne by som potreboval niečo čo by sa dalo bezproblemov konzumovať aj v škole kedže vajička si tam asi neuvarim :/

PS : prepačťe za gram chyby :D
PS2 : ked vidim na ulici chlalanov ktory su dlhy dva metre a ramena maju širku 20 cm tak račej budem vyzerať tak ako vyzeram :DD
Keď už spomínaš tie vajíčka. Čo tak si ich uvariť doma? Prípadne ak si na intráku, tak tam... :a21
Prípadne je toho veľa, čo môžeš jesť aj v škole. Dokonca skoro všetko. :a2
- Dôležité je aj to, ako si sa k takejto váhe, resp. postave dopracoval. A teda ako si jedol doteraz.
Skús to tu rozpísať trochu viac a niečo snáď vymyslíme. Hlavne: podmienky/možnosti prípravy jedla(doma/intrák), terajší jedálniček, obmedzený/neobmedzený rozpočet, alergie/ intolerancia na nejaké potraviny, aké potraviny nezješ asi za svet, ...

:a6
#25444
Tak strava do teraz bola taka jak od babičky :D a v podstate vaha išla vekom a ono mam aj dosť tažke kosti kedže to na mne neni až tak vidno keby som aj išiel z vahou dole tak možno tak max tych 15 kg no čo sa tyka školy stavam rano o 7 a o pol 8 mi ide bus do skoly a zo školy sa vraciam cca o 15:00 zaleži od toho kolko mam hodin a to sa mi zda asi taky najzavažnejši problem kedže obed si v škole asi nepripravim :/ zjem asi skoro všetko okrem tlstého mesa :DD alergia na jedlo no neviem o žiadnej .. za rady pekne dakujem
#25445
pedrochosedonosa napísal:Tak strava do teraz bola taka jak od babičky :D a v podstate vaha išla vekom a ono mam aj dosť tažke kosti kedže to na mne neni až tak vidno keby som aj išiel z vahou dole tak možno tak max tych 15 kg no čo sa tyka školy stavam rano o 7 a o pol 8 mi ide bus do skoly a zo školy sa vraciam cca o 15:00 zaleži od toho kolko mam hodin a to sa mi zda asi taky najzavažnejši problem kedže obed si v škole asi nepripravim :/ zjem asi skoro všetko okrem tlstého mesa :DD alergia na jedlo no neviem o žiadnej .. za rady pekne dakujem
Tak na začiatok by som určite nešiel byť tebou hneď do nejakých vyslovene diét. Ak si doteraz jedol všetko a veľa, tak na začiatok je hlavne potrebná zmena celkového životného štýlu. Jednoducho vyradiť z jedálnička veci ako sú sladkosti, sladené nápoje, mastné a vyprážané jedlá, ... A zamerať sa na kvalitné suroviny. Ráno si nastav budík o pol hodinu skôr a dopraj si nejaké raňajky(vločky/vajcia/...). Na desiatu si vezmi nejaké kvalitné pečivo so šunkou, zeleninou, syrom, ... Nos si so sebou do školy stále aj nejaké ovocie. V dnešnej dobe nieje nič výnimočné si zobrať do školy aj obed. Večer si nájdi pár minút a sprav si ryžu/zemiaky/... k tomu mäso, rybu, tuniaka v konzerve,... a zeleninu. Prídeš domov, choď si zacvičiť a po tréningu znova niečo podobné ako obed. Neskôr večer si daj vaničku tvarohu s hrsťou orechov. Ak máš chuť na sladké daj si račej kus ovocia.
Nehovorím že to musí byť vždy presne takto ako som napísal. Meň si to podľa seba, podľa svojich možností, atď. Možnosti a variácií je veľa.
Proste zmeň svoj prístup k jedlu a hýb sa. :) Takáto zmena životného štýlu bude mať určite výsledky. A to aj čo sa týka zovňajšku tak aj čo sa týka vnútra organizmu.

Dúfam, že som pomohol. Ak ešte budeš mať nejaké otázky či nejasnosti, pýtaj sa a ak to bude v mojich silách rád pomôžem a poradím.

:a6
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]