Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19430
silvo napísal:
risofk napísal:
silvo napísal:
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Co to ma so striamy? Tak si nemal trenovat, zeny nech nerodia a obezny nech sa neprezieraju. To si chcel pocut? Co ti mam na to napisat? Zalozil si novu temu a mas tu temu na to zalozenu. Precitaj si prispevky vsetky co sa tu nachadzaju. Precitaj si aj toto: blog.php?action=view&article_id=72
Mozes mi povedat co maju strie s prezieranim sa ??? ja sa neprezieram a jak som zacinal zdvihat velke vahy sa mi tez urobili strie tak ja neviem preco seci trepu ze to je s prezierania sa alebo s toho ze nekto pribere tuk ked sa tuk pribere strie sa nerobia to sa robi ked ti pod kozou neco extremne rychlo vyrastie a koza sa nestiha prisposobovat a ak si myslis ze trepem blbosti oprav ma :a8 :a2
Zrejme nevies o striach ani ň. To co som napisal som napisal presne. Takze podla teba maju strie iba jedinci co trenuju s cinkami ano? Zas si nedas povedat a zahambujes sa tu.
ok salvo ked myslis ze sa zahambujem a ze o striach viem ň mysli si je to tvoj názor ale sudiť cloveka podla ničoho ako myslis mno pritom ostriach viem dost

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19431
Moscone napísal:Páni, po rokoch cvičenia ma vážne začali jeb..znepokojovať všetky tie strie, čo som nazbieral. :D :-/ Viem, môže to znieť trochu teplo, ale už fakt to začalo byť kritické. Začal som až uvažovať o niečom takomto http://www.inalinia.sk/sk/services/id/2 ... ymfodrenaz - myslíte, že by to mohlo zabrať? :(
Jak se zbavit strií?

Úplně se zbavit strií není možné. Kůže už je trvale poškozena. Hlavním úkolem je tedy prevence. K té patří:
Dostatečný přísun tekutin.
Správná životospráva.
Promazávání ohrožených partií těla.
Prokrvující masáže.
Pomalé přibývání na váze.
Pozvolné posilování.
Pokud se hovoří o promazávání, je tím myšleno pravidelné několikadenní mazání s lehkou prokrvující masáží za pomoci speciálních účinných krémů či tělových mlék, které zamezují tvorbu strií a zvyšují elasticitu kůže. Platí to nejen pro ženy v těhotenství, ale i pro muže, kteří intenzivně posilují. Přípravky k promazávání (např. Bonella aj.) se dají zakoupit v lékárnách nebo v internetových obchodech. O účinnosti se dá uvažovat zhruba po dvouměsíční aplikaci.
Pokud už strije vznikly, lze jejich projevy zmírnit:
Masážemi. Při masážích lze použít mořskou houbu, to pokud si je postižený chce dělat sám. Jinak je spousta pracovišť, které nabízí speciální masáže a lymfodrenáže ke zmírnění celulitidy a projevů strií.
Mazáním. Opět se hovoří o promazávání speciálními krémy, mléky, balzámy, které zmírňují viditelnost strií, zesvětlují je apod. Přes vyšší cenu jsou žádané, pro jednoduchost aplikace. Jejich účinnost může odpovídat ceně.
Mikrodermabrazí. Je to záležitost, kterou provádí vždy odborníci. Jde o kosmetický zákrok k vyhlazení kůže, čímž se řeší nejen strie, ale i jiné kosmetické vady. Za použití oxidu hlinitého se povrch kůže jemně zbrousí. Není to zrovna levná záležitost, ale je vcelku účinná a rychlá.
#19438
Pred nejakym casom som si vsimol, ze sa mi zacinaju opet tvorit...stare strie uz nie je takmer vobec vidno, je to svetle :) ...ale nove sa mi zacina robit hlavne v okoli podpazusia, prsneho svalu a tam...hl. na lavej ruke su vecsie, na pravej neboli vobec, ale zacinaju...a som si vsimol, ze aj zo zadu...
pridam aj foto ked bude cas (pre lepsiu predstavivost...lepsie raz vidiet ako x-krat pocut)...
Užívateľov profilový obrázok
Od padre
#19439
kdysi, když jsem byl v pubertě tak jsem narostl hodně rychle a hodně moc. strie mi zůstali po celém těle ale nejvíc je je vidět na zádech. Ostatní časem vybledly. Teď když cvičím tak se ty malé vůbec neukazují ale ty velké na zádech se ještě zvětšili. ale to asi bude, že to bylo roztrženo moc.
#19454
Dnes som nahodou natrafil na internete na tento obrazok...a tych, ktori to maju to urcite povzbudi, doda motivaciu, sebavedomie :) snad ma za spam neukrizujete, kedze sa to tyka temy :D

preklad: Tvoje telo nie je zrujnované: si sakramentsky tiger, ktorí získal svoje pruhy. ;)
Prílohy
542908_167726396684506_2025916313_n.jpg
542908_167726396684506_2025916313_n.jpg (20.17 KiB) 1271 zobrazení
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]