Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od joker28
#9136
SUPER PUMP 250
účinky: stúpa vaše odhodlanie podať na tréningu maximálny výkon a napriek únave dosahujete stupeň najvyššej motivácie trénovať
predlžuje tréningové nasadenie,
zvyšuje tréningovú intenzitu a prispieva k nárastu sily a hmoty
vyvoláva masívny efekt napumpovania svalstva počas tréningu
prispieva k nárastu brutálnej svalovej masy

Reklama

Reklama

Od joker28
#9137
Ak ste zatial tento suplement neskúšali, podla osobnej skúsenosti vrelo odporúčam.
Pred prvým balením som sa bál, či nebude mať nejaké negatívne účinky...nemal..účinkoval hneď po prvej dávke..napumpovanosť bola neuveritelná, tiež mi nerobili problém ťažšie váhy ako dovtedy. Vždy som sa tešil na trénig a všetci na mňa v posilke pozerali, či som sa nezbláznil, pretože som trénoval ozaj s nasadením :a24
S nárastom svalovej hmoty som bol tiež spokojný, pretože pri nie najlepšej strave sa mi podarilo niečo nabrať. Užíval som ho len s proteinom.
Teraz mám už tretie balenie a dôveru som vložil do tejto značky -> kúpil som tiež Size On max performance a Myofusion.

Väčšinou užívam 1 odmerku,ale ak chcem v posilke trhať kotúče ako noviny dám si dve....(vtedy cítite v sebe neuveritelnú silu). Pri predchádzajúcich 2 baleniach som užíval len v deň tréningu,teraz aj v deň voľna ...ale len 0,5-1 odmerku, pretože tak moc toho čarovného prášku tam nie je.
Chuťovo je dobrý, rozpustnosť tiež dobrá ...skúšal som príchute: fruit punch (chuť bola ostrá..chutila mi asi najviac), čučoriedku (celkom sa dala), pomaranč ( nie je zlý, ale viac mi chutil fruit punch).

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]