Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Roršach
#26072
Dobry den,rad bych se zde poradil. Sehnal jsem si Sustex 250 s radou at davkuju 1ml co 4 dny. Nikdy v zivote jsem nic podobneho neuzil a po procteni X clanku si myslim, ze je to zbytecne vysoka davka pro prvosypace. Davam tedy 0,5 ml co 4 dny. Dnes jsem dal po druhe, takze v kure jsem paty den. Ted k mym otazkam.
1.Muzete mi poradit s davkovanim? Zda jsem udelal dobre, nebo mam navysit?
2.Vim, ze je to jen 5 dnu ale zatim nevidim zadny naznak pusobeni. Mel bych to nejak citit uz? Fyzicky nebo psychicky? Kdy by se to melo zacit projevovat?

Dekuji vsem za dobrou radu.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od radek1017
#26076
Já bych dal pro začátek 250 mg/ týdně a uvidíš. Jinak propionate by se měl při první střele začít projevovat až tak za 2-3 dny. Při druhý aplikaci už to bude jiný. To co jsi dal ty tzn. 0,5 ml každý 4 dny je podle mě málo na to, abys cítil nějaký účinek, za předpokladu, že nemáš nízkou hladinu testosteronu, když máš běžnou je to pouze nepatrná dávka. Toť mé zkušenosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Roršach
#26078
Dekuji konecne za nejake vyjadreni. Po druhe davce porad bez znamek jakehokoliv naznaku neceho... Tak jsem dnes dal treti davku a to uz 1ml. Takze mam zatim 0,5ml - 0,5ml - 1ml co 4 dny. A dal asi pojedu 1ml/4dny. Snad se to projevi no..
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]