Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22409
Zdravím, mám takú otázku ... cvičím uz nejake tie roky a tak ma napadlo čo je potrebné na to ak by som chcel skúsiť nejakú súťaž ? aké su podmienky ? a hlavne v mojom prípade?
Som totiž invalid... Mám protézu miesto ľavej nohy.. Ako to je v takom prípade ? Sú súťaže oddelene alebo by som sa mohol zúčastniť hocakej súťaže ak na to mám ?
Ďakujem za odpovede
Naposledy upravil/-a Beavisak v 27 Okt 2013, 21:05, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22413
Beavisak napísal:Zdravím, mám takú otázku ... cvičím uz nejake tie roky a tak ma napadlo čo je potrebné na to ak by som chcel skúsiť nejakú súťaž ? aké su podmienky ? a hlavne v mojom prípade?
Som totiž invalid... Mám protézu miesto pravej nohy.. Ako to je v takom prípade ? Sú súťaže oddelene alebo by som sa mohol zúčastniť hocakej súťaže ak na to mám ?
Ďakujem za odpovede
Ahoj môžem to skúsiť zistiť, alebo ešte lepšie je keby si kontaktoval Igora Kopčeka cez stránku www.eastlabs.biz tam nájdeš nejaký mail na neho určite, čo ja viem tak takéto súťaže v rámci arnold classic a potom v USA ale tam myslím že potrebujem občiansto.
Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22415
dakujem pekne za radu. teraz som v zahranici takze zatial som to vyriesil tak ze som sa priamo spytal tu vo fitku a 2 novembra idem tu na sutaz mens physique tak uvidime ako dopadne moja prva skusenost s javiskom :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22416
Beavisak napísal:dakujem pekne za radu. teraz som v zahranici takze zatial som to vyriesil tak ze som sa priamo spytal tu vo fitku a 2 novembra idem tu na sutaz mens physique tak uvidime ako dopadne moja prva skusenost s javiskom :)
Držím palce a určite informuj aj fotografiami a nejakým popisom tvojich pocitov ak si nájdeš čas ako prebieha príprava sám som veľmi zvedavý no a v neposlednom rade samozrejme ako si obstál hlavne ti radím z vlastnej skúsenosti, žiadne veľké nemaj ale víťaz budeš vtedy ked prídeš s takou formou za ktorú sa hanbiť nemusíš a budeš rovnocený konkurent ostatným bez ohľadu na výsledok :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22419
Beavisak napísal:Zdravím, mám takú otázku ... cvičím uz nejake tie roky a tak ma napadlo čo je potrebné na to ak by som chcel skúsiť nejakú súťaž ? aké su podmienky ? a hlavne v mojom prípade?
Som totiž invalid... Mám protézu miesto pravej nohy.. Ako to je v takom prípade ? Sú súťaže oddelene alebo by som sa mohol zúčastniť hocakej súťaže ak na to mám ?
Ďakujem za odpovede
Skús sa obrátiť na http://www.sakst.sk/ spoluorganizovali naposledy súťaž telesne postihnutých v tlaku na lavičke, určite ti budú vedieť poradiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22420
Beavisak napísal:dakujem pekne za radu. teraz som v zahranici takze zatial som to vyriesil tak ze som sa priamo spytal tu vo fitku a 2 novembra idem tu na sutaz mens physique tak uvidime ako dopadne moja prva skusenost s javiskom :)
Drzime palce :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22426
urcite sa nezabudni pochvalit ako si skoncil :) fandim ti...
Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22596
takže... dal som do toho čo som mohol, ale predsa len na tú súťaž som sa neodhodlal, keďže som začal neskoro a mám ešťe veľa čo doháňať...

Keď tak aspoň zhodnoťte formu aká sa mi podarila za tie 2 mesiace :)
Prílohy
pipi.jpg
pipi.jpg (69.84 KiB) 1801 zobrazení
pp.jpg
pp.jpg (90.32 KiB) 1801 zobrazení
pii.jpg
piii.jpg
piii.jpg (77.25 KiB) 1801 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22601
Chlape super, perfektne a klobuk dole, velmi dobra forma, mal si tu sutaz skusit, je uplne jedno ako by skoncila. Ale vtedy by si az zistil ake su Tvoje rezervy a ambicie.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]