Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3614
GULASH700 napísal:Ahojte, chcel by som sa vás opýtať, že aký máte názor na asymetriu (ne-symetriu) brušného svalstva, a dôvod tej asymetrie. :a12
mozno by si mohol supnut aspon nejaku fotku ...

ale v zasade plati , ze ziadny clovek na svete nieje stopercentne sumerny , ja mam napr. jedno chodidlo o cislo vecsie ako druhe ... poznam cloveka co ma jedno oko modre a druhe zelene :a5

a dovod je velmi tazke urcit .. a dalsia vec je ta, ze niekto koho sa to týka robi z toho strasny problem a pritom nezainteresovaní si to ani nevsimnu ... ale mozes dat foto , mozno ti povieme viac , tazko nieco komentovat , co nevidime :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3637
mimochodom velmi slusna forma , nahadz ich aj do uzivatelskej galerie ... hore na hlavnej strane potogaleria uzivatelov, kliknes na album muzi , pridat foto ...

vyplnis nejake info o fotke , vyberes fotku a odosles
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#3644
ta asymetria je ten najmensi problem co by ma trapil ... podla mna to je sposobene genetikou , s kým neurobis absolutne nic... vyzera to aj tqak velmi dobre , a takmer som si to ani nevsimol , podla mna sa tým trapit nemusis ...

chalani poprosim vas , ak chcete komentovat postavu a podobne veci , vyuzivajte galeriu , tam je priestor na komentare ... tato temu sluzi vyhradne na komentovanie problemu , o ktorom je tato tema ...

dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3901
takéto usporiadanie svalov je dané geneticky....nespravíš resp nenapravíš ho nijakými cvikmi tréningami ani ničním....j to proste nevyvrátiteľný fakt s ktorým nič nespravíš....ale nebral by som to ako tragédiu....predsa aj niekoľkonásobný mr O Jay Cutler nemá ukážkové brucho :a16
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]