Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od sypač
#7315
zdraviim hosiiii... tak v kratkosti volam sa miro murin pochadzam z rimavskej soboty mam 19 rokov.... cviceniu sa venujem necele tri roky.. mozno ma niektory poznate z inych for venujucim sa danej problematike....mam tam taky isty nick ako tu....... na jar minuleho roka som absolvoval dve sutaze v kategorii dorast a..momentalne som v objemovej priprave na jarne sutaze tak dufam ze sa postastii :a32

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#7316
vitaj ! :a2 dufam ze sa ti tu zapaci a prajem vela uspechov nech sa zadari :a27 :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7317
:a198

ty sypač :a11 pozname tvoje odborne znalosti vyplivajuce z tvojho nicku , takze snad sa budu ludia aj pýtat , a budu vyuzivat tvopje skusenosti vo svoj prospech :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od sypač
#7319
papagiorgo napísal::a198

ty sypač :a11 pozname tvoje odborne znalosti vyplivajuce z tvojho nicku , takze snad sa budu ludia aj pýtat , a budu vyuzivat tvopje skusenosti vo svoj prospech :a6
no znalosti nejakee suuu :a8 .. ale to prenecham radsej skusenejsiim...... skusenosti zatial nemam :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#7333
sypač napísal:zdraviim hosiiii... tak v kratkosti volam sa miro murin pochadzam z rimavskej soboty mam 19 rokov.... cviceniu sa venujem necele tri roky.. mozno ma niektory poznate z inych for venujucim sa danej problematike....mam tam taky isty nick ako tu....... na jar minuleho roka som absolvoval dve sutaze v kategorii dorast a..momentalne som v objemovej priprave na jarne sutaze tak dufam ze sa postastii :a32
ahoj a vitaj,
skusenych ludi tu radi vidime, aspon budu kvalitne prispevky :a22
Od milankos512
#7382
Vitaj vitaj vitaj :a26 :a26 všetci sme radi že sa sem pridávajú stále nový užívatelia ..toto forum to potrebuje nech sa to tu rozbehne a ty si ďalšou kvalitnou vodou na mlyn ..tak teda nech sa točí a tebe nech sa darí :a21

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]