Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#21575
cawte chcem sa opytat ci by ste mi vedeli poradit zacal som pred 5 dnami konecne dietu upravenu podla seba a nieak mam tekutu stolicu no neviem cim je to ale akoze neboli ma brucho alebo tak len mam tekutu stolicu a povedal by som ze castejsie chodim na zachod
moze to byt tym ze moje telo nieje zvyknute papat tolko bielkovin a chyba mu normal strava? lebo predtym som nemal nikdy v zivote dietu proste aj vecer som pchal vzdy do seba nieco proste tlstoch ...
tu je moja strava
30 minut na lacno kardio
1:rano 7vajec +2zltka jeden grahamovy rozok-
2:protein.
3.tuniak vo vlastnej stave.
trening
4 klasicka strava 2 kopceky ryza +hovadzie meso proste klasicky obed ako kedysi...
5 v mixeri zmiesany tvaroh +banan nizkotucne mlieko
6 opat ryza meso ale uz len jeden kopcek a viac masa
7 tuniak vo vlastnej stave
8 protein...

predtym pecivo pizza hamburgre hočo vsetko dobre abrnormal sacharidov minimum bielkovin moze to byt podla vas tym ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#21576
novyclovek napísal:cawte chcem sa opytat ci by ste mi vedeli poradit zacal som pred 5 dnami konecne dietu upravenu podla seba a nieak mam tekutu stolicu no neviem cim je to ale akoze neboli ma brucho alebo tak len mam tekutu stolicu a povedal by som ze castejsie chodim na zachod
moze to byt tym ze moje telo nieje zvyknute papat tolko bielkovin a chyba mu normal strava? lebo predtym som nemal nikdy v zivote dietu proste aj vecer som pchal vzdy do seba nieco proste tlstoch ...
tu je moja strava
30 minut na lacno kardio
1:rano 7vajec +2zltka jeden grahamovy rozok-
2:protein.
3.tuniak vo vlastnej stave.
trening
4 klasicka strava 2 kopceky ryza +hovadzie meso proste klasicky obed ako kedysi...
5 v mixeri zmiesany tvaroh +banan nizkotucne mlieko
6 opat ryza meso ale uz len jeden kopcek a viac masa
7 tuniak vo vlastnej stave
8 protein...

predtym pecivo pizza hamburgre hočo vsetko dobre abrnormal sacharidov minimum bielkovin moze to byt podla vas tym ?
No ak toho dáš do seba viac, jasné že sa poserieš, musíš sám vedieť, či ti trávenie stíha alebo nie. Podľa mňa tam je veľmi veľa bielkovín, neviem presne, ale keby som ja toľko jedol, tak určite by som to nezvládal s trávením.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#21578
moze to byt s vajec mas velku pravdu a cim ma nahradit vajcia ... aby som ostal v tej diete ??

a kotlik ja mam 107kg ja by som mal papat viac ako nieaky 70kg chlapec
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21579
novyclovek napísal:moze to byt s vajec mas velku pravdu a cim ma nahradit vajcia ... aby som ostal v tej diete ??
Aka je to dieta, vysokoproteinova/bielkovinova ?
Mne z toho vychadza logicky.
Ked davas velke mnozstvo bielkovin, tak organizmus potrebuje vela energie na ich stravenie, stravit take velke mnozstvo bielkovin je nemozne, zatazuje to oblicky, ale aj traviaci trakt. Pri tychto stavoch sa do traviaceho traktu stahuje voda z organizmu. Hlavne preto, ze potrebuje dostat cim skor zo seba toxicky odpad. Preto je najjednoduchsie ked ta prezenie, teda riedka stolica. Je najpravdepodobnejsie, ze takto reaguje na vajcia, alebo vseobecne na bielkoviny. Bielkoviny, ktore nestravis by inak zahnivali v crevach.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#21593
takze obmedzil som vajcia ziadne uz si nedavam ale vcera v noci ma asi do hladu zacala boliet brucho ako su rebra pod rebrami take palenie aj dneska to mam zblbnuty zaludok a neviem co mam robit moja strava je teraz takato

30min kardia na lačno
1.vlocky fitnes s nizkotucnym mliekom
2.proten hovadzi karnivor +klbova vyziva animal flex.
banan alebo nieco lahke ..
trening
4obed- Kuracina +pangasius zeleninka rozdelene
5 proten hovadzi karnivor +klbova vyziva animal flex.
6.tvaroh nizkotucny ....
7.Kuracina +pangasius zeleninka rozdelene
8 proten hovadzi karnivor
aj teraz ma to nieak boli alebo pali ja neviem uz nemozem spavat a neviem co mam robit
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21594
novyclovek napísal:takze obmedzil som vajcia ziadne uz si nedavam ale vcera v noci ma asi do hladu zacala boliet brucho ako su rebra pod rebrami take palenie aj dneska to mam zblbnuty zaludok a neviem co mam robit moja strava je teraz takato

30min kardia na lačno
1.vlocky fitnes s nizkotucnym mliekom
2.proten hovadzi karnivor +klbova vyziva animal flex.
banan alebo nieco lahke ..
trening
4obed- Kuracina +pangasius zeleninka rozdelene
5 proten hovadzi karnivor +klbova vyziva animal flex.
6.tvaroh nizkotucny ....
7.Kuracina +pangasius zeleninka rozdelene
8 proten hovadzi karnivor
aj teraz ma to nieak boli alebo pali ja neviem uz nemozem spavat a neviem co mam robit
Ty si sa s niecim pobabral. Asi by si mal dat chvilku dietu, ale taku ako pre chorych. Nejake lahucke jedla, vyvar bez cestovin, suchare a tak. Caj a nieco na podporu a obnovu travenia.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#21607
vyrataj si kolko mas bielkovin ked mas vela zoseries sa urcite, , btw kardio rano davas na lacno bez bcca pred tym ? lebo ak ano tak prestan inak prepalis poriadne hmotu
btw neviem aku presne diet uchces ist myslel osm ze ides bielkovinovu ale veci ako banan atd to ma vyviedlo z tej myslienky, zbytocne nevymyslaj, staci ist po kcal vydaj tela a nemusis vymyslat nic extra na tvoju vahu aspon 2500kcal mas ak cvicis pravidelne
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]