Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: toto forum som vytvoril pre vsetkých ,ktorí poznaju alebo chcu spoznat nasu a zahranicnu profi kulturisticku scenu .
kazdý uzivatel , ktory sa chce aktivne podielat vkladanim svojich hadaniek , zalozi si temu s vlastným nickom a bude tam vkladat fotky /akokolvek upravene-skryta alebo zdeformovana tvar apod/ a ostatní uzivatelia budu mat moznost hadat o koho sa jedna .

poprosim vsetkých uzivatelov , aby nevkladali fotky do cudzich tem kvoli prehladnosti . kazdý ma moznost si zalozit vlastnu temu .

poprosim autorov hadaniek , aby po uhadnuti vlastnej hadanky potvrdil spravnost odpovede a uviedol aj uzivatela ,ktorý danu hadanku uhadol ako prvý .potom moze vlozit dalsiu . ak sa nedopracujete ku spravnej odpovede ,mate moznost danu fotku fotku vlozit znovu /inak upravenu / , pripadne uviest nejake pomocky .

ak chcete iba hadat ,mate moznost sa zapajat tipovanim vo vsetkých temach
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2850
takže...na podnet administrátora zakladam ďalšiu tipovačku.... uvidime ako sa vam bude darit a uvidime ci niekto uhadne aj tie najväčšie skvosty mojej zbierky



želam veľa šťastia.... Mathias

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2851
tak na zaciatok nieco lahsie....
Prílohy
pict3.JPG
pict3.JPG (25.72 KiB) 4986 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2853
jasne ze Lee Haney... to uz lahsie som ani nemohol dat.. okey trocha pritvrdime...
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2854
takže... tento pán s dredmy či čo to má
Prílohy
pict.JPG
pict.JPG (79.41 KiB) 4984 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2856
dobre, dovolil som sa ho trošku prikrášliť.... a dredy mal ten, ktoreho fotka sa sem nevošla lebo subory formátu BMP niesu podporovanie.... nevadi hádajte tohto
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2869
tak, ďalší páni na holenie :


treba mená aj priezvyská všetkých troch... pre toho, kto videl film PUMPING IRON by to nemal byť žiaden problém.. :a40
Prílohy
olympia 1975.jpg
olympia 1975.jpg (50.52 KiB) 4835 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2883
jasnéé :D tak toto bolo trošku do historie... tak ostaneme v tejto téme a trošku pritvrdíme
Prílohy
pll.jpg
pll.jpg (27.86 KiB) 4833 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2894
mam, svoj tip a sle mozes supnut aj nejake help ...

to je ten problem ze na old scholl som neni moc zatazený :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#2897
tak kebyže dám súčasných tak to vie každý, ale taký tiper ako ty by mal vedieť aj toto :a29


vidíš s mojou zbierkou si len tak hocikto neporadí :D

tak tu máš helpíka : AUDI TT ...možno ti to pomože :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3763
tak dobre :a24 vidím že som latku nasadil až príliž vysoko... skusime ineho borca niečo ľahšie ale možete sa tipovať stále aj predošlí obrázok....


tento borec bol bodybuilder a teraz je uz len powerlifter prezradím že s 227.5 kilogramovou činkou ( 500 libier ) zvládol 23 drepov... pekné nie??? tak poďme tipujte
Prílohy
image.jpg
image.jpg (44.78 KiB) 4829 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3795
jasne :a22 ale buď macher a uhádni toho predošlého :a15



pridávam ďalšieho típka
Prílohy
pict..jpg
pict..jpg (17.89 KiB) 4828 zobrazení
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]