Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11979
dilino napísal:
papagiorgo napísal:Kedze sa nezucastni coleman , tipujem na vitaza CUTLERA alebo DEXTERA
dexter
cutler
heath
tiez si myslim ze tito zamiesaju karty ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11982
Cutler opat vytaz. dalsi dvaja Jackson a Heath. tento rok tipujem na prvu patku aj Greenea. ma dobru formu
Od milankos512
#11985
whoo napísal:Cutler opat vytaz. dalsi dvaja Jackson a Heath. tento rok tipujem na prvu patku aj Greenea. ma dobru formu
to mal aj minulú olympiu a skončil 7 až ...ak sa dobre pamätám :a11 ale zase povedzme si rovno kedy mal Greene zlú formu na Olympii :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11997
milankos512 napísal:
whoo napísal:Cutler opat vytaz. dalsi dvaja Jackson a Heath. tento rok tipujem na prvu patku aj Greenea. ma dobru formu
to mal aj minulú olympiu a skončil 7 až ...ak sa dobre pamätám :a11 ale zase povedzme si rovno kedy mal Greene zlú formu na Olympii :a11
no to je pravda. Ja neviem ci to je len moj pocit ale podla mna pouziva totalne zlu farbu. je obrovsky, dobre vysuseni po diete, ale da si lesklu farbu a potom vypada ako zaliaty vodou. no snad sa mu podari lepsie miesto tento rok, prajem mu aspon tu prvu 5.
Od milankos512
#12020
whoo napísal:
milankos512 napísal:
whoo napísal:Cutler opat vytaz. dalsi dvaja Jackson a Heath. tento rok tipujem na prvu patku aj Greenea. ma dobru formu
to mal aj minulú olympiu a skončil 7 až ...ak sa dobre pamätám :a11 ale zase povedzme si rovno kedy mal Greene zlú formu na Olympii :a11
no to je pravda. Ja neviem ci to je len moj pocit ale podla mna pouziva totalne zlu farbu. je obrovsky, dobre vysuseni po diete, ale da si lesklu farbu a potom vypada ako zaliaty vodou. no snad sa mu podari lepsie miesto tento rok, prajem mu aspon tu prvu 5.
len u Greeneho je na prd aj to že on je až veľmi veľký na svoju výšku a už mu to ide do bokov ..má už široké boky aj keď to žiaden tuk nieje ale už to nepôsobý tak ako keby má uzučký pás ..tak aj to mu možno uberá na celkovom dojme
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12022
milankos512 napísal:len u Greeneho je na prd aj to že on je až veľmi veľký na svoju výšku a už mu to ide do bokov ..má už široké boky aj keď to žiaden tuk nieje ale už to nepôsobý tak ako keby má uzučký pás ..tak aj to mu možno uberá na celkovom dojme
to je pravda, ten jeho objem je az neuveritelny a to ma len 36 rokov! myslim ze pred styridsiatkou do dochodku nepojde tak to este len uvidime ake monstrum z neho bude. tu je jedno video z pred dvoch mesiacov, myslim ze to tu uz niekto pridaval alebo to bolo na inej stranke neviem. pozuje tam s Heathom a tam je vidiet o kolko je vacsii ako Heath! 300 libier je predsalen poriadna vaha..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dyP4r4oDrs8[/youtube]
Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#12353
nvm prečo ale mňa vždy viac zaujímal cutler, nefandil som nikomu inému ale phil to zmenil, je skvelý/mladý mám takého tušáka že tých sošiek bude mať doma viac
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]