Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kovář.Tom
#17750
Tomáš Kovář
Meno a priezvisko : Tomáš Kovář
Dátum narodenia : 12.02.1995
Bydlisko : Vsetín
Klub za ktorý súťažím : TJ Zbrojovka Vsetín
Súťažná federácia : IFFB
Môj osobný tréner : bez trenéra
Moje oblubene fitko : fitness Atlantic
Doteraz absolvované súťaže :
  • Mistrovství Moravy a Slezska 2012 , kategorie nad 72kg – 7. místo
Výška : 180 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 88 kg
Hmotnosť súťažná : 72 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Rýže s masem
Obľúbená tréningová hudba : Při tréningu se radši soustředím bez hudby, ale nejraději mám pořádný Rock :a11
Miery :
Osobné rekordy : bench press 1x110 kg , drep 1x105 kg , mŕtvy ťah 1x170 kg ...
Škola : student Střední školy Kostka
Záľuby : Kytara a především kulturistika
Cvičiť som začal : intenzivně jsem začal cvičit v 16 letech, inspiraci jsem získal ze stránek Borise Prekopa
Prečo som začal súťažiť : Beru to jako výzvu !!!
Sponzora : nemám
Kontakt : Kovář.Tom
Moje športové plány do budúcnosti : Pořádně se na příští rok ( 2013 ) připravit . Očekávám od sebe větší kvalitu . Ale teď se intenzivně soustředím na objem :a11

Môj životný príbeh :
Jednou v létě jsem viděl souseda posilovat s činkami.Bylo mi tehdy 15 let. A vždycky jsem chtěl byl silný, lákalo mě být silnější.Začal jsem se o posílování zajímat a našel web stránku Borise Prekopa plnou důležitých informací o kulturistice ,výživě ,tréningu, regeneraci,apod. Boris mě inspiroval a dlouho tyto stránky byly mou denní záležitostí. Když jsem vstoupil prvně do fitka ,postihlo mě zranění. Namohl jsem si rameno a půl roku jsem nemohl cvičit.Doma to taky hned nešlo hladce,
chtěl jsem se stravovat jinak ,bez podpory rodiču v tomto věku nejde kulturistiku dělat ... Hned po doléčení ramene jsem se potkal s kamarádem , který chodil do vedlejšího fitka s oddílem. A řekl mi ,že bych měl zkusit kulturistiku. Hned za týden mě tam dovedl a po dvou zkouškových měsících jsem byl zapsaný,bylo to v dubnu a to už mi bylo 16 let. A lepší oddíl jsem snad nemohl najít. Náš vedoucí nás podporuje všemi možnými způsoby. Začal jsem se postupně seznamovat se všemi členy oddílu.Za chvilku jsem měl i prvního sparinga Radka. Měl také kulturistické ambice a snad by se mu to i povedlo , ale nakonec se rozhodl pro jiný sport MMA. Škoda, měl opravdu dobrou genetiku. Potom přestal zvládat intenzitu tréningu. Hledal jsem nového. Trvalo mi to až do listopadu.Mezitím jsem , ale cvičil s aktuálním Juniorským mistrem světa v naturální kulturistice Martinem Štěpánkem. Což mi hodně dalo. Potkal jsem se mezitím s dalšímy osobnostmi kulturistiky a sbíral zkušenosti.V listopadu jsem potkal svého současného sparinga Honzu a od prosince jsme začali cvičit opravdu tvrdě. Dokonce se mnou držel tvrdě i v rýsovačce . Každý den se mnou vstával před školou. V pět hodin ráno a chodili běhat. A to ještě vydržel na mě řvát na odpoledních tréninzích a při dalším večerním běháním. Na soutěž mě připravoval Adam Švehla , další skvělá osobnost - kterého jsem také obdivoval a jeho rad jsem si vážil. Moji první soutěž jsem si pořádně užil a nakoplo mě to jít dál. Když se teď vidím ,chci do toho dát ještě víc. Zatím to vypadá , že se příští rok se mnou připraví i můj sparing, z čehož bych měl velkou radost vidět ho na prknech. Ani teď po závodech jsme nezaháleli a hned jsme se snažili nabrat ztracenou hmotu a sílu. Už dnes 15.07.2012 po tvrdých tréninzích s Honzou ,jsem objemnější, než předtím. Společně se sparingem upravujeme každý den stravu a přidáváme váhy. Nyní se nemůžu dočkat další přípravy. Chtěl bych ještě nakonec poděkovat Honzovi za velkou podporu a za dokonalý sparing. A oddílu a mamce (za pevné nervy) a za sponzorování.

Moja fotogaléria :
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Reklama

Reklama

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]