Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od thomas
#9955
Jmenuji se Tomáš Vlha,narodil jsem se 25.9 1995
Už od mala jsem se hodně zajímal o sport,z počátku to byl hlavně fotbal a běh.Postupem času jsem se dostal k posilování.Když jsem začal cvičit tak jsem hned věděl že mě to bude bavit a opravdu je to tak!V současné době se již kulturistice věnuji závodně a myslím si že jsem celkem uspěšný.
Mezi můj největší uspěch patří 3.místo na mistrovství české republiky v mladším dorostu (2010) dále jsem se zučastnil GP Krnov na kterém jsem obsadil 5.místo a o 2.týdny později jsem na GP Ostrava byl 3.(na všech těchto soutěžích jsem byl nejmladším učastníkem)
Mezi mé největší výkony patří například bench ve kterém jsem zvládl 110kg při váze 72kg
dalším je dřep 140kg 8 opakování
mrtvý tah 145kg 6 opakování
bicepsový zdvih 60kg (čistá technika)
40 kliků na bradlech
30 shybu podhmatem
Moje naposledy změřené míry
hrudník 115cm
pas 61cm
stehno 60cm
biceps 39cm
lýtko 41 cm
krk 40cm

Za co nejbližší dobu přiložím svoji fotku aktuální formy

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9957
thomas napísal:Jmenuji se Tomáš Vlha,narodil jsem se 25.9 1995
Už od mala jsem se hodně zajímal o sport,z počátku to byl hlavně fotbal a běh.Postupem času jsem se dostal k posilování.Když jsem začal cvičit tak jsem hned věděl že mě to bude bavit a opravdu je to tak!V současné době se již kulturistice věnuji závodně a myslím si že jsem celkem uspěšný.
Mezi můj největší uspěch patří 3.místo na mistrovství české republiky v mladším dorostu (2010) dále jsem se zučastnil GP Krnov na kterém jsem obsadil 5.místo a o 2.týdny později jsem na GP Ostrava byl 3.(na všech těchto soutěžích jsem byl nejmladším učastníkem)
Mezi mé největší výkony patří například bench ve kterém jsem zvládl 110kg při váze 72kg
dalším je dřep 140kg 8 opakování
mrtvý tah 145kg 6 opakování
bicepsový zdvih 60kg (čistá technika)
40 kliků na bradlech
30 shybu podhmatem
Moje naposledy změřené míry
hrudník 115cm
pas 61cm
stehno 60cm
biceps 39cm
lýtko 41 cm
krk 40cm

Za co nejbližší dobu přiložím svoji fotku aktuální formy
Srdečne ťa tu vítam a verím že budeš prínosom pre toto fórum :a34

:a198
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9958
tento užívateľ je zaradený do skupiny ODBORNI PORADCOVIA . je síce mladý , ale určite jeho súťažné skúsenosti budú pre vás prínosom
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9986
Ahoj, thomas, zvany aj fan - thomas :a11
celkom dost si toho uz postihal v Tvojom veku, klobuk dole :a6
Dakujeme, ze si sa pripojil k nam.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]