Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2431
Ahojte nasypanci :1:1:

Dovolim si sa vám trocha predtavit . Na tomto fore som sa zaregistroval uz davnejsie , ale bol som pol roka v polsku a mal som ine povinnosti .Som Piotr. Mate pravdu , je to polske meno,lebo som sa tam narodil . ked som mal 1 rok , dosli sme bývat na slovensko . mam teraz aj slovenske aj polske obcianstvo . kamarati ma volaju PÍTR :5: . cvicim viac ako 7 rokov , zacinal som teda ako 17 rocny zasran :2:5: . tatko bol tiez kulturista , viacnasobný majster polska preto som mal od zaciatku vytvorene podmienky v jeho domacej posilke. motivaciou zacat mi bola frajerka . urcite viacero z vas zacalo cvicit kvoli zenskej :2:1: . pacili sa jej svalovci . ja som sice nejake svaly uz mal , ale mne to nestacilo . tak som zacal rozmyslat nad nejakými sportami . skusal som najprv box ,ale furt som dosiel tak dolamaný z treningu , ze som sa na to vysral :2:5: potom som skusal este karate,vzpieranie, potom som sa prihlasil na kick-box , kde som vydrzal týzden :2:5: aj pretlacanie som skusal , ale to tiez nebolo pre mna . tak som sa teda zacal nadrapovat v tatkovej posilke :68: a tatko mi robil trenera .po asi troch rokoch som bol na svojej prvej sutazi , majjstrovstvach polska . nebolo to buhvico s umiestnenim , ale nevzdal som sa . teraz mam za sebou uz 6 sutazi , boli aj uspechy aj sklamania. ale taký je sport h5h0g .sutazit planujem , kým mi to okolnosti a zdravie dovolia a kulturistike sa chcem venovat celý zivot , je to moj osudový sport .teraz idem rysku , mam 95kil a uz som celkom slusne rysnutý , ale este nekoncim s ryskou . po odbjeme som mal nejakých 120 kil a ruky okolo 47 , teraz mam ruky 45 . na jar by som chcel absolvovat moju vrcholnu sutaz , ale neviem ako budu tie svine penizky . bez penazi a sponzora je velmi take sa na sutaz dobre pripravit . po tejto sutazi si chcem spravit licenciu na trenera a venovat sa trenerstvu ako osobný trener a pomahat ludom , ktorý chcu nieco dosiahnut so svojou postavou . davam na plochu najake fotky z dovolenky minulý rok , aby ste mali predstavu , aku mavam formu v mimosutaznom obdobi .
pred sutazou makam 5x za týzden 80-90min a mimosutnom obdobi iba tak 3-4x , kvoli rodine a praci .

ked vas nieco bude zaujimat , kludne sa opýtajte rad odpoviem na vse dotazy g6n1h

Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dzofrey24
#2443
hulk napísal:tak ta tu vitam,no formu mas super teda f5g5g
dakujem za privitanie aj za pochvalu . mozno niekde vyhrabem aj fotky zo sutazi , ale mam velký bordel v notbuku a neviem v ktorej zlozke su :1:8:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2447
blahozelam k postave a celkovej forme :1:2: to na tom avatare si ty ?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2454
vitaj na fore inac fakt super forma j6m2jj
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2465
welcome
formá je parádna :shock: :shock: :shock: f5g5g :9:
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#2506
fuha fakt perfektna forma... f5g5g a ja som myslel ze na tom avatare mas arnolda... :2:5:
Užívateľov profilový obrázok
Od Giles
#2510
Zdravim ...
na tvojej postave vidno vela hodin stravenych v posilke a plno usilia ...
Drzim palce ... nech sa ti dari i sutazne ...
budem rad ak mi pomozes s mojimi zvedavym otazkami :D

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]