Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5035
Chcel by som od vás poradiŤ ktorý sa tomu rozumiete kusa či možem dať tento trénal.Nieje to málo ? Alebo veľa? Skúste poradiŤ ak možte :)

Ide sa systémom 2dni + 1 volno.Víkendy potrebujem mat volné. cviky uvedené v { } su alternativne cviky čiže ich budem raz za čas obmienat :a21
čiže :
pondelok: Prsia(Bench press 3*8,Tlaky s jednoručkami 3*8)Nohy(Drepy 3*8 výpony na lýtka 2*15) Biceps ( Zdvih s velkov činkou 3*8 , zdvihy s jednoručkami 3*8)
Utorok : Chrbát ( mrtvý ťah 4*6 príťahy veľkej činky v predklone 4*6 ) ramená ( Tlaky za hlavou v sede s velkou činkou 4*6 Tlaky s jednoručkami v sede 4*6) Triceps ( Tlaky za hlavou s jednoručkou v sede{Francuykz tlak} 4*6 kliky na bradlách {Ticepsove kliky so zatazov}4*6 )

Cviky čo som išiel v pondelok idem v oštvrtok a tie čo som išiel v utorok idem v piatok :a15
To len pre istotu vysvetlujem ak by ste náhodou nepochopili :a24
akurát tie serie a opakovania čo idem v pondelok idem v piatok a tie čo v utorok idem vo štvrtok....dúfam že ste pochopili :a16
Za rady vopred velké dík :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5055
hmmm :a2 žije to tu :a17 nemožem povadať že nie :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5059
Stronger napísal:Chcel by som od vás poradiŤ ktorý sa tomu rozumiete kusa či možem dať tento trénal.Nieje to málo ? Alebo veľa? Skúste poradiŤ ak možte :)

Ide sa systémom 2dni + 1 volno.Víkendy potrebujem mat volné. cviky uvedené v { } su alternativne cviky čiže ich budem raz za čas obmienat :a21
čiže :
pondelok: Prsia(Bench press 3*8,Tlaky s jednoručkami 3*8)Nohy(Drepy 3*8 výpony na lýtka 2*15) Biceps ( Zdvih s velkov činkou 3*8 , zdvihy s jednoručkami 3*8)
Utorok : Chrbát ( mrtvý ťah 4*6 príťahy veľkej činky v predklone 4*6 ) ramená ( Tlaky za hlavou v sede s velkou činkou 4*6 Tlaky s jednoručkami v sede 4*6) Triceps ( Tlaky za hlavou s jednoručkou v sede{Francuykz tlak} 4*6 kliky na bradlách {Ticepsove kliky so zatazov}4*6 )

Cviky čo som išiel v pondelok idem v oštvrtok a tie čo som išiel v utorok idem v piatok :a15
To len pre istotu vysvetlujem ak by ste náhodou nepochopili :a24
akurát tie serie a opakovania čo idem v pondelok idem v piatok a tie čo v utorok idem vo štvrtok....dúfam že ste pochopili :a16
Za rady vopred velké dík :a22
2+1 je dobrý systém, ale zoradenie partii nemáš moc dobre. Pokiaľ chceš odcvičiť celé telo 2x do týždňa za 4 tréningy, tak by som zoradil partie nasledovne:
Pondelok - Chrbát + Hrudník + Biceps
Utorok - Nohy + Ramená + Triceps
Streda - voľno
Štvrtok - Chrbát + Hrudník + Biceps
Piatok - Nohy + Ramená + Triceps
Sobota - voľno
Nedeľa - voľno

Brucho a Lýtka môžeš zaraďovať cca. 2x týždenne podľa toho, ako ti to bude vyhovovať a načo sa budeš skôr cítiť

Stehná sú najväčšia partia na tele, prakticky polovička tela, preto musíš zaradiť na ne viac cvikov ako na iné partie a tým pádom ti zostane aj menej času na iné partie, preto by bolo najlepšie odcvičiť k stehnám ramená a triceps, pretože nie sú to veľké partie. Chrbát je druhá najväčšia partia po stehnách, preto by som ich zaradil spolu s Hrudníkom a Bicepsami (tie sú najmenšie svaly na tele a nepotrebujú extra veľkú záťaž, aby začali rásť)

Ak by si mal nejaké otázky, kľudne ich sem napíš :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5062
dobre dobre diki fakt :)
a ešte že tie serie a opakovania možu ostat taek ake som dal alebo mam pridat či ubrat???
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5063
Stronger napísal:dobre dobre diki fakt :)
a ešte že tie serie a opakovania možu ostat taek ake som dal alebo mam pridat či ubrat???
spravil by som to tak, že
na chrbát by som dal 3 max. 4 cviky a cca. 13-14 sérii ... na hrudník 3 cviky a 10 sérii ... na biceps stačia 1-2 cviky a 6 sérii
na nohy 4 cviky, pričom 2 cviky by mali byť v každom tréningu drepy a napr. hackeny alebo legpressy ... takže 4 cviky a 16sérii bude stačiť ... na ramená 2-3 cviky po 8-9 sérii ... triceps 2 cviky po 6-7 sérii

opakovania tých 8 na základné cviky a na izolované môžeš dať aj 10 max. 12
Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5064
oukej oukej dík :a40 to si mi teraz poradil ako rozpis na celý týžden???či jak to??? tych napríklad 10 sérií na hrudník mám odpracovať za týžden?ked som to dobre pochopil :) a ešte možeem sa spýtaŤ na jeden tréning TU? alebo mám vytvoriť nový tému v sekcii ohodnotte moj trening? zatím dik :a22 :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5065
Stronger napísal:oukej oukej dík :a40 to si mi teraz poradil ako rozpis na celý týžden???či jak to??? tych napríklad 10 sérií na hrudník mám odpracovať za týžden?ked som to dobre pochopil :) a ešte možeem sa spýtaŤ na jeden tréning TU? alebo mám vytvoriť nový tému v sekcii ohodnotte moj trening? zatím dik :a22 :a21
nie, tých 10 sérii na hrudník spravíš v jednom tréningu, nie za týždeň ... vyskúšaj aké to bude, ak to bude namáhavé, alebo tréning bude trvať veľmi dlho, tak zníž počty sérii ... nezabúdaj, musíš veľmi veľa jesť, spať ..

ak je to tréning ako split, tak ho hod sem ... ak to je nejaká osvedčená rutina, tak založ novú tému
Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5066
fúúú ci bobky :a8 ta to čo je za hardcore :a37 ci ta to by som asi nezvladol zregenerovat :P....fakt....a ten trnal mi odpurcalo par typkov že je to stará dobrá klasika a dajú sa pri nej dosiahnuť celkom goog výsledky ;) neudem sa tu rozpisovat dam rovno linka ak nevadí :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5067
Stronger napísal: ak nevadí :)
vadi :a25 / oni tiez nerobia mojmu foru reklamu :a25 ked chces skopiruj alebo vyber podstatu z clanku :a26
Užívateľov profilový obrázok
Od Stronger
#5109
Tak oukeej....tak dal som si námahy si rpzisať no :a44 takže tu je :a10
Partie budú rozdelené nasledovne: 1. deň – prsia + triceps, 2. deň – chrbát + biceps, 3. deň – ramená + nohy.

1.Deň:Prsia Tlaky 3 série 12-8 opakovaní
Tlaky s jednoručkami na 3 12-8
Rozpažovanie s jednoručkami 3 12-8
Biceps Bicepsový zdvih s veľkou činkou 3 8-6
Zdvihy jednoručiek v sede s vytáčaním 3 8-6
Kladivový zdvih 3 8-6
2.Deň:Chrbát Mrtvy ťah 3 12-8
Príťahy jednoručky s oporou lavičky 3 12-8
Príťahy veľkej činky k telu 3 12-8
Triceps Benchpress úzkym úchopom 3 8-6
Francúzky tlak 3 8-6
Kliky na bradlách alebo kickback 3 8-6
3.Deň:Ramená Čelné tlaky s veľkou činkou 3 8-6
Arnoldové tlaky 3 8-6
Upažovanie s jednoručkami 3 8-6
Nohy Drep 3 12-8
Leg press 3 12-8
Predkopávanie alebo zakopávanie 3 8-6
Výpony v sede alebo v stoji na lýtka 3 12-15
4. Voľno
Potom sa celý cyklus opakuje
Na veľké svalové partie v jednotlivých dnoch dni tam mám viacej opakovaní.
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5952
Už len v tom sa mi nepáči tento tréning, že na každú svalovú partiu sa cvičí 9 sérii, či sú to stehná, chrbát, biceps alebo triceps ... je rozdiel, ked odcvičím 9sérii na 2-hlavý sval ako biceps a napr. stehná ktoré majú približne 6-7 svalov a tiež 9 sérii

čím je menšia svalová partia, tým stačí menej odcvičiť, aby si ju riadne rozbil ... preto treba napr. na stehná odcvičiť viac sérii ... aspoň 15 aby si ich prinútil k rastu, lebo stehná sú veľké svaly a taktiež je to polovička tela ... a biceps je maličký sval a preto stačí pocvičiť 5-6 sérii, aby si po prinútil k rastu ... takže v skratke tak, čo sa mi nepáči na tomto tréningu ...

:a16 :a16 :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#5995
keby sme na faceboku, tak ti ten príspevok ,,lajknem" niečo sme ťa naučili :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6002
Pipač napísal:keby sme na faceboku, tak ti ten príspevok ,,lajknem" niečo sme ťa naučili :a22
mozes mu podakovat :)...
fakt je to pekne rozpisane, velmi jednoduche na logiku a strucne...

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]