Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Bencko
#28071
Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliveho predajcu ktory by mi vedel pomoct ked budem nieco potrebovat... kupoval som zo scroids, tam som nemal problem ziadny ani peniaze poslat vopred, rovnako aj z powerhouse ale bohuzial ani jeden uz ASI nefuguje alebo neviem. Dik

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od edge
#28101
ahoj. taky bych mel zajem o informaci o spolehlivem zdroji... S AS zatim zkusenost nemam ale po 7 letech natural uz to tak moc nahoru neleze.

diky
Užívateľov profilový obrázok
Od Markus07
#28126
Bencko napísal:
18 Júl 2017, 12:34
Zdrawim, mam taku prosbu hladam nejakeho spolahliveho predajcu ktory by mi vedel pomoct ked budem nieco potrebovat... kupoval som zo scroids, tam som nemal problem ziadny ani peniaze poslat vopred, rovnako aj z powerhouse ale bohuzial ani jeden uz ASI nefuguje alebo neviem. Dik
Ahoj, pocuj, nemas nahodou email na chlapcov zo SKROIDS?
Ak ano, da sa s nimi normalne komunikovat a zohnat vsetko co potrebujes...Rovnako aj ja zhanam na nich akykolvek kontakt - email, telefon...Ak by si mal, napis. Dik!
Užívateľov profilový obrázok
Od Demogorgon
#28798
Zdravím, nejaký kontakt na predajcu AS prosím vás? alebo rada ako by som sa k tomu vedel dopracovať... Chystám sa na súťaž a rad by som to podporil trochu v diete
Užívateľov profilový obrázok
Od Maurelius
#29110
Zdravim potreboval by som radu , za každým keď nasadím do kúry trenbolon tak sa mi po Dvoch týždňoch začnú robiť hrče pod bradavkami .Momentálne idem tSt propionat a trenb Acet každý druhý deň po 1 ml .Prešli dva týždne a je to tu znovu .Viete mi niečo ktomu poradiť ?
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29111
Maurelius napísal:
12 Júl 2021, 22:06
Zdravim potreboval by som radu , za každým keď nasadím do kúry trenbolon tak sa mi po Dvoch týždňoch začnú robiť hrče pod bradavkami .Momentálne idem tSt propionat a trenb Acet každý druhý deň po 1 ml .Prešli dva týždne a je to tu znovu .Viete mi niečo ktomu poradiť ?
napis mi spravu
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29117
Trenbolon a všetky steroidy skupiny 19nor steroidov dvýhajú prolaktin. Preto keď si citlivý na prolaktin tak v kúre daj Cabergolin a keď máš z tesťáku dvyhnutý aj estrogen tak užívaj v kúre anastrozol alebo Exemestan.
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29118
Slovan1945 napísal:
16 Júl 2021, 22:58
Trenbolon a všetky steroidy skupiny 19nor steroidov dvýhajú prolaktin. Preto keď si citlivý na prolaktin tak v kúre daj Cabergolin a keď máš z tesťáku dvyhnutý aj estrogen tak užívaj v kúre anastrozol alebo Exemestan.
dobra rada a k veci :a35 lepsia ako na sutaze berieme odtialto :a13 :a13 :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Jopo
#29124
Tak za mňa top servis mali skroids (samozrejme okrem Magnusu, čo asi stále ponúkajú 🤣).

Aj keď ceny mali trochu vyššie, ale vždy super komunikácia. Ale našťastie mám už iný zdroj, s trochu lepšími cenami. 🙂
#29176
Slovan1945 napísal:
26 Aug 2020, 23:13
Elite-labs.net, mal som od nich sypku a uplne v pohode, odporučam 👍
Veru ;) elite-labs.net je proste Elite-labs.net :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29178
EliteDoktor napísal:
25 Sep 2021, 15:17
Slovan1945 napísal:
26 Aug 2020, 23:13
Elite-labs.net, mal som od nich sypku a uplne v pohode, odporučam 👍
Veru ;) elite-labs.net je proste Elite-labs.net :a22
v čom pánove? čo to tam je kenwood labs a podobne ? su k tomu nejaké labky? simec alebo janoshik?
Užívateľov profilový obrázok
Od polyssk
#29180
Slovan1945 napísal:
25 Sep 2021, 20:10
Ano, dava to testovat do janosika pravidelne vsetky znacky AS a vysledky su velmi dobre a kvalitne. Ja to sam vidim na krvnych testoch :a26
pozrel som .. dobry pristup informacie ake maju byt v podobe analyzy takze super
#29181
polyssk napísal:
25 Sep 2021, 15:51
EliteDoktor napísal:
25 Sep 2021, 15:17
Slovan1945 napísal:
26 Aug 2020, 23:13
Elite-labs.net, mal som od nich sypku a uplne v pohode, odporučam 👍
Veru ;) elite-labs.net je proste Elite-labs.net :a22
v čom pánove? čo to tam je kenwood labs a podobne ? su k tomu nejaké labky? simec alebo janoshik?
Nazdar ;) Ide tam hlavne o to , že priority a celkova filozofia Elite-lebs je niekde uplne inde :a21 . Nejde tam vyslovene o predaj ale o to ,aby zakaznik vždy vedel čo kupuje a v akej kvalite. Na druhej strane sú tam vždy velmi cenne informácie zo sveta AAS, a stale sa pracuje na nových poznatkoch, článkoch a studiach a pod. Odborne a rýchle poradenstvo , seriozny a kamaratsky prístup atd . Chalan , ktorý to ma na starosti je velmi pohodovy , vyrovnaný , kamaratsky a hlavne odborne vzdelany ;) Tak že vždy ti ochotne, rýchlo a zadarmo poradí, a s tym sa dnes už stretnes fakt malokde...povedal by som že to už je skor rarita :) NIkdy som nebol odmietnutý, alebo tlacený do predaja. Vždy mi poradil a nic za to nechcel....a nevadilo mu ak som hned nenakupil , tak že za mna maju palec hore ;) :a22 :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od morpheus
#29283
polyssk napísal:
26 Sep 2021, 22:04
Slovan1945 napísal:
25 Sep 2021, 20:10
Ano, dava to testovat do janosika pravidelne vsetky znacky AS a vysledky su velmi dobre a kvalitne. Ja to sam vidim na krvnych testoch :a26
pozrel som .. dobry pristup informacie ake maju byt v podobe analyzy takze super
takže považuješ EliteLabs za spoľahlivého predajcu?
TST Cypionat nastaly teploty

Ahoj Všem,prosím o pomoc,po prvn&iac[…]

Prvá kúra

Zdravím všetkých. Mam 36, 90[…]

Tlak v krku po tst

Ahoj, zhruba před 3 dny jsem začal první ků[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...