Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#15670
čaute chcel by som vás poprosiť či by nekdo nevedel alebo nemal nejaky tréning ktorý nezaťažuje chrbticu?
cvičil som asi 9 týždnov vlastomenov objemovy full body ten prvy a asi 2 týždne ten druhy.
Neviem ale čítal som že sa nemaju robiť normálne drepy lebo strašne tažia tu chrbticu a neviete ci su menej zaťažujuce hacken drepy?
A potom so este nekde vydel ze ani mrtvy tah sa nema robit ale neviem.dakujem a okrem toho mam skoliozu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15671
boy1997 napísal:čaute chcel by som vás poprosiť či by nekdo nevedel alebo nemal nejaky tréning ktorý nezaťažuje chrbticu?
cvičil som asi 9 týždnov vlastomenov objemovy full body ten prvy a asi 2 týždne ten druhy.
Neviem ale čítal som že sa nemaju robiť normálne drepy lebo strašne tažia tu chrbticu a neviete ci su menej zaťažujuce hacken drepy?
A potom so este nekde vydel ze ani mrtvy tah sa nema robit ale neviem.dakujem a okrem toho mam skoliozu
Co sa tyka chrbtice da sa dat pozor ako trenujes ale to sa nedozviem cize ani boh nevie ako prevadzas drep a jednoznacne mrtvolu nerob. Predpokladam ze si ani opasok nepouzil vsak? keby som ta mal pod dozorom osobne ver tomu ze vsetko je v poriadku. Pri drepe zohrava ulohu postoj a drzanie tela a samozrejme aj vyska cloveka pripadne dlzka noh k trupu. To znamena cim je clovek vyssi je tam vacsi problem z technikou a zatazenim chrbtice a rovnako pri jedincovi z dlhsimi nohami k pomere trupu toto vsetko sa da kompenzovat podlozkou pod paty ale nemusi to byt vsetko. Toto je problematika ktorou je najlepsie odborne oko a dohlad osobne na treningu nie dopisovanie. Hacken drepy mozu byt prospesne ale nemusia byt a nie je to zakladny cvik a ako som sa zmienil ze nie je prospesny moze velmi poskodit kolena. Si zaciatocnik cize nadkolenie a celkove svalstvo stehien je slabo vyvynute tak to nedoporucujem. Daj leg pres je to najbezpecnejsia volba. Tak isto ako vsade neprepinat v kolenach pri vystreni noh cize nie uplne do vystrenia inac vsetka vaha sa prenasa do kolien svalstvo stehien sa uvolni co ma za nasledok znicenie kolien a klbov bedrovych ktore sa prejavia casom bolestami.
#15672
dakujem opasok som nepoužil lebo v posilke nieje opasok ktorý by som okolo svojho tenkeho trupu vedel zapnuť bez toho aby som tam robil nové dierky :a15 , a ked cvičím nohy tam mozem robiť aj leg press a potom predkopavanie? kolko asi mam dat seri?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15674
boy1997 napísal:dakujem opasok som nepoužil lebo v posilke nieje opasok ktorý by som okolo svojho tenkeho trupu vedel zapnuť bez toho aby som tam robil nové dierky :a15 , a ked cvičím nohy tam mozem robiť aj leg press a potom predkopavanie? kolko asi mam dat seri?
Choj podla programu a opasok si kup neoprenovy ten si nastavis podla svojich potrieb je na suchy zips! Vzdy daj prvy prednozovak pripravi stehna dokonale na trening a vyvaruje pred zranenim.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]