Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od orangejuice
#14457
Ahojte borci.. neviem sa rozhodnut medzi dvoma treningami a dufam ze mi poradite :a21 Mam 21 rokov a niekedy asi v 17tich som aktivne cvicil avsak moje ciele boli vtedy ine ako dnes. Mam 190cm a 89kg, sadlo na bruchu a na riti + mam dost hrube nohy a lytka co sa mi moc nepaci. Chcel by som zacat aktivne cvicit nakolko mi dali lahucky rozvrh a casu mam viac nez dost. Strava tiez nie je najhorsia nieco som este pozmenil a to sa casom uvidi. Pozeral som si tento trening porusujes pravidla len neviem ci cvicit cecky 1x do tyzdna nie je malo a vlastne vsetko len 1x do tyzdna. Nie som zase ani nejaky extremny suchar 100 na bp zdvyhnem tak aby som nemal trening ako niekto kto uplne zacina. Pokukoval som po treningu AB ktory sa mi aj paci len co som cital moc dobre skusenosti s nim nemaju. Ide mi hlavne o to aby som trosku sadla zhodil do leta a dal sa celkovo do formy nech nie som lemravy. Popripade ake suplementy by boli najlepsie do treningu. Spalovace som nahradil chilli pretoze mi neskutocne smrdel pot. A este jedna otazocka je lepsie ist behat rano na lacno alebo po treningu? Dakujem :a20

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14464
orangejuice napísal:Ahojte borci.. neviem sa rozhodnut medzi dvoma treningami a dufam ze mi poradite :a21 Mam 21 rokov a niekedy asi v 17tich som aktivne cvicil avsak moje ciele boli vtedy ine ako dnes. Mam 190cm a 89kg, sadlo na bruchu a na riti + mam dost hrube nohy a lytka co sa mi moc nepaci. Chcel by som zacat aktivne cvicit nakolko mi dali lahucky rozvrh a casu mam viac nez dost. Strava tiez nie je najhorsia nieco som este pozmenil a to sa casom uvidi. Pozeral som si tento trening porusujes pravidla len neviem ci cvicit cecky 1x do tyzdna nie je malo a vlastne vsetko len 1x do tyzdna. Nie som zase ani nejaky extremny suchar 100 na bp zdvyhnem tak aby som nemal trening ako niekto kto uplne zacina. Pokukoval som po treningu AB ktory sa mi aj paci len co som cital moc dobre skusenosti s nim nemaju. Ide mi hlavne o to aby som trosku sadla zhodil do leta a dal sa celkovo do formy nech nie som lemravy. Popripade ake suplementy by boli najlepsie do treningu. Spalovace som nahradil chilli pretoze mi neskutocne smrdel pot. A este jedna otazocka je lepsie ist behat rano na lacno alebo po treningu? Dakujem :a20
Keby si si pozrekl riadne forum tak tu najdes trening pre teba uz to tu pisem dookola denne. Daj si trening c.1 zaciatocnik:
Objemové tréningové plány - rozpisy
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]