Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od manolo13
#16132
Chcel by som niekoho poprosit ci by nespravil trening pre 12. rocneho chlapca zaciatocnika. Neviem ani priblizne ze ake cviky su vhodne kolko serii atd.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16134
manolo13 napísal:Chcel by som niekoho poprosit ci by nespravil trening pre 12. rocneho chlapca zaciatocnika. Neviem ani priblizne ze ake cviky su vhodne kolko serii atd.
12 rosny chlapec nema co robit v telocvicni z cinkami :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16155
manolo13 napísal:Chcel by som niekoho poprosit ci by nespravil trening pre 12. rocneho chlapca zaciatocnika. Neviem ani priblizne ze ake cviky su vhodne kolko serii atd.
v ziadnom pripade nemozem odporucit, 12rocny chlapec by sa mal nahanat za loptou, cvicit systematicky s cinkami, to nie je dobry napad, max. cvicit vlastnym telom
Užívateľov profilový obrázok
Od manolo13
#16170
Tak ked bude robyt cviky so svojou vahou ako kliky,hrazda,bradla tak to bude ok? Alebo sem tam zeby si dal s dakymi malimi vahamy daky Bench Press alebo Bicepsove zdvihy.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16173
manolo13 napísal:Tak ked bude robyt cviky so svojou vahou ako kliky,hrazda,bradla tak to bude ok? Alebo sem tam zeby si dal s dakymi malimi vahamy daky Bench Press alebo Bicepsove zdvihy.
Zo svojou vahou sa moze bozabavat ale v ziadnom pripade zo zavazim a celkovo zo ziadnym arzenalom v posilke.
Užívateľov profilový obrázok
Od rrrrrrrrrr
#20645
Podla mňa by mal športovať športovať a športovať- Futbal, behanie, proste všetko čo ho baví. To mu jedného dňa v posilke pomôže. Takúto radu som dostal aj ja keď som mal asi 13 od Valihoru jak poznáš:)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20650
Z činkami určite nie 12 ročný chlapec ale cvikov je plno ale hlavne na vlastnu váhu nič viac žiadne navyšenia zavazim nic vsetko cvicit vlastnou vahou
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20731
Tréning s vlastnou váhou do kruhových variácii formo hry ideálne. Niečo podobné sa robí aj na tréningoch bojových športoch detí podobného veku. Odporúčam vyskúšať predsa len je to pod dohľadom odborníka, ale tréning s činkami určite nie ...
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]