Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
#18694
Paťo22 napísal:no dobre, pôjdem ten tréning full body, ale prepáćte mi moju zvedavosť :D ale chcem sa sp´tať prečo je lepši FB než rozdelenie tela ??
Tu nejde o to ci je lepsi alebo horsi obidva treningy su dobre ale pre Teba je lepsie, kedze zacinas ist fullbody. Postupne prejdes na iny trening, kde budes mat rozdelene svalove partie do okruhov, ktore Ti budu vyhovovat. Neskor sam zistis ako Ti bude lepsie vyhovovat rozdelenie treningu.

Reklama

Reklama

#18713
dobre, no a eśte mám otázku k váham alebo sériam... čítal som, že by sa mali obmienať série a opakovania a cviky, len nechápem ako ... mal by som zo začiatku obmienať cviky a serie a opakovanie ? alebo 1 mesiac to isté??
#18715
Paťo22 napísal:dobre, no a eśte mám otázku k váham alebo sériam... čítal som, že by sa mali obmienať série a opakovania a cviky, len nechápem ako ... mal by som zo začiatku obmienať cviky a serie a opakovanie ? alebo 1 mesiac to isté??
sic emoc nechapem tej tvojej otazke ale ja osobne chodim 3-4 pracovne sierie od 16 az po 6 opakovani (chodievam pyramidu ) ... ale pri zakladnych cvikoch idem niekedy aj 6serii :) ale na zaciatok ti pri kazdom cvi stacia zo 3 serie po 8-12 opakovani :)
#18719
čaute, prosim vas, mam jednu otazku,, vzhladom na to, že sa mi prenusuli veci ako je doučovanie, na trening mam čas iba v pondelok, utorok, štvrtok, piatok.... mam odcviěné asi 2 týždne.. tak sa chcem spýtať, či by som mohol zaradiť objemový plán pre zač. č. 2.. to je 2+1, 2+2. lebo v stredu fakt nemôžem cvićiť.. chcel by som cvičiť 2+1:

Prsia (2 cviky) + chrbát (2 cviky) + biceps (1 cvik)
Nohy (2 cviky) + lýtka (1 cvik) + ramena (1 cvik) + triceps (1 cvik)

napr.


den 1

bench press 4x12
doplnkovy cvik 3x12 (rozpazky alebo tlaky dole/hore hlavou)

Príťahy k hrudi 4x12
doplnkovy cvik 3x12 (hyper. , veslovanie)

bicepsovy zdvih s velkou cinkou/EZ 4x12

den 4

bench press 6x8
doplnkovy cvik 4x8 (rozpazky alebo tlaky dole/hore hlavou)

Príťahy k hrudi 6x8
doplnkovy cvik 4x8 (hyper. , veslovanie)

bicepsovy zdvih s velkou cinkou/EZ 6x8


Deň 2

Legpress 4x12
nejaky doplnkovy cvik 3x12

military press 4x12

sťahovanie kladky/ francúzsky tlak/tlaky na bench na uzko 4x12

deň 5

Legpress 6x8
nejaky doplnkovy cvik 4x8

military press 6x8

sťahovanie kladky/ francúzsky tlak/tlaky na bench na uzko 6x8

opravte ma ak je to zle, ďakujem :)
#18720
pondelok, utorok, stvrtok a piatok...takto by som si to niekedy isiel a isiel by som tak aj teraz keby mi to casovo vyhovovalo...je to v pohode...
#18731
Paťo22 napísal:dobre, no a eśte mám otázku k váham alebo sériam... čítal som, že by sa mali obmienať série a opakovania a cviky, len nechápem ako ... mal by som zo začiatku obmienať cviky a serie a opakovanie ? alebo 1 mesiac to isté??
obmeny tychto veci budes robit len ak budes citit, ze to co robis Ti jednoducho nevyhovuje alebo ked citis, ze stagnujes. Takze najskor po 3 mesiacoch. Trening mozes este intuitivne vzdy prisposobit tomu ako sa momentalne citis. Tomu prisposobujes aj vahy, pocet serii alebo opakovani. Ale pritom ma clovek tendenciu trening vzdy zlahcovat. Takze na to pozor.
#18732
Paťo22 napísal:čaute, prosim vas, mam jednu otazku,, vzhladom na to, že sa mi prenusuli veci ako je doučovanie, na trening mam čas iba v pondelok, utorok, štvrtok, piatok.... mam odcviěné asi 2 týždne.. tak sa chcem spýtať, či by som mohol zaradiť objemový plán pre zač. č. 2.. to je 2+1, 2+2. lebo v stredu fakt nemôžem cvićiť.. chcel by som cvičiť 2+1:
nie je to zle, ale uvedom si, ze mas 14 alebo budes mat 15, cim viac cvicis, tym viac sa vzdalujes od Tvojho sna. Ten plan je v pohode, len si myslim, ze by bolo vhodnejsie, cvicit len 3 dni v tyzdni.
Pondelok, Utorok, Piatok
Kvoli dostatku regeneracie.
Obmedzit sa na zakladne silove cviky. Prsia dolu hlavou, na to zabudni.
K jednej velkej partii prihod jednu malu. Prsia + biceps + brucho.
Chrbat + triceps + lytka
Stehna + ramena

Ale aj tak by som na Tvojom mieste zostal najmenej este 2 roky pri fullbody treningu, tak ako na zaciatku.
#18741
vlastomenn napísal:Ja uz som sa mu tu x krat vyjadril a ked si neda povedat a je zadubeny nehaj ho tak. Komu niet rady tomu niet pomoci.
Musime touto osvetou ho presvedcit, ze to co robi nieje spravne a on to nakoniec pochopi. Ked sa bude 300krat pytat na to iste, dostane stale tu istu odpoved, s ktorou on nieje spokojny. Je to tvrdohlavec ale raz mu to dojde :a15
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]