Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od cocky
#14278
Pondelok:
Prsia Kliky na zemi(rozvička) 2x10
Tlaky na rovnej lavici s VČ 3x10
Tlaky s jednoručkami na šikmej lavici 3x10
Biceps Bicepsový zdvih s veľkou činkou 3x10
Bicepsový zdvih s jednoručkami 3x10
Kladivový zdvih s jednotučkami 3x10
Brucho Sklapovačky 3xdo vyčerpania

Streda:
Chrbát Čelné zhyby na hrazde (široký uchop) 3x10
Príťahy kladky zhora 3x10
Príťahy veľkej činky k telu – podhmat 3x10
Príťahy jednoručiek v predklone 3x10
Hyperextenzia 3x10
Triceps Kľuky na triceps medzi lavičkami 3x10
Francúzske tlaky 3x10
Tricepsové extenzie s jednoručkami 3x10
Brucho Ľahsedy na šikmej lavičke 3xdo vyčerpania

Piatok:
Ramená Tlaky s veľkou činkou za hlavu 3x10
Upažovanie s jednoručkami 3x10
Príťahy veľkej činky k brade 3x10
Zapažovanie a predpažovanie 3x10
Nohy Drep s veľ. činkou 3x10
Bulharské drepy 3x10
Výpony s jednoručkami 3x10
Brucho Vzpor striedavo 3x10


Predtým som vcičil len tak zbežne kedy som mal čas a cvičil som všetko čo ma napadlo ale teraz by som chcel do leta trošku zamakať. Takže či je tento plán v pohode??

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#14281
ako tak citam ten tvoj trening tak sa mi zda ze sa do tej posilky chodis nudit :a21
PONDELOK:
ides 3 cviky na hrudnik z coho je jeden obycajne kliky na rozcvicenie takze dajme tomu ze ides 2 cviky na hrudnik v ktoych ides 3 serie ... dvoma cvikmi a par opakovaniami chces zatazit velku svalovu partiu ? biceps by som povedal ze moze byt aj ked aj tam by som to trosku pomenil :)
STREDA:
tam by som povedal ze ten trening chrbta je vcelku fajn ale mozno by som zvysil pocet serii pri danych cvikoch ... a trening tricepsu no mozno by som sa vykaslal na kluky medzi lavickami a dal by som si kliky na bradlach alebo tlak na uzko ale inak tiez fajn ...
PIATOK:
k ramenam no o5 by som asi zvysil pocet serii ale inak si myslim ze moze byt ... a nohy je pekne ze drepujes ale aj tam mi pridu 3 serie malo ... a pri nohach by som urcite zaradil aj predkopavanie a zakopavanie alebo mrtvy tah s vystretymi nohami...
Užívateľov profilový obrázok
Od cocky
#14282
Vďaka za radu :a21 ale keby som sana viac sérii cítil tak by som si ich tam dal... predtým som cvičil len tak oničom a teraz som začal presnejšie povedané včera tak poriadne... a mal som čo robiť :a15 na bench som si dal 42 kg a na tlaky s jednoručkami po 10 kg ... a na biceps tiež 10 kg
Užívateľov profilový obrázok
Od cocky
#14285
takže asi by bolo lepšie keby som si dal z každej partie napr. po 2 cviky a robil všetko postupne aj v pondelok aj v stredu aj vo štvrtok??
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14296
aNs_ napísal:ako tak citam ten tvoj trening tak sa mi zda ze sa do tej posilky chodis nudit :a21
PONDELOK:
ides 3 cviky na hrudnik z coho je jeden obycajne kliky na rozcvicenie takze dajme tomu ze ides 2 cviky na hrudnik v ktoych ides 3 serie ... dvoma cvikmi a par opakovaniami chces zatazit velku svalovu partiu ? biceps by som povedal ze moze byt aj ked aj tam by som to trosku pomenil :)
STREDA:
tam by som povedal ze ten trening chrbta je vcelku fajn ale mozno by som zvysil pocet serii pri danych cvikoch ... a trening tricepsu no mozno by som sa vykaslal na kluky medzi lavickami a dal by som si kliky na bradlach alebo tlak na uzko ale inak tiez fajn ...
PIATOK:
k ramenam no o5 by som asi zvysil pocet serii ale inak si myslim ze moze byt ... a nohy je pekne ze drepujes ale aj tam mi pridu 3 serie malo ... a pri nohach by som urcite zaradil aj predkopavanie a zakopavanie alebo mrtvy tah s vystretymi nohami...
Troska si popisal hluposti a vsimni si kolko chlap trenuje a ty mu tam chces pridat serie. Kluky na bradlach zameranim na triceps verim tomu ani ty nevies odcvicit cize tie medzi lavickami je dobra volba. Casto sa stretavam vo fitnes ze trenuju triceps ale nie je tomu tak cvicia vsetko mozne ale triceps je zatazovany nie ako hlavny sval. Trening by som mu dal nie rozdeleny do 3 dni ale do dvoch systemom treningove dni:
pondelok -1
utorok -2
streda - volno
stvrtok -1
piatok -2
sobota - volno
nedela - volno
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#14305
trosku pisem hluposti a neviem cvicit bradla a ked je zaciatocnik tak by som skor volil full body ako ist hned 2+1 aj ked neviem ja ked som zacinal cvicit cvicil som tak ako som aj jemu napisal a zijem som tu a nestazujem si ... v posilke som taku vyhovorku este nepocul ze nevladzem tak uz si nedam dalsiu seriu...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14354
cocky napísal:Pondelok:
Prsia Kliky na zemi(rozvička) 2x10
Tlaky na rovnej lavici s VČ 3x10
Tlaky s jednoručkami na šikmej lavici 3x10
Biceps Bicepsový zdvih s veľkou činkou 3x10
Bicepsový zdvih s jednoručkami 3x10
Kladivový zdvih s jednotučkami 3x10
Brucho Sklapovačky 3xdo vyčerpania

Streda:
Chrbát Čelné zhyby na hrazde (široký uchop) 3x10
Príťahy kladky zhora 3x10
Príťahy veľkej činky k telu – podhmat 3x10
Príťahy jednoručiek v predklone 3x10
Hyperextenzia 3x10
Triceps Kľuky na triceps medzi lavičkami 3x10
Francúzske tlaky 3x10
Tricepsové extenzie s jednoručkami 3x10
Brucho Ľahsedy na šikmej lavičke 3xdo vyčerpania

Piatok:
Ramená Tlaky s veľkou činkou za hlavu 3x10
Upažovanie s jednoručkami 3x10
Príťahy veľkej činky k brade 3x10
Zapažovanie a predpažovanie 3x10
Nohy Drep s veľ. činkou 3x10
Bulharské drepy 3x10
Výpony s jednoručkami 3x10
Brucho Vzpor striedavo 3x10


Predtým som vcičil len tak zbežne kedy som mal čas a cvičil som všetko čo ma napadlo ale teraz by som chcel do leta trošku zamakať. Takže či je tento plán v pohode??
Ja si myslim, ze toto je standardne urobeny plan, ako ho cvici vacsina. Asi by som si tu pozrel niektore objemove plany a isiel podla nich.
Ale inak celkovo si myslim, ze to nieje zle.
v Pondelok by som pridal jeden cvik na prsia napr. pullover a jeden cvik z bicepsu by som ubral. Tu rozcvicku na prsia kliky to vobec ani neratam.
v Stredu by som ubral na cvikoch z chrbta a asi by to boli pritahy kladky, kedze pred tym ides hrazdu. Triceps by som tiez ubral a namiesto klukov by som dal radsej tlak na uzko.
v Piatok chybaju mi tam aspon zakopavacky, lytka ak mas moznost
A co to brucho? Brucho je nejaky specialny sval ked ho cvicis kazdy den?
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]