Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#14399
Zdravim toto je moj trenink:
1. den
Prsia:
Bench-press 4 x 12-6
BP hore hlavou (s jednoruckami) 3 x 12-8
Rozpazky (kladkami v stoji alebo jednoruckami) 3 x 10
Pullover 3 x 12-8

Triceps:
Kliky na bradlach 3 x do zlyhania
Jednorucka za hlavou 4 x 12, 10, 10, 8
Stlacanie kladky 3 x 12-8
Kick-back

Brucho: Pritahy hornej kladky k bruchu, zdvihanie noh vo vise

2. den
Chrbat:
Zhyby 4 x do zlyhania
Mrtvola 3 x 12-8
Pritahy velkej cinky v predklone 3 x 10
Pritahy hornej kladky 3 x 12-8
Pritahy spodnej kladky 3 x 12-8
Pritahy jednorucky v predklone 3 x 10

Biceps:
Zdvihanie rovnej cinky v stoji 3 x 12-8
Scottova lavica 3 x 12-8
Zdvihanie jednoruciek s vytacanim 3 x 10
Kladivovy zdvih 3 x 10

Brucho: tak ako v 1. den

3. den
Nohy:
Drepy 4 x 12-8
Predkopavanie 3 x 10
Mrtvola s rovnymi nohami 3 x 12-8
Vypony (na lytka) v stoji 3 x 12-8

Ramena:
Military-press 3 x 12-8
Predpazovanie 3 x 10
Upazovanie 3 x 10
Zapazovanie (v predklone alebo na hornych kladkach) 3 x 10

Trapezy:
Pritahy velkej cinky k brade 3 x 12-8
Krcenie ramien s jednoruckami 3 x 12-8
Krcenie ramien s velkou cinkou za chbtom 3 x 12-8

Brucho: tak ako v 1. den

Predlaktie cvicim v hociktory den, v ktory mi ostane este nejaka energia ( min 2x tyzdenne ).
Prestavky medzi cvikmi sa pohybuju medzi 45 sec - 1:30 min.

Chcel by som sa spytat niekolko otazok:
1. Ci to takto staci 3 x do tyzdna?
2. Mal by som k prsiam pridat i bench dole hlavou?
3. Co na sikme brusne svaly?
4. Ci toho nemam na chrbat vela (po pripade ako to upravit)
5. Ci mi mrtvola nahradi hyperextenzie, na ktore v posilke nemaju lavicu, alebo poradte iny vhodny cvik na spodnu cast chrbta.
6. Co mam zle alebo privela.

Mam 19 rokov, 80 kg, cvicim uz takmer dva roky vidno urcity postup co sa tyka objemu (aj ked az v poslednej dobe :a15 ) stravu sa snazim upraovat aj ked to vdaka internatnemu zivotu ide tazko, zaciatkom februara som zacal brat protein a amina.
Za rady dakujem a kritike sa nebranim :a21

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#14401
Do teraz som cvicil 3 dni v tyzdni teraz by som chcel prejst na trenink 3+1. Tiez sa mi to zda byt dost len kazdy z tychto cvikov povazujem za nevyhnutny :a15 .
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14403
woreek napísal:Do teraz som cvicil 3 dni v tyzdni teraz by som chcel prejst na trenink 3+1. Tiez sa mi to zda byt dost len kazdy z tychto cvikov povazujem za nevyhnutny :a15 .
Trening 3+1 je prilis skoro na to ako dlho trenujes rozdel telo do 2 dni a trenuj pondelok,utorok,stvrtok,piatok.Ostatne dni volno. Alebo si kukni presny trening pre teba vhodny:
:a45 Objemový tréning č.2- začiatočník :a45 Objemové tréningové plány - rozpisy
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#14404
ok, vdaka za radu skusim to teda s tym dvojdnovym treninkom, len by som este potreboval vediet ze ako dlho ho mam cvicit. Ci 2 ci 3 mesiace a potom ho zmenit alebo ako?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14405
woreek napísal:ok, vdaka za radu skusim to teda s tym dvojdnovym treninkom, len by som este potreboval vediet ze ako dlho ho mam cvicit. Ci 2 ci 3 mesiace a potom ho zmenit alebo ako?
Kludne 3 mesiace a potom len trosku pomenit cviky.
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#15907
zdravim, cvicil som objemovy trenink c.2 pre zaciatocnikov, uz je badat iste vysledky len mam teraz take nedostatky ako napr. horne prsia su strasne slabe, ako by som mal tento trenink pozmenit aby som sa na ne viac zameral, trebars ci mi moze pomoct ak dam ako prvy cvik bench na sikmej hore hlavou?? a tiez biceps je trosku nevyrazny (nejak by ho to chcelo do "vysky" potiahnut) a tricepsova dlha hlava nejak nie a nie rast....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15909
woreek napísal:zdravim, cvicil som objemovy trenink c.2 pre zaciatocnikov, uz je badat iste vysledky len mam teraz take nedostatky ako napr. horne prsia su strasne slabe, ako by som mal tento trenink pozmenit aby som sa na ne viac zameral, trebars ci mi moze pomoct ak dam ako prvy cvik bench na sikmej hore hlavou?? a tiez biceps je trosku nevyrazny (nejak by ho to chcelo do "vysky" potiahnut) a tricepsova dlha hlava nejak nie a nie rast....
Hod sem foto nech sa kuknem odbornym okom lebo pises ako keby si sa mal pripravovat na dalsiu sutaz pricom mas nedostatky a dysponujes z vyraznym svalovym rozvojom. Mas v tom treningu zahrnutu sikmu lavicu? Svalstvo nerastie z dna na den ako si o tom ty presvedceny.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]