Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od david jacko
#11307
TriGon 2:1:1 - Aminostar

Tri vyvážené zložky pre svalový boom.

TriGon 2:1:1 – výživový doplnok pre športovcov.

Trigon 2:1:1 vedie k nárastu čistej svalovej hmoty, a to v krátkom čase a s vysokou účinnosťou. Súčasne prispieva k zvýšeniu fyzického výkonu u silových, silovo vytrvalostných a vytrvalostných športovcov. TriGon 2:1:1 je revolučným prípravkom, ktorý vďaka optimálnemu pomeru obsiahnutých látok Tribulus Terrestris:Maca extrakt:L-Arginín HCl (2:1:1) garantuje maximálne uvoľnenie prirodzených anabolických hormónov, akými sú testosteron (hlavný anabolický hormón) a rastový hormón.

TriGon 2:1:1 vás zaujme veľkosťou kapsule a jej efektívnou náplňou:

- veľká dávka Tribulus Terrestris s vysokým obsahom steroidných saponínov (90%) - stimuluje rýchly nárast čistej svalovej hmoty

- Maca extrakt, prastará bylina peruánskych Ánd, podporuje fyzickú výkonnosť, navodzuje hormonálnu rovnováhu, podporuje psychickú výkonnosť a zvyšuje libido

- L-Arginín HCl podporuje rýchly rast svalovej hmoty, má pozitívny vplyv na svalovú celistvosť a je potrebný pre tvorbu telesných bielkovín. L-Arginín HCL má dôležitú úlohu v mnohých biochemických procesoch súvisiacich s nárastom svalovej hmoty.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne - jednu ráno s raňajkami, druhú 30-60 minút pred tréningom.

Zloženie: Tribulus Terrestris (90% saponínov), Maca extrakt (10:1), L-Arginín HCl, želatínová kapsula (želatína, farbivá oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protihrudkujúce (stearát horečnatý, oxid kremičitý)

Aktívne látky mg/1cps g/100g
Tribulus Terrestris (90% saponin) 540 42
Maca extrakt (10:1) 270 21
L-Arginine HCl 270 21

Priemerné nutričné hodnoty na 100g:
Energetická hodnota 380 kcal/ 1610 kJ
Bielkoviny 34 g
Sacharidy 53,3 g
Tuk 3,4 g

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13415
má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13416
spinki222 napísal:má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Neni to AS ani nic take.A v tvojom veku to neni treba brat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13423
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Neni to AS ani nic take.A v tvojom veku to neni treba brat.
ved ja to ani nemienim brat možno niekedy pozdejšie ale ja sa nikde neponahlam takže cca 5 rokou isto nie :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13424
spinki222 napísal:
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Neni to AS ani nic take.A v tvojom veku to neni treba brat.
ved ja to ani nemienim brat možno niekedy pozdejšie ale ja sa nikde neponahlam takže cca 5 rokou isto nie :a15
Teraz este par rokov budes mat vysoku hladinu testosteronu treba len trenovat a jest a stale budes zaznamenavat pokrok aj bez doplnkov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#13438
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Neni to AS ani nic take.A v tvojom veku to neni treba brat.
ved ja to ani nemienim brat možno niekedy pozdejšie ale ja sa nikde neponahlam takže cca 5 rokou isto nie :a15
Teraz este par rokov budes mat vysoku hladinu testosteronu treba len trenovat a jest a stale budes zaznamenavat pokrok aj bez doplnkov.

cca kolko rokou ?? ja do toho jedla nejako neviem neviem ako mam jest v sile idem hore ale nevidno na mne dako
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13439
spinki222 napísal:
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:
vlastomenn napísal:
spinki222 napísal:má snim niekto skusenosti ?? a ako čitam tak toto je niečo ako AS ?? alebo nie ? :a40
Neni to AS ani nic take.A v tvojom veku to neni treba brat.
ved ja to ani nemienim brat možno niekedy pozdejšie ale ja sa nikde neponahlam takže cca 5 rokou isto nie :a15
Teraz este par rokov budes mat vysoku hladinu testosteronu treba len trenovat a jest a stale budes zaznamenavat pokrok aj bez doplnkov.

cca kolko rokou ?? ja do toho jedla nejako neviem neviem ako mam jest v sile idem hore ale nevidno na mne dako
Ja som tiez uz trenoval v tvojom veku tak viem o com pisem a bolo nas viac takych a uz som trenoval za klub kulturistiky.Trenuj a vela jedz cize aspon 4x denne nieze sa najsej 2x alebo 3x riadne za den a budes cakat ze sa pohnes a trenovattreba pravidelne a poctivo nie striedmo.Ono sa to pohne len si vo veku ked telo je este vo vyvoji cize musis mat trpezlivost ked sa to pohne. Ja som mesiac co mesiac isiel po 0,5 kg hore pripadne 1kg ale robil som to co som mal cize to co pisem vyssie a nemal som ziadne doplnky o tom som mohol snivat cize som si miesal tvaroh a kedejake sprostosti co vy v tejto dobe by ste nedali asi ani psovy.Vtedy to bolo tak hlevne ze to fungovalo aj ked to nechutilo.Laduj do seba vsetko aj knedle proste vsetko lebo ty teraz vyuzijes vsetko perfektne.Ja som zaznamenaval najvacsie pokroky az po 20tke a to je myslim najlepsie obdobie na naberanie najvacsich prirastkov aj pre sutazne ambicie.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]