Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12083
Y0G1 napísal:ano bohuzial to mam geneticky dane skoda ze niesom po otcovi :) :a21

hlavne ze sa s tým da vzdy nieco urobit :a10
Ano vzdy sa da s telom pracovat ale to zalezi od cloveka ci chce a hlavne hra rolu pohodlnost ktora je u vacsine ludi a to si potom bere nasledky.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12084
jasne to je pravda ale pre mna osobne si myslim ze som aj tak pokrocil oproti tomu ako som vyzeral ja urcite nechcem prestat cvicit za 1 by mi to chybalo a za druhe pomalicky sa posuvam .


inak zaujimalo by ma naposledy som sa merial v marci ale teraz som sa meral asi 5dni dozadu vaha sa mi nejako neposunula ale na bruchu som siel dokopy dole 6cm je to vobec mozne?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12085
Y0G1 napísal:jasne to je pravda ale pre mna osobne si myslim ze som aj tak pokrocil oproti tomu ako som vyzeral ja urcite nechcem prestat cvicit za 1 by mi to chybalo a za druhe pomalicky sa posuvam .


inak zaujimalo by ma naposledy som sa merial v marci ale teraz som sa meral asi 5dni dozadu vaha sa mi nejako neposunula ale na bruchu som siel dokopy dole 6cm je to vobec mozne?
Ano je to normalne telo sa moze menit a tvarovat aj napriek bez zmeny vahy napr. dovodom moze byt aj navysenie svalovej hmoty zaroven znizenie obsahu tuku cize tam moze nastat tiez vaha bez zmeny.Ja napriklad som siel niekolko kg hore pricom som siel zas na pase dole 5cm a to mam objemovku.Vsetko zalezi ako sa clovek stravuje.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12087
aha no to je zaujimave :) pretoze som si skor myslel podla vahy ze som pribral a ci su to svaly to naozaj neviem az tak to na sebe nevidim ked mam este dost tuku . inak rozmyslal som zeby som si spravil 3dnove sach vlny 300/200/100 a v nedelu by som dal den prezieraci reskp den kedy nemam dietu myslis si ze by to bolo vhodne?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12088
Y0G1 napísal:aha no to je zaujimave :) pretoze som si skor myslel podla vahy ze som pribral a ci su to svaly to naozaj neviem az tak to na sebe nevidim ked mam este dost tuku . inak rozmyslal som zeby som si spravil 3dnove sach vlny 300/200/100 a v nedelu by som dal den prezieraci reskp den kedy nemam dietu myslis si ze by to bolo vhodne?
Vlny si mozes dat ale prezieraci den to neni zas dobry napad.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12091
Y0G1 napísal:no myslel som to tym aby som nemal potom obrovske chute na sladke atd preto som myslel 1 den volna
Mozes povolit ale nie extremne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12118
no dnes kedze bol sviatok som siel cvicit do natlacenej posilovne :) a kedze drepy boli obsadene povedal som si ze dame zatial nohy a drepy nakoniec velka chyba

na konci z 10 opakovani som daval len 5 a hlava sa mi krutila ako na kolotoci takze pre buduci pripad hodim radsej troska bicykla a pockam si na tie drepy :) :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12119
Y0G1 napísal:no dnes kedze bol sviatok som siel cvicit do natlacenej posilovne :) a kedze drepy boli obsadene povedal som si ze dame zatial nohy a drepy nakoniec velka chyba

na konci z 10 opakovani som daval len 5 a hlava sa mi krutila ako na kolotoci takze pre buduci pripad hodim radsej troska bicykla a pockam si na tie drepy :) :a7
ako si myslel tu vyznacenu frazu? akoze ked davas drepy to nie su nohy? :a15 ale nie, asi si myslel, ze si dal iny cvik len napis aky. no a to je pravda, drepy treba ako prve lebo treba na ne vela energie, v podstate ako na kazdy zakladny cvik. Ja dam obcas pred drepmy 3 lahke serie predkopavaciek iba tak na zahriatie, ale to fakt iba malokedy.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12125
whoo napísal:
Y0G1 napísal:no dnes kedze bol sviatok som siel cvicit do natlacenej posilovne :) a kedze drepy boli obsadene povedal som si ze dame zatial nohy a drepy nakoniec velka chyba

na konci z 10 opakovani som daval len 5 a hlava sa mi krutila ako na kolotoci takze pre buduci pripad hodim radsej troska bicykla a pockam si na tie drepy :) :a7
ako si myslel tu vyznacenu frazu? akoze ked davas drepy to nie su nohy? :a15 ale nie, asi si myslel, ze si dal iny cvik len napis aky. no a to je pravda, drepy treba ako prve lebo treba na ne vela energie, v podstate ako na kazdy zakladny cvik. Ja dam obcas pred drepmy 3 lahke serie predkopavaciek iba tak na zahriatie, ale to fakt iba malokedy.
Treba vzdy dat prednozovak pred treningom noh ochrani vas to pred problemami.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12129
to davam prednozovaky , ale dnes som mal legpress potom predkopavacky zakopavacky a lytka a potom som siel drepy
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12133
vlastomenn napísal:Treba vzdy dat prednozovak pred treningom noh ochrani vas to pred problemami.
pred treningom noh davam vzdy kvalitnejsiu rozcvicku, par minut bicykel + poriadny strecing a par drepov naprazno. mam rad tazke vahy na drepoch tak sa snazim co najmenej vysilit predtym, ale zahriaty som dobre tak je to ok.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12138
whoo napísal:
vlastomenn napísal:Treba vzdy dat prednozovak pred treningom noh ochrani vas to pred problemami.
pred treningom noh davam vzdy kvalitnejsiu rozcvicku, par minut bicykel + poriadny strecing a par drepov naprazno. mam rad tazke vahy na drepoch tak sa snazim co najmenej vysilit predtym, ale zahriaty som dobre tak je to ok.
Poradil som viac je uz na kazdom ci bude robit sprostosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12213
zdravim :ˇvlastomen prosim ta alebo niekto iny bavili sme sa tu o tom ci mi trening zabera co sa yka noh a hrudniku ano ale chrbat na druhy den nikdy extra nepocitujem nemal by som skusit zmenit chrbatove cviky? :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#12215
ono vyslovene svalovicu nemusis mat aby trening "zaberal", ale nieco by si predsalen citit mal :) napis ake cviky cvicis na chrbat, pocet opakovani a serii. Vlasto ti s tym urcite nieco porobi.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12223
Y0G1 napísal:zdravim :ˇvlastomen prosim ta alebo niekto iny bavili sme sa tu o tom ci mi trening zabera co sa yka noh a hrudniku ano ale chrbat na druhy den nikdy extra nepocitujem nemal by som skusit zmenit chrbatove cviky? :a20
Co robis nan?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12228
Y0G1 napísal:no ten trening co mam v prvom prispevku .
Skus ist na opakovania aspon 12 alebo urob tazsich 8 zhod menej a hned daj este asi 6 opak.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12313
Zdravim ospraveldnujem sa pozabudol som napisat

trening chrbatu bolo to lepsie aj som citil o cosi viac takze dakujem


pondelok som skusal drepnut zo 70 robil som klasicky 4 serie ale pri 3 serie nejake 5 opakovanie som citil bolest kolena spravil som niekde chybu? neni telo na toto este stavane? zla technika?

robievam hlboke drepy neviem tak sa mne osobne dobre drepuje


inak by som sa chcel spytat ohladom benchu robievam z 60 na serie s tym problem nemam a 70 dam tak 3-4 x je to dost odlisne inokedy dam 3 inokedy 4 a minule som dal 1x mozes mi prosim ta nejako poradit ako to zlepsit a trosku sa posunut mozno z nejakeho stopnuteho bodu? vopred dakujem a prajem pekny den :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12314
Y0G1 napísal:Zdravim ospraveldnujem sa pozabudol som napisat

trening chrbatu bolo to lepsie aj som citil o cosi viac takze dakujem


pondelok som skusal drepnut zo 70 robil som klasicky 4 serie ale pri 3 serie nejake 5 opakovanie som citil bolest kolena spravil som niekde chybu? neni telo na toto este stavane? zla technika?

robievam hlboke drepy neviem tak sa mne osobne dobre drepuje


inak by som sa chcel spytat ohladom benchu robievam z 60 na serie s tym problem nemam a 70 dam tak 3-4 x je to dost odlisne inokedy dam 3 inokedy 4 a minule som dal 1x mozes mi prosim ta nejako poradit ako to zlepsit a trosku sa posunut mozno z nejakeho stopnuteho bodu? vopred dakujem a prajem pekny den :a20
Drep ti odporucamm robit do polohy zaroven stehennej kosti z podlahou a nizsie uz nie pretoze ci coskoro odpalis kolena a ako prve vzdy dat prednozovak co prekrvi a pripravi hlavne svalstvo predkolenia ktore ti drzi kolena po kope! Ak chces zosilniet na tlak chce to cas ale je aj na to recept rob piramidu od 12 po 2-3 opakovania napr.:
1s 12op
2s 8op
3s 6op
4s 4op
5s 2op
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12315
jasne dakujem prednozovak robim aj ked si to pisal ale aj predtym som to robil

a prosim ta tie hrlboke drepy su neni dobre skrz tie kolena? pri tazsich vahach? alebo celkovo?

s tou piramidou sa vaha meni alebo ostava? na tlak
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12318
Y0G1 napísal:jasne dakujem prednozovak robim aj ked si to pisal ale aj predtym som to robil

a prosim ta tie hrlboke drepy su neni dobre skrz tie kolena? pri tazsich vahach? alebo celkovo?

s tou piramidou sa vaha meni alebo ostava? na tlak
Hlboky drep celkovo neni vhodny na kolena. pri piramide treba vahu zvisovat v kazdej serii to je jednoznacna vec.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]