Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#12503
Par novych zaujimavosti vykend som mal super sam doma s 3kg kuracich prs a varenej ryze chut na sladke bolo vydrzal som ale potreboval by som sa tej chute na to zbavit nejaky napad?
Med je vyborny napad, inak med patri svojim zlozenim medzi super potraviny, ktore spominali v tom dokumente "Food matters"

co sa tyka vlasto skusal som ten novy sposob drepov nesiel som hlboke a musim povedat ze ma nohy boleli 3dni bolo to super dufam ze stratim tuk aj na vnutornej strane stehien to je pre mna dost podstatne :_)
stacionarny bicykel pridaj, bud pred cvicenim alebo po cviceni nakoniec


Co sa tyka minuly tyzden ma mamina merala na bruchu nad a pod pupkom sme to premeriavali 3x po sebe a od posledneho mesiaca som siel dole 4cm coz je podla mna celkom viditelne ale ja to nevidim a hlavne vaha sa mi nezmenila takze mozno chyba v merani?
sam seba tazko zhodnotis, vidis sa kazdy den, objektivne Ta moze zhodnotit niekto kto Ta nevidel dlhsi cas, takze ver metru, myslim, ze vzdy meria rovnako

lezim a zdvyham nohy neviem ako ten cvik popisat :)
myslim, ze tento cvik vsetci poznaju, ale na lavicke s vysunutym zadkom ma lepsie ucinky

otazka u vas v obchode som si nekukal vsetky protaky ale aky mate nazor na sojovi? protein? myslite si ze je kvalitou rovnako natom alebo by som ho mohol brat kvoli praci aby som doplnil bielkoviny kedze v praci nemozem papat tak akoby som chcel :)
sojovy protein moze byt rovnako dobry ako srvatkovy, alebo aj rovnako zly ako srvatkovy, v pripade neznasanlivosti na laktozu je to vyborna nahrada

ale zaujimalo by ma mozu mi padnut moje vahove vykony alebo tkzv maximalky ked dam lahsie vahy okrem benchu tam robim pyramidku dakujem pekne :) prajem vela stastia pri cviceni !!!!!!!!!!!!!!!!! :a34
aj keby Ti padli maximalky, tak co? musis vediet co chces a preco cvicis, chces silu, chces objem, chces mat fajn postavu, chces byt stihlejsi a vyrysovany? kazdy z tychto cielov ma iny princip, ako ho dosiahnut
na vahach predsa nezalezi - aj Arnold to povedal

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12507
Par novych zaujimavosti vykend som mal super sam doma s 3kg kuracich prs a varenej ryze chut na sladke bolo vydrzal som ale potreboval by som sa tej chute na to zbavit nejaky napad?
Nato je len jeden recept a to vydrzat alebo si dat kusok sladkeho alebo ovocie ci uz trosku medu.

Co sa tyka minuly tyzden ma mamina merala na bruchu nad a pod pupkom sme to premeriavali 3x po sebe a od posledneho mesiaca som siel dole 4cm coz je podla mna celkom viditelne ale ja to nevidim a hlavne vaha sa mi nezmenila takze mozno chyba v merani?
To ze sa vaha nemeni neznamena ze sa nemeni telo.

otazka u vas v obchode som si nekukal vsetky protaky ale aky mate nazor na sojovi? protein? myslite si ze je kvalitou rovnako natom alebo by som ho mohol brat kvoli praci aby som doplnil bielkoviny kedze v praci nemozem papat tak akoby som chcel :)
Sojovi protein je lacna varianta ale nerovna sa kvalite srvatkoveho proteinu ale radsej ako nic.

ale zaujimalo by ma mozu mi padnut moje vahove vykony alebo tkzv maximalky ked dam lahsie vahy
Na vykone nepojdes dole lebo sval bude stale trenovany toho sa nemusis obavat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13426
dravim hlasim sa po dlhsom tichu , vlasto uprava treningu pomohla vyssie opakovanie s vahy 103 , mi to aktualne ukazuje 98-99 +- nejake tie drobne :) takze dakujem pekne , planujem si skusit zlozit aj stravu tak by som si to sem dal ci by si mi to zhodnotil :)

brucho mam stale ale snad casom sa to zlepsi :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13427
Y0G1 napísal:dravim hlasim sa po dlhsom tichu , vlasto uprava treningu pomohla vyssie opakovanie s vahy 103 , mi to aktualne ukazuje 98-99 +- nejake tie drobne :) takze dakujem pekne , planujem si skusit zlozit aj stravu tak by som si to sem dal ci by si mi to zhodnotil :)

brucho mam stale ale snad casom sa to zlepsi :)
Vidis ze to ide len treba trpezlivost.Pomozem kludne pis.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13485
Zdravim , no idem to tu napisat co a ako pripadne zmeny napady postrehy rad uvitam :)

Ako prve permanentka mi konci 14.12 rozmyslal som nad pauzou (este som za tie dva roky nemal ) vynutenu ano( chripka silna , inak nie.

Rozmyslal som zeby som si dal pauzu bud tyzden alebo do konca roka s tym ze si dam dalsiu a chodil by som 3-4 x na beziaci pas cas 1h.

K strave premyslal som nad tim docela dlho , urcite to svoje muchy mat bude takze

Rano by som zacal po vstani do prace proteinom aminacmi to je cas cca 5hodin. rano hned do seba vlocky s mliekom nedostanem skusal som to mal som s tym problemy takze neviem

okolo 7hodiny rano by som si dal bud mliecnu ryzu alebo ovsenu kasu kupeny v praci by som si zarobil.

o 9hodine rano protak

cez prac. prestavku by som si dal bud grahamovy rozok celozrnu zemlu so sunkou a rajcinou (maslo neviem) alebo ked tak kuracie prsia vlozit medzi rozok, zemlu

o 12hodine protak

kedze z prace idem rovno dupat tak neviem ci nechat pauzu alebo o 14 00 z prace tesne pred skoncenim prace supnut protak po treningu opat to iste

doma klasicky obez kuracina s ryzu zelenina alebo ryby to je cca 17 00

okolo 20 00 by som dal opat kuracinu a ryzu a zeleninu

spanok my zacina cca o 21 45- 22 00

takto by som do robil celych 6dni s tym ze v nedelu by som si dal tkzv volno a dal si aj nejaku tu masrktu proste volnejsi den

Viem ze to vyzera asi chudobne , ale osobne neviem ako to spravit efektivnejsie kedze v praci si vyvarat nemozem

Pocas poobednej zmeny by to bolo takisto akorat casovy usek by sa zmenil a ked pridem domov s prace o cca 22 30 tak neviem ci je kuracina vhodna s ryzu takto skoro a ist spat o cca 2hodiny .
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13493
vobec to nevyzera zle :a22
akurat mam zopar veci, ktore by som upravil
aminokyseliny by som urcite nechal tesne pred treningom a ihned po nom, aj protein ich obsahuje dost a pre naberanie a ochranu svalovej hmoty su vhodnejsie takto

do jedalnicku na spestrenie by som okrem kuraciny a ryb kludne vlozil aj bravcove chude maso alebo aj hovadzie na spestrenie, sem tam cestoviny, nezabudni na vajcia vyborny zdroj bielkovin
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13497
Y0G1 napísal:no samozrejme tie aminace som zabudol napisat tie aj pred a po treningu


inak svieckova sa jest moze?
:a11 ale bez knedle :a11
svieckova je najfajnovejsie masko, toho mozes dat vela, najmenej tuku a najvac bielkovin
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13500
jasne bez knedle :) pravdou je ze knedlu som k tomu bohuzial jedol ale nie typkom 6 knedli

ale 2 mensie kedze si robime sami :) dakujem za rady uvidim co povie aj vlasto :)


inak preco sa nemozu alebo nemali by sa polievky jest ? v diete napr zeleninova slepacia asi nie i ked kura tam je , ale aj tak :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13506
Y0G1 napísal:jasne bez knedle :) pravdou je ze knedlu som k tomu bohuzial jedol ale nie typkom 6 knedli

ale 2 mensie kedze si robime sami :) dakujem za rady uvidim co povie aj vlasto :)


inak preco sa nemozu alebo nemali by sa polievky jest ? v diete napr zeleninova slepacia asi nie i ked kura tam je , ale aj tak :)
Vyvar si kludne daj zaprazkove polievky nie.A raz za tyzden si mozes dopriat nedelne jedlo od mamy do prace si nos kludne ryzu z masom pripadne to maso daj medzi ten rozok inac v pohode tie aminace v priebehu dna rozloz to je jedno ako ani si nepisal ake su to ci klasika ci BCAA ci tablety ci ake.Rano aj ja mam problem z jedlm cize dam protein a je pokoj cize robis velmi dobre tym len posilnis anabolizmus.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13511
no tie aminace budu urcite bcaa, takze to je tak vsetko

K tej tkzv pauze ako by si to videl ty dakujem este aj za tuto radu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13513
Y0G1 napísal:no tie aminace budu urcite bcaa, takze to je tak vsetko

K tej tkzv pauze ako by si to videl ty dakujem este aj za tuto radu :)
Ak mas BCAA tak ich daj jedine pred a po treningu. Taka pauza 2-3 yzdne sa este da ale viac uz je vela tam uz sa straca aj hmota,trenovanost svalu a telo uz zacne slabnut.
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13514
vlastomenn napísal:
Y0G1 napísal:no tie aminace budu urcite bcaa, takze to je tak vsetko

K tej tkzv pauze ako by si to videl ty dakujem este aj za tuto radu :)
Ak mas BCAA tak ich daj jedine pred a po treningu. Taka pauza 2-3 yzdne sa este da ale viac uz je vela tam uz sa straca aj hmota,trenovanost svalu a telo uz zacne slabnut.

pocital som tak do 14.12 do 20.12 a pred vianocami este trosku zacvicit lebo potom su 3 dni sviatky tak to bude tiez taka mini pauza , ale s tym ze v tej pauzy by som chodil akorat tak na beziaci pas bez cvicenia partii:)
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13637
takze par informacii , zapraskove polievky niesu polievky takze klasicke varene od mami


co sa tyka piatok som bol posledny krat cvicit davam si teraz tyzden pauzu s tym ze budem chodit aspon na prechadzky do lesa , uvidim ci tu pauzu vydrzim pojdem potom normalne pondelok cvicit (mozno aj skor uvidim no ci budem nervozny , alebo nie ˇˇ)

mama robila nejaky kolac z ovs, vlociek na vianove poprosil som ju , protak v tom neni tak sem hodim ingredience ci to mozem jest aspon rano


1ba.ovs vlociek
2 hrnceky hrubej muky
1/2 krystaloveho cukru
2 hrnceky mletych alebo posekanych orechov
4 poliev. lyzice horucej vody
2 cele vajcia
3 caj. lyzicky sody bicarbony
4 poliev. lyzice medu
1hera
kusky cokolady horkej



dakujem za odpoved :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13683
zdravim dnes rano ma chytilo hrdlo ale fajne , sopel ani nemam skoro vobec , a tak zajtra som chcel ist cvicit poradi mi tu niekto ci mam ist alebo nie? :a17

naposledy som bol vo stvrtok
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13685
Y0G1 napísal:zdravim dnes rano ma chytilo hrdlo ale fajne , sopel ani nemam skoro vobec , a tak zajtra som chcel ist cvicit poradi mi tu niekto ci mam ist alebo nie? :a17

naposledy som bol vo stvrtok
pregloktaj s ho ason 3x denne zo slanou vodou ale dlhsiu dobu a daj pauzu zo 3 dni ale hlevne kloktaj!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13687
Y0G1 napísal:uz som zacal :) kloktam jak divy do toho caj s medom citron ako uvidim ako mi bude zajtra dam vediet :)
Hlavne nepi moc horuci podporuje zapal.Zvys vit.C daj kludne 1500-2000 mg/den.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13702
Y0G1 napísal:zdravim dnes rano ma chytilo hrdlo ale fajne , sopel ani nemam skoro vobec , a tak zajtra som chcel ist cvicit poradi mi tu niekto ci mam ist alebo nie? :a17

naposledy som bol vo stvrtok
pokial je to len hrdlo ja by som na Tvojom mieste isiel, ale ak sa celkovo citis zle, uz by som to moc neprovokoval
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13748
Y0G1 napísal:no rano nabehol sopel takze bol som ale lahky trening uvidim co bude vo stvrtok nebudem to prehanat
ja som mal ten isty problem, to je nahoda, mal som take palenie v nose a hrdlo ma mierne skrabkalo, isiel som do posilky a na druhy den som bol jak dolamany, sopel, hlava, oci slzave a uz som zase vyradeny na tyzden :a19
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#13749
no ja som to sprtak ze som siel a male vahy som si dal , a na druhy den pohoda , ale chrbat a triceps som nebol , tento tyzden som bol len 2x a od pondelka naplno dufam !!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13751
Inak som dost nasrany, lebo som bol v podstate nadopovany vitaminom C a este som aj bral asi vyse mesiaca ten zeleny jacmen, co to tak ospevuju a hovno mi to pomohlo

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]