Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od omfgfps
#8159
cvicim uz 3mesiace a ten tuk s prs nie a nie ist dole nevedeli by ste nieco poradit?

Reklama

Reklama

Od milankos512
#8160
omfgfps napísal:cvicim uz 3mesiace a ten tuk s prs nie a nie ist dole nevedeli by ste nieco poradit?
možno to nieje tuk ..nechcem ťa strašiť ale mám podobný problém ..ak to nieje tuk tak je dosť možné že to bude gynekomastia ..ak nevieš čo to je tak hod do googla nájdeš tam o tom dosť mám podobný problém a už prestávam dúfať že by to bol tuk a pomaly sa zmierujem s tým že je to gyno ...ale ešte chcem absolvovať nejaké vyšetrenia, ktoré to buď potvrdia alebo vyvrátia ...takže skús popozerať na nete a určite o tom niečo nájdeš.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8161
vitajte v klube :a8 tento problem mam tiez, uvidim potom po diete ci sa to zmeni alebo nie...
Od milankos512
#8163
iNv1s napísal:vitajte v klube :a8 tento problem mam tiez, uvidim potom po diete ci sa to zmeni alebo nie...
nj je to veru bieda stýmto tukom na prsiach ...väčšina sa stým stretne pri AS a my to máme na krku aj bez toho ...na porazenie
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8164
ale tak cital som, take prispevky, ze niekto sa hanbi si dat kratke tricko, takze neviem teraz co si mam mysliet, pretoze mne to nerobi problem si dat aj tricko dole... uvidime
Od milankos512
#8167
iNv1s napísal:ale tak cital som, take prispevky, ze niekto sa hanbi si dat kratke tricko, takze neviem teraz co si mam mysliet, pretoze mne to nerobi problem si dat aj tricko dole... uvidime
tak ja s krátkym tričkom problém nemám aj ked niekedy je tie cecky vidno :a11 ale tak čo narobím ale bez trička to už radšej neriskujem :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#8182
ja tričká s krátkym rukávom nenávidím
nenávidím ked mi z nich trčia moje chudé ruky aaaaaa :a7

ku téme - lokálne schudnúť sa nedá.....ostáva ti iba makať a po diéte uvidíš sám čo bol tuk a čo sa ti podarilo zhodiť :a6
Od milankos512
#8187
mello napísal:ja tričká s krátkym rukávom nenávidím
nenávidím ked mi z nich trčia moje chudé ruky aaaaaa :a7

ku téme - lokálne schudnúť sa nedá.....ostáva ti iba makať a po diéte uvidíš sám čo bol tuk a čo sa ti podarilo zhodiť :a6
mello zase zaebávaš :a11 že chudé ruky ..aspoň neklam :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8189
mello napísal:ja tričká s krátkym rukávom nenávidím
nenávidím ked mi z nich trčia moje chudé ruky aaaaaa :a7

ku téme - lokálne schudnúť sa nedá.....ostáva ti iba makať a po diéte uvidíš sám čo bol tuk a čo sa ti podarilo zhodiť :a6
chcem tvoje chude ruky ! :a4
Od milankos512
#8213
iNv1s napísal:v 90 -. 95 kg cca +-, ohlad na leto asi brat nebudem
aha takže tak ...ja by som chcel začať nejak vo februári ..ale už radšej dosť o tomto lebo asi ideme pomaly mimo tému :a11
Od milankos512
#8237
iNv1s napísal:no dieta suvisi s tym tukom :a8 po diete to zistime :)
jj to je pravda ..no veru hej uvidíme čo a ako :a11 ozaj inak čo používaš v diete ?? či len klasika upraviť stravu a veľa aerobky ?
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8535
poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8536
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8537
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..
a bcaa niesu tiez aminace?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8538
whoo napísal:
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..
a bcaa niesu tiez aminace?
BCAA a aminokyseliny su rozdiel ale toto uz nieje tema otom...ale ten rozdiel je minimalny...
aminokyseliny BCAA obsahuju izoleucín, leucín a valín a su pre telo vyuzitelnejsie
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#8540
aNs_ napísal:
whoo napísal:
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..
a bcaa niesu tiez aminace?
BCAA a aminokyseliny su rozdiel ale toto uz nieje tema otom...
no podla mna to aminokyseliny su. BCAA-branched chain amino acids, co znamena tusim "aminokyseliny s rozvetvenym retazcom" ak si dobre pamatam. len su to esencialne aminace. to je vsetko.
a hej ina tema. len mi to nedalo :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8541
whoo napísal:
aNs_ napísal:
whoo napísal:
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..
a bcaa niesu tiez aminace?
BCAA a aminokyseliny su rozdiel ale toto uz nieje tema otom...
no podla mna to aminokyseliny su. BCAA-branched chain amino acids, co znamena tusim "aminokyseliny s rozvetvenym retazcom" ak si dobre pamatam. len su to esencialne aminace. to je vsetko.
a hej ina tema. len mi to nedalo :a11
no jasne ze obsahuju nieco naviac nie ?
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8542
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:poviem ti,ze som este v diete nebol ale urcite zoberem do diety aminace, zhadzovanie u mna nebude problem, teda dufam
Do diety kvalitny protein , BCAA a neni co riesit :) aminokyseliny skor v objemovke..

protein je samozrejmost, len vravim, ze zoberem aminace... povedane vseobecne...
hodia sa aj do objemovky aj do diety
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8543
prave pozeram ze ked su BCAA L-forma l-leucin,l-isoleucin a l-valin tak obsahuju tieto 3 naviac to su esencialne aminokyseliny ktore si nevie telo vytvorit samo tak ich musi prijimat z potravy
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8545
tuk na kozach to je zenska vec...cize mozno mas genetiku na estrogen...zaujima ma kolko mas rokov ..lebo je mozne ze sa to casom a vekom upravi
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]