Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22501
POTREBUJEME:
- konzerva tuniaka
- cibuľa
- cesnak
- 1 vajce
- ovsené vločky
- celozrnné žemle

POSTUP:
Najprv zmiešame tuniaka z ktorého odstránime šťavu/olej s celým vajcom a nasekanou cibuľou a cesnakom. Potom postupne pridávame vločky, až kým hmota nieje dostatočne tuhá nato, aby sme mohli tvarovať placky, ktoré pečieme samozrejme na olivovom oleji. Do burgeru si môžte pridať aj nejakú ďalšiu zeleninu a trocha kečupu.

Dobrú chuť. :a6

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22508
To znie fakt dobre, este by som potreboval poradit kde sa da zohnat naozaj dobre celozrnne pecivo, zemle, rozky a pod.
Kde kupujes Ty?
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22509
FitPotreby.sk napísal:To znie fakt dobre, este by som potreboval poradit kde sa da zohnat naozaj dobre celozrnne pecivo, zemle, rozky a pod.
Kde kupujes Ty?
Ja osobne väčšinou kupujem buď špaldove žemle z Billy alebo klasicke grahamové rožky. Ale určite možem odporučiť zájsť si do Hypernovy. Tam maju dosť veľký výber celozrnného pečiva za ani nie vysokú cenu a hlavne su chutne.

Plus občas si kupim bielkovinovy chlieb, ale kôli cene fakt len občas. :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22512
Dreamer napísal:
FitPotreby.sk napísal:To znie fakt dobre, este by som potreboval poradit kde sa da zohnat naozaj dobre celozrnne pecivo, zemle, rozky a pod.
Kde kupujes Ty?
Ja osobne väčšinou kupujem buď špaldove žemle z Billy alebo klasicke grahamové rožky. Ale určite možem odporučiť zájsť si do Hypernovy. Tam maju dosť veľký výber celozrnného pečiva za ani nie vysokú cenu a hlavne su chutne.

Plus občas si kupim bielkovinovy chlieb, ale kôli cene fakt len občas. :a17
Dnes som tam bol pozrieť. Vyskúšaj "Špaldovu dalamánku"- vyzerá to ako veľký rožok :a21 Alebo potom od zajtra maju akciu na ľanový rožok po 0,11€.
:a6
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]