Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#11987
Zdravím, v pondelok sa mi pri tlakoch hore hlavou stala taká vec že hneď po prvej sérií ma strašne začala bolieť hlava ale iba vzadu. Bola to tupá, pulzujúca bolesť veľmi silná. Bolesť pretrvávala zhruba 2 dni a potom to nejak ustúpilo ale bolesti hlavy som mal stále ale len mierne. Dnes som šiel vyskúšať či to už bude ok, spravil som 8 zhybov a bolesť sa znovu objavila. Znova som nedocvičil, je to veľmi nepríjemné a bolestivé. Na inom fóre mi napísalo že to môže byť zacvaknutý nerv buď v krku alebo v hlave. Čo si otom myslíte? Odporučili mi aj navštíviť chiropraktika. Popr. poznáte nejakého dobrého v okolí PB a Trenčína. Ďakujem :a17 :a17

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11990
LeaR napísal:Zdravím, v pondelok sa mi pri tlakoch hore hlavou stala taká vec že hneď po prvej sérií ma strašne začala bolieť hlava ale iba vzadu. Bola to tupá, pulzujúca bolesť veľmi silná. Bolesť pretrvávala zhruba 2 dni a potom to nejak ustúpilo ale bolesti hlavy som mal stále ale len mierne. Dnes som šiel vyskúšať či to už bude ok, spravil som 8 zhybov a bolesť sa znovu objavila. Znova som nedocvičil, je to veľmi nepríjemné a bolestivé. Na inom fóre mi napísalo že to môže byť zacvaknutý nerv buď v krku alebo v hlave. Čo si otom myslíte? Odporučili mi aj navštíviť chiropraktika. Popr. poznáte nejakého dobrého v okolí PB a Trenčína. Ďakujem :a17 :a17
To mas urcite z krcnej chrbtice.Ja by som tomu nevenoval ozornost casom to prejde ako aj prislo.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11993
LeaR napísal:no nevenovať pozornosť tomu bude ťažké pretože to veľmi bolí a nedá sa mi skoro nič robiť a posilňovať už vôbec nie

:a17 :a17
Daj si par dni pauzu dlhsie spavaj a uvidis.Pripadne zajdi aj na masaz a plavaren.
Užívateľov profilový obrázok
Od LeaR
#11994
no jasné dám si pauzu a ešte so msa chcel ktomu opýtať može to byť aj tým že sa hrbím? snažím sa vystierať ale som dosť vysoký takže to je tažšie, alebo aj pri pc sedím zhrbení, môže to byť tým?, dík
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11995
LeaR napísal:no jasné dám si pauzu a ešte so msa chcel ktomu opýtať može to byť aj tým že sa hrbím? snažím sa vystierať ale som dosť vysoký takže to je tažšie, alebo aj pri pc sedím zhrbení, môže to byť tým?, dík
Co sa tyka drzania tela na to si davaj pozor lebo to ma mnoho neziaducich faktorov a dozivotne problemi z chrbticou.Snaz sa drzat telo tak ako ma byt aj plecia netahat dopredu co je potom defektom aj dosledok prepadavania hrudneho kosa a taky clovek hlavne mlady nevyzera pekne ani zdravo ale ako kalika.
:a45 SPRÁVNE DRŽANIE TELA

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]