Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22833
Zdravím mám na vás otázočku .

robím si 2 typy tvarohových šejkov tak by som rád vedel či sú vhodné na to na čo ich využívam :D


pol hodina po cvičení (po proťáku s maltou hneď po cvičení) - odtučnený tvaroh 250g + za hrsť vločiek + banán + pol odmerky proteinu + škorica +voda

je to len v prípade, že nemám navarené maso ... inak maso ryža



a na večer - tvaroh + pol odmerky proťáku + menšiu hrsť slnečnicových semiačok + kokos + mak + škorica + pol lyžice arašidového masla + voda




som vo fáze rysovačky tak vás poprosím o nejaké návrhy na zmeny alebo je to okej ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22834
Šejky sú v celku v pohode. Ale mal by som výhradu k tomu prvému. V prípade, že máš tréning zhruba od tej 16-tej a neskôr tak by som osobne nedával sacharidy. Až ráno. :) Plus zdá sa mi zbytočné tam ešte dávať proteín ak si ho mal po tréningu. Nebudem ti tu písať, že je to veľa bielkovín naraz atď., pretože to či to stráviš sa nedá len tak napísať/povedať. Ale keď si to vezmeš, tak po tréningu si dáš protein, to máš zhruba 25g bielkovín a o pol hodiny hneď ďalších 40g a z väčšej časti pomaly stráviteľné? Je pravda, že telo po tréningu strávi oveľa viac ako v iný čas. No aj tak sa mi to zdá veľa. A ak si to chceš tým proteínom ochutiť, tak račej zvoľ kvalitné kakao alebo niečo iné. :)
Račej by som ti odporúčal zariadiť si to tak, aby si mal tak hodinu po tréningu normálne jedlo. Nikto nepovedal že to musí byť mäso. Kľudne si daj tuniaka so zeleninou, či tofu alebo inú rybu, ...
.btw: V tom večernom sa mi tam toho zdá byť veľa. Neviem síce ako to chutí s tým všetkým. Ale skús striedať prísady-aspoň sa ti to nepreje. A ak je to arašidové maslo kvalitné, tj. bez pridaného cukru a tuku tak by som sa ho nebál. :)

- Ber to ako môj názor, niekto môže mať iný. Ale ja by som to riešil takto. :)

:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od Beavisak
#22836
dakujem za odpoved... presne taketo nieco som chcel pocut :D a ano mas pravdu ten protak tam davam kvoli ochuteniu :P

skusim to kakao teda ... este raz vdaka :)

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]