Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od jason1286
#22207
zahojte, chcel by som vas poprosit o radu ohladom tohoto suplementu, chcel by som to kvoli statniciam, proti stresu, na lepsie naladu. mali ste to niekto? vedeli by ste mi povedat ci by som mal ozaj lepsiu naladu keby som to bral,alebo by som nic nepocitil??

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22210
jason1286 napísal:zahojte, chcel by som vas poprosit o radu ohladom tohoto suplementu, chcel by som to kvoli statniciam, proti stresu, na lepsie naladu. mali ste to niekto? vedeli by ste mi povedat ci by som mal ozaj lepsiu naladu keby som to bral,alebo by som nic nepocitil??
http://www.fitpotreby.sk/clanky/clanky- ... y/tyrosin/
ale pozor na uzivanie nadmerneho mnozstva bielkovin, eliminuju ucinok tyrosinu
po uziti zakladnej davky by mal ucinok byt pozorovany v pomerne kratkom case 30-90min, pokial sa zelany ucinok neprejavi ani po tomto case je mozne davku doplnit alebo zvysit, pokial sa ani tak neprejavia ucinky zvysenej bdelosti, je potrebne tyrosin uplne vysadit, niekde bude totiz chyba a dalsie uzivanie by bolo zbytocne
mam skusenosti s uzivanim tyrosinu len ako predtreningovy stimulant, pricom uz pri davkach 3 tobolky bolo zrejme ze ucinkuje, jeho ucinok sa ale po asi 2hod vytratil, resp. postupne upadol

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]