Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Trevis
#29685
Zdravím chcem sa opýtať už mesiac dávam samotný tst 350mg 2x do týždňa a nejak nepociťujem žiadnu zmenu chcem sa opýtať či to môže byt tým že pichnem to zlého miesta a sa to nevstrebe do svalu alebo kde môže byt chyba picham to do zadku a je to dlhy estér ďakujem za odpoved

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29686
Tak po mesiaci sa dlhy ester ešte stále rozbieha, alebo môžeš mať fake.
Choď si zmerať celkový a voľný testosteron a hneď budeš vedieť.
Užívateľov profilový obrázok
Od Trevis
#29689
Ďakujem za odpoved neviem či je to fake alebo čo lebo dostal som kontakt od kamaráta ktorí to berie od nich a je spokojný tak neviem preto rozmýšľam či náhodou nepicham to do zlého miesta ale tak bolo mi povedané že vstrebať sa to vstrebe tak neviem no rozmýšľal som zvýšiť dávku na 400mg len neviem či to je dobrý nápad

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]