Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Pravidlá fóra: toto forum som vytvoril pre vsetkých ,ktorí poznaju alebo chcu spoznat nasu a zahranicnu profi kulturisticku scenu .
kazdý uzivatel , ktory sa chce aktivne podielat vkladanim svojich hadaniek , zalozi si temu s vlastným nickom a bude tam vkladat fotky /akokolvek upravene-skryta alebo zdeformovana tvar apod/ a ostatní uzivatelia budu mat moznost hadat o koho sa jedna .

poprosim vsetkých uzivatelov , aby nevkladali fotky do cudzich tem kvoli prehladnosti . kazdý ma moznost si zalozit vlastnu temu .

poprosim autorov hadaniek , aby po uhadnuti vlastnej hadanky potvrdil spravnost odpovede a uviedol aj uzivatela ,ktorý danu hadanku uhadol ako prvý .potom moze vlozit dalsiu . ak sa nedopracujete ku spravnej odpovede ,mate moznost danu fotku fotku vlozit znovu /inak upravenu / , pripadne uviest nejake pomocky .

ak chcete iba hadat ,mate moznost sa zapajat tipovanim vo vsetkých temach

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20127
risofk napísal:LOOOOOOOL :a5 :a5 :a5 :a5 :a5 že arnold :D mr olympia to je :D (Larry scot ) :a34
veru veru je to on :a22 :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20902
Kulturistov az tak dobre nepoznam, ale tento mi pripomina Jaya :)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20904
Tazzman napísal:Kulturistov az tak dobre nepoznam, ale tento mi pripomina Jaya :)
Je to Jay Cattler
neviem ci som to meno napisal spravne ale podstatta tam je :D
:a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20915
Tazzman napísal:Kulturistov az tak dobre nepoznam, ale tento mi pripomina Jaya :)
veru mas pravdu je to Jay Cutler :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20921
papagiorgo napísal:winklarr roely . csvalne pisem aj meno , lebo ma aj menovca :a11
to bola rychlovka ! je to on :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#20937
papagiorgo napísal:
xLeitonx napísal:nieco trosku tazsie :)

trt makový tazsie :a13

dickerson :a33 :a11
nebud mudry :D je to on :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20992
papagiorgo napísal:ak sa nemylim tak rockel to je
to sa mi nezda rockels nema az take vyrazne quadricepsy ako tento hmm ale mozno sa i mylim a je to on fakt netusim do to je ja typujem davida
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21001
risofk napísal:
papagiorgo napísal:ak sa nemylim tak rockel to je
to sa mi nezda rockels nema az take vyrazne quadricepsy ako tento hmm ale mozno sa i mylim a je to on fakt netusim do to je ja typujem davida
nemate pravdu ani jeden :a36 :a42
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#21002
Tak tímto si ma dostal kokos vobec teda netusim do to je :a5 kde si tu fotku vyhrabal ?s archivu nejakeho ?? aspon mi postou posli meno bo si laem hlavu ale nik ma nenapada :a4 :a2 :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21011
risofk napísal:Tak tímto si ma dostal kokos vobec teda netusim do to je :a5 kde si tu fotku vyhrabal ?s archivu nejakeho ?? aspon mi postou posli meno bo si laem hlavu ale nik ma nenapada :a4 :a2 :a4
tak rozmyslaj dalej a nevzdavaj to :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#21018
xLeitonx napísal:
risofk napísal:Tak tímto si ma dostal kokos vobec teda netusim do to je :a5 kde si tu fotku vyhrabal ?s archivu nejakeho ?? aspon mi postou posli meno bo si laem hlavu ale nik ma nenapada :a4 :a2 :a4
tak rozmyslaj dalej a nevzdavaj to :a15
je dáka nápoveda ??
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21019
Dalsia foto toho isteho borca s troska odkrytou tvarou :)
Prílohy
kjbvk.v.jpg
kjbvk.v.jpg (52.63 KiB) 4613 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#21021
dopiche uzzzz viiimmm branch warren ?? kua to si hned mohol dat tuto fotku a ne tamtu :a5 :a5
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]