Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20542
Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20543
Ja som mal takýto problém v lete, bol som unavený a absolútne neschopný ničoho. Zrejme to bude z nedostatku spánku a potrebnej regenerácie. Skús pridať nejaké vitamíny. Keď som mal ja takýto problém, tak som začal spať viac než 10 hodín denne a už to potom bolo lepšie.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20545
čo ja viem :a11 :a11 dáke Céčko alebo čo ti poradia v lekárni :a11 :a11 7 hodín je podľa mňa dosť málo, aj počas školy ja zvyknem spať 9-10, teraz cez sviatky okolo 11 hodín.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20547
Halucin napísal:Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?
moze to byt aj pocasie :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20548
papagiorgo napísal:
Halucin napísal:Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?
moze to byt aj pocasie :a11
už to mám asi 2 mesiace :D :D tak ak máš pravdu som v peknej p*** :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20552
Halucin napísal:
papagiorgo napísal:
Halucin napísal:Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?
moze to byt aj pocasie :a11
už to mám asi 2 mesiace :D :D tak ak máš pravdu som v peknej p*** :D
to moze byt milion faktorov ... oslabený organizmus po chorobe , nevyspatosť , počasie ... hocičo
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20569
netravis tak trochu viac casu pri PC? ...alebo naopak, nie si az pretrenovany (vela aktivit, sportov atd.)?...
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20591
Kotlik napísal:čo ja viem :a11 :a11 dáke Céčko alebo čo ti poradia v lekárni :a11 :a11 7 hodín je podľa mňa dosť málo, aj počas školy ja zvyknem spať 9-10, teraz cez sviatky okolo 11 hodín.
tolko hodin spis cez skolu ? ... 7 hod je premna luxus cez skolu, mozem ist do postele kedy chcem ale vzdy mam problem zaspat
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20593
To treba vedieť, ja som už o deviatej väčšinou v posteli, zvyknem si čítať už od ôsmej. Vstávam okolo šiestej, takže tých 9 hodín je norma, raz, dva krát do týždňa spím cez obed, aby som sa necítil unavený. Ja so zaspatím nemám problém, ľahnem a spím.
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#20595
Halucin napísal:Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?
Môže to byť pretrénovanosťou navrhoval by som na jeden týždeň úplne jednoduchý ľahučký tréning, 3 x týždenne celé telo, na každú partiu len jeden cvik, po 4 série 12 - 20 opakovaní.
Ak to nie je tréningom môže to byť aj počasím, je veľa faktorov, ktoré zohrávajú rolu pri zlej regenerácii, môže to byť rovnako aj strava.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20701
Halucin napísal:Neviem čo sa to somnou deje ale už nejaký ten čas mám pocit únavy, nič sa mi nechce, stále by som spal, som slabý. Neviete čím to môže byť ?
Poznas pojem jarna unava?
Mam dobru spravu, moze sa dostavit hocikedy, nielen na jar. :a11
Povrava sa, ze je sposobena nedostatkom roznych prepotrebnych zivin v organizme. To platilo najma v minulosti, ked to naozaj tak bolo, ze cez zimu ludia nemali prisun cerstvych potravin, hlavne ovocia a zeleniny.
Takze pestra strava je pre nas velmi dolezita. Vela vody, pitny rezim je tiez velmi dolezity a vsetko suvisi so vsetkym.
Ale tvoj problem moze byt samozrejme ako vsetci pisu daleko zlozitejsi.
Ak nepomozu vitaminy a mineraly, vela spanku, tak potom to moze byt aj vekom. Potrebujes skratka vela energie, viac ako pred tym, vyvoj spotrebuje vela energie, aj preto mozes byt unaveny.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#21025
Ďakujem vám všetkým tak môže to byť PC lebo za PC presedím aj 5 hodin denne ked sa nudim :a15 :) treningom nemyslim tam by som mohol ešte pridať hlavne posledné 2 týždne :a21 a stravou je to tiež možne pretože v lete taký niesom večšinou v teraz v zime. Spánkom myslím že nie spím aj 10 hodín denne ale pitným režimom to tiež môže byť niekedy vipijem aj 5-6 litrov denne ale niekedy ani 2 :a17 ešte raz díki moc za rady :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21075
Halucin napísal:Ďakujem vám všetkým tak môže to byť PC lebo za PC presedím aj 5 hodin denne ked sa nudim :a15 :) treningom nemyslim tam by som mohol ešte pridať hlavne posledné 2 týždne :a21 a stravou je to tiež možne pretože v lete taký niesom večšinou v teraz v zime. Spánkom myslím že nie spím aj 10 hodín denne ale pitným režimom to tiež môže byť niekedy vipijem aj 5-6 litrov denne ale niekedy ani 2 :a17 ešte raz díki moc za rady :a21
ja travim pri PC aj 12hodin denne a nie som z toho unaveny, to je podla mna tym obdobim dospievania, pokial si samozrejme inak zdravy
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#21079
FitPotreby.sk napísal:
Halucin napísal:Ďakujem vám všetkým tak môže to byť PC lebo za PC presedím aj 5 hodin denne ked sa nudim :a15 :) treningom nemyslim tam by som mohol ešte pridať hlavne posledné 2 týždne :a21 a stravou je to tiež možne pretože v lete taký niesom večšinou v teraz v zime. Spánkom myslím že nie spím aj 10 hodín denne ale pitným režimom to tiež môže byť niekedy vipijem aj 5-6 litrov denne ale niekedy ani 2 :a17 ešte raz díki moc za rady :a21
ja travim pri PC aj 12hodin denne a nie som z toho unaveny, to je podla mna tym obdobim dospievania, pokial si samozrejme inak zdravy
ja som zdravý až príliš aspon ked som bol na testoch tak to vraveli :a15 neviem čim to je no uvidím či to bude tak aj v lete alebo nie :a17 a dospievaním ? otom som nepočul ešte
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21081
ja som jeden cas travil dlhsie pri PC - okrem skoly, posilky a plavania som skoro nic nerobil len sedel pri PC a travil pri nom cas (ziadne zavisle hry ani nic take, ale proste som tu chodil ani neviem na co)...a potom som bol dost unaveny a chcelo sa mi spat poobede atd.

ale ked tu nie som tak casto, resp. som tu co najmenej, tak s tym nemam vobec problem, chodim aj skor spat a rano som cerstvy...ale tak to nemusi byt tvoj pripad :)
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]