Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18034
Chlapi, mam takyto problem. Vcera som robil nohy a poslednu seriu na legpresse som si chcel dat na viac opakovani, nech poriadne trpim. Po 15. opakovani som este vladal, tak som si povedal, ze dam na 20, avšak po 17. opakovani som zacal pocitovat akysi tlak v hlave a posledne, teda 20. opakovanie som ani uplne nevystrel nohy, len som rychlo zatiahol páčku. Mal som pocit, akoby mi isla hlava explodovat a verim, ze by aj tak spravila, keby som pokracoval... Asi 10 minut som len tak sedel, prechadzal sa... napriek tomu som chcel trening dokoncit. Nevedel som, ci ma viac boli hlava, ci nohy... Okej, postupne bolest ustupovala a doma som uz nic necitil.

Avšak dnes pri tlakoch ma opet zacala boliet uz pri 1. serii - to iste ako pri legpresse... Isiel som na 10x a uz pri 7. či 8. tlaku som citil jemne tlaky v hlave. Dal som si teda pauzu a skusil to znovu a opet to iste. Skusil som aj ine cviky (sikmy tlak, triceps) a vzdy rovnako, pri tricepse ma dokonca bolela aj ked som si dal vahu o polovicu mensiu ako zvycajne. (chcem dodat, ze vcera ma bolela hlava cisto z tej jednej serie na legpresse resp. ze ta bolest nevznikala pri KAZDOM jednom cviku ako dnes. Iba ta 1 seria a postupne slabla...)

Sice velmi nerad, ale pre dnesok som to zabalil, nedalo sa to uz vydrzat. Neviete mi poradit, povedat o tom nieco, stalo sa vam uz take...? Jedine co teraz potrebujem je pauza od cvicenia (ironia). Dakujem...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18035
Tazzman napísal:Chlapi, mam takyto problem. Vcera som robil nohy a poslednu seriu na legpresse som si chcel dat na viac opakovani, nech poriadne trpim. Po 15. opakovani som este vladal, tak som si povedal, ze dam na 20, avšak po 17. opakovani som zacal pocitovat akysi tlak v hlave a posledne, teda 20. opakovanie som ani uplne nevystrel nohy, len som rychlo zatiahol páčku. Mal som pocit, akoby mi isla hlava explodovat a verim, ze by aj tak spravila, keby som pokracoval... Asi 10 minut som len tak sedel, prechadzal sa... napriek tomu som chcel trening dokoncit. Nevedel som, ci ma viac boli hlava, ci nohy... Okej, postupne bolest ustupovala a doma som uz nic necitil.

Avšak dnes pri tlakoch ma opet zacala boliet uz pri 1. serii - to iste ako pri legpresse... Isiel som na 10x a uz pri 7. či 8. tlaku som citil jemne tlaky v hlave. Dal som si teda pauzu a skusil to znovu a opet to iste. Skusil som aj ine cviky (sikmy tlak, triceps) a vzdy rovnako, pri tricepse ma dokonca bolela aj ked som si dal vahu o polovicu mensiu ako zvycajne. (chcem dodat, ze vcera ma bolela hlava cisto z tej jednej serie na legpresse resp. ze ta bolest nevznikala pri KAZDOM jednom cviku ako dnes. Iba ta 1 seria a postupne slabla...)

Sice velmi nerad, ale pre dnesok som to zabalil, nedalo sa to uz vydrzat. Neviete mi poradit, povedat o tom nieco, stalo sa vam uz take...? Jedine co teraz potrebujem je pauza od cvicenia (ironia). Dakujem...
Bud mas problem z tlakom alebo nedostatok tekutin. Pripadne moze byt aj to ze ti niekde na chrbtici pritlaca nerv.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18041
Tekutiny mozme vylucit...Myslis, ze by som s tym mal niekam zajst? Alebo si cez vikend poriadne oddychnut alebo co by si mi poradil?
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#18043
No myslim si ze keby si zajdes s tym doktorovi nic sa nestane aspon budes vediet hned nacom si kludne byt tebou by som tam siel
Od milankos512
#18052
Y0G1 napísal:No myslim si ze keby si zajdes s tym doktorovi nic sa nestane aspon budes vediet hned nacom si kludne byt tebou by som tam siel
neviem ako ostatný ale ja mám s lekármi "super" skúsenosti hlavne keď sa pýtajú aký šport robím a keď poviem že kulturistika tak automaticky to všetko spôsobuje ona a správajú sa ako keby to bolo nejaké zlo alebo čo ...viď moja skúsenosť s ortopédom keď som za ním bol ohľadom krížov ...pol roka dosť nepríjemnej bolesti v krížoch ...s prestávkami ..a on mi zadre že natri si to fastum gelom ..druhý ortopéd za ktorým som bol mi predpísal dorsiflex na uvoľnenie svalstva ...nezaberá vôbec ...teda aspoň nie na kríže ...takže ja by som skorej poradil nejakú tú pauzu alebo ak nie pauzu tak určite nejakú dlhšiu rozcvičku ..niečo na poriadne zahriatie dobre sa ponaťahovať atď. a ak je možnosť tak skúsiť masáž
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#18053
lenze krize su krize mna sekalo v v krizoch a bolel ma chrbat dost ked som robil mrtvy tah ked som to prestal robit bolo to ok

Toto je hlava netreba to zanedbavat a ked ti povie kulturistiku tak mu slusne povedy ze je to sport ako kazdy iny a chces pomoct a nie aby riesil to ci ty mas ci nemas cvicit

Nemozes vediet co je s hlavou nepodcenuj to
Od milankos512
#18054
Y0G1 napísal:lenze krize su krize mna sekalo v v krizoch a bolel ma chrbat dost ked som robil mrtvy tah ked som to prestal robit bolo to ok

Toto je hlava netreba to zanedbavat a ked ti povie kulturistiku tak mu slusne povedy ze je to sport ako kazdy iny a chces pomoct a nie aby riesil to ci ty mas ci nemas cvicit

Nemozes vediet co je s hlavou nepodcenuj to
tým som samozrejme nechcel povedať že to má podceňovať a neísť k lekárovi len som napísal moju osobnú skúsenosť ...lebo lekári sú vždy "najmúdrejší"
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18058
Tazzman napísal:Chlapi, mam takyto problem.
Jednoznacne z toho co pises sa bolest dostavi pri zvysenom tlaku. Pravdepodobne vzdy ked skoncis s tlacenim by bolest mala pomaly odzniet.

Velmi tazka otazka pre nas amaterov. Je to problem s krvnym tlakom. Lenze co je jeho pricinou? To moze byt cokolvek, pricin moze byt hadam tisic.

Nieco som nasiel v mudrej knihe. Kde sa opisuje zatazova bolest hlavy. Pisu tam, ze sa tato bolest najcastejsie objavuje za horuceho pocasia alebo vo vysokej nadmorskej vyske. Je sposobena zvysenym tlakom v hlave. Svoju ulohu pritom hra aj zvysena koncentracia kyslisnika uhliciteho v krvi.
Pisu dalej, ze moze ist o neskodnu zalezitost ale v Tvojom pripade by som to asi nepodcenoval, kedze Ti to brani pokracovat v cviceni, pretoze tiez pisu, ze to moze naznacovat aj celkom iny a velmi vazny problem.

U lekara sa nedaj odbit nejakymi nezmyselnymi liekmi. Ziadaj komplexne specialne vysetrenie.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18059
Diky chlapi...zajtra pojde dom fitka, poriadna rozcvicka, zacnem cvicit s mensimi vahami a uvidim, ked sa to opet objavi, tak zajdem k lekarovi.

EDIT: takze, na dalsi den som zasiel cvicit ale po 2. serii som to zabalil. Navstivil som teda svoju lekarku...čo sa týka tlaku, mám 105 na 75...vraj "babský tlak" :a9 povedala mi ze to moze byt nieco s nervom, zablokovany nerv alebo nieco take a kedze sa na rehabilitacne dost dlho caka, tak mi odporucila maséra. Tak som skusil tu masaz a potom som sa len modlil aby to uz bolo v poriadku. Na druhy den som pri benchpressi citil mierne bolesti, ale dalsiu seriu uz vobec nic :a24 odvtedy s tym nemam problem avsak s vahami radsej velmi neprehanam (zatial :a15 )..Dakujem este raz vsetkym, ktori reagovali :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od mamut
#18648
Zdravim,

chtel bych pozadat o nazor nez se vydam k doktorovi,vec se ma takto:

Zhruba 2 mesice pocituju pozvolna se stupnujici bolest v levem ramenim kloubu hlavne pri upazovani,to bych se vzdy pos...l,tak jsem byl nucen ramena zatim vypustit nez se to vrati do normalu,behem benchpressu nebo klicich na bradlech po zahrati bolest lehce ustoupi ale behem dne je zase vse pri starem-bolest pri upazeni ruky.Nevim jestli to mam dat do spojitosti s tim,ze cely leto jsem jezdil se stazenym oknem a rukou polozenou na dverich nebo v minulosti nedostatecne rozviceni pred treninkem.Vim ze je tezke neco tipovat a bude to chtit asi odbornejsi vysetreni.

diky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18649
mamut napísal:Zdravim,

chtel bych pozadat o nazor nez se vydam k doktorovi,vec se ma takto:

Zhruba 2 mesice pocituju pozvolna se stupnujici bolest v levem ramenim kloubu hlavne pri upazovani,to bych se vzdy pos...l,tak jsem byl nucen ramena zatim vypustit nez se to vrati do normalu,behem benchpressu nebo klicich na bradlech po zahrati bolest lehce ustoupi ale behem dne je zase vse pri starem-bolest pri upazeni ruky.Nevim jestli to mam dat do spojitosti s tim,ze cely leto jsem jezdil se stazenym oknem a rukou polozenou na dverich nebo v minulosti nedostatecne rozviceni pred treninkem.Vim ze je tezke neco tipovat a bude to chtit asi odbornejsi vysetreni.

diky
To okno jednoznacne pomoze. Rovnako prekrvenie pred treningom ramien je dolezite. Vela vit.C, VOLTAREN, pripadne aj vyzivu na klby :a45Bolesti kĺbov. Ak si uz skusal steroidy velmi priaznive ucinky ti prinesie :a45 NANDROLONE DECANOATE.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]