Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7930
milankos512 napísal:
Jurkádium napísal:no mám jeden dva cviky ktoré robím na predlaktie...ale tak skúsim viac cvičiť to predlaktie a uvidím či to pomôže...
roman2910 tu mal jeden článok ohľadom predlaktia a fakt zaberá :a21
http://bodybuilding-forum.sk/viewtopic.php?f=20&t=914
zuvyknite si pouzivat tuto moznost vlozenia bbcodu : vygenerovanie linkov konkretneho prispevku

teraz si odkazal na celu temu , takto odkazujes iba na konkretny prispevok . je to jednoduche a rýchle :a22 preto som tam tuto moznost pridal na forum :a28 :a28

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od martinexx
#9036
zdravim, mam problem, puka mi v lavom lakti ked vystieram a zohybam ruku. Z coho to mozem mat a ako to mam liecit ?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9037
skus nejaku klbovu vyzivu s obsahom glukosaminu a chondroitinu. napr Colagen liquid je od sciteku alebo artrox cabs od vitalmaxu.
mas na vyber z tekutych, tabletovych a penovych pripravkov.
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9040
whoo napísal:presne tie iste problemy mam teraz aj ja :( pri bicaku boli prave zapestie a mne na to nic nepomohlo. bral som klbovu vyzivu a kremoval som to konskou mastou a nic. tak som prestal cvicit s ezetkou a davam iba jednorucky kladivovym uchopom + kladky. ine na bicak nedavam a trochato prechadza. o tyzden-dva to skusim pomali rozbehat znova s ezetkou.
jj aj mna to bolelo a jeden co tam chodil my poradil to kruzko co stlacas napr. ked mas polamanu ruku a dlho si s nou nehybal ti daju take kruzko co stlacas da sa aj kupit proste slabe zapestie... :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9046
wiktor00 napísal:
whoo napísal:presne tie iste problemy mam teraz aj ja :( pri bicaku boli prave zapestie a mne na to nic nepomohlo. bral som klbovu vyzivu a kremoval som to konskou mastou a nic. tak som prestal cvicit s ezetkou a davam iba jednorucky kladivovym uchopom + kladky. ine na bicak nedavam a trochato prechadza. o tyzden-dva to skusim pomali rozbehat znova s ezetkou.
jj aj mna to bolelo a jeden co tam chodil my poradil to kruzko co stlacas napr. ked mas polamanu ruku a dlho si s nou nehybal ti daju take kruzko co stlacas da sa aj kupit proste slabe zapestie... :a22
viem co myslis, aj ja som nad tym rozmyslal ze to niekde kupim, ale potom ma napadlo, ze aj tak vzdy vsetko stratim takze skoda penazi za to u mna :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9054
wiktor00 napísal:
whoo napísal:presne tie iste problemy mam teraz aj ja :( pri bicaku boli prave zapestie a mne na to nic nepomohlo. bral som klbovu vyzivu a kremoval som to konskou mastou a nic. tak som prestal cvicit s ezetkou a davam iba jednorucky kladivovym uchopom + kladky. ine na bicak nedavam a trochato prechadza. o tyzden-dva to skusim pomali rozbehat znova s ezetkou.
jj aj mna to bolelo a jeden co tam chodil my poradil to kruzko co stlacas napr. ked mas polamanu ruku a dlho si s nou nehybal ti daju take kruzko co stlacas da sa aj kupit proste slabe zapestie... :a22
myslis toto ? http://www.fitpotreby.sk/product/posilnovaci-kruzok-63/
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9057
whoo napísal:
wiktor00 napísal:
whoo napísal:presne tie iste problemy mam teraz aj ja :( pri bicaku boli prave zapestie a mne na to nic nepomohlo. bral som klbovu vyzivu a kremoval som to konskou mastou a nic. tak som prestal cvicit s ezetkou a davam iba jednorucky kladivovym uchopom + kladky. ine na bicak nedavam a trochato prechadza. o tyzden-dva to skusim pomali rozbehat znova s ezetkou.
jj aj mna to bolelo a jeden co tam chodil my poradil to kruzko co stlacas napr. ked mas polamanu ruku a dlho si s nou nehybal ti daju take kruzko co stlacas da sa aj kupit proste slabe zapestie... :a22
viem co myslis, aj ja som nad tym rozmyslal ze to niekde kupim, ale potom ma napadlo, ze aj tak vzdy vsetko stratim takze skoda penazi za to u mna :a11
budes to mat doma pri telke a jak budes cumiet vecer na film budes stlacat...pri kavicke v pohodicke...a polozis si to na obrazovku... :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9065
ja som mal tiez problemy so zapestim, pichalo ma vnom ked som cvicil, kupil som si bandaze a stale bolelo, jednoducho som sral na bolest a cvicil si svoje ani neviem kedy ma ta bolest presla :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#9070
ide hlavne oto ze velakrat je ta bolest len sposob ako sval dava najavo ze nevladze a ze je slaby...akonahle ho clovek podpori bandazou a fixacnymi vecami nie vzdy to pomoze a prave naopak sval si na tu zataz nezvykne nikdy...treba pokialmozno cvicit bez vsetkych tychto fixacnych pomocok a pouzivat ich len v ozaj ojedinelych pripadoch tazke vahy, vahy ktore ste doposial nedvihali atd....skor by som tieto pomocky pouzival ako prevenciu pred zraneniami nie ked uz vas to ci ono boli... :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#9071
praveze ja som si bandazou trochu fixoval zapestie a po nejakom case som prestal pouzivat bandaze a bolest sa mi uz nevratila...(klop,klop,klop)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9177
chlapi nemate niekto problem s trpnutim prstov? mne uz asi tri tyzdne stale trpnu. cez den ani nie, ale ked lezim v posteli a rano sa zobudim. moc mi to nevadilo, ale posledny tyzden citim tlak v zapastiach a poslednu noc som sa budil na to, ze ma to boli jak svina... cital som ze to moze byt nejaky syndrom karpalneho tunela, ale to postihuje skor zeny. nemali ste niekto taky problem? co by sa s tym dalo robit?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9179
whoo napísal:chlapi nemate niekto problem s trpnutim prstov? mne uz asi tri tyzdne stale trpnu. cez den ani nie, ale ked lezim v posteli a rano sa zobudim. moc mi to nevadilo, ale posledny tyzden citim tlak v zapastiach a poslednu noc som sa budil na to, ze ma to boli jak svina... cital som ze to moze byt nejaky syndrom karpalneho tunela, ale to postihuje skor zeny. nemali ste niekto taky problem? co by sa s tym dalo robit?
aj mne trpnu prsty na lavej ruke, posledneho pol roka. ale neboli ma nic, zatial, takze som to ako obvykle neriesil, az ked to bude problem na nevydrzanie, potom to budem riesit
Od milankos512
#9184
whoo napísal:chlapi nemate niekto problem s trpnutim prstov? mne uz asi tri tyzdne stale trpnu. cez den ani nie, ale ked lezim v posteli a rano sa zobudim. moc mi to nevadilo, ale posledny tyzden citim tlak v zapastiach a poslednu noc som sa budil na to, ze ma to boli jak svina... cital som ze to moze byt nejaky syndrom karpalneho tunela, ale to postihuje skor zeny. nemali ste niekto taky problem? co by sa s tym dalo robit?
nemáš len cviknutý nerv alebo niečo také ? že ti neprekrvuje úplne prsty ??
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#9188
aj mne raz trpol az tuhol malicek na lavej ruke...ale uz pohoda...normalne som nemohol na klavesnicy pisat lebo tuhol..a ked som pil kavu alebo caj z pohara malicek hore :a9 jak v tych filmoch :a9 ...a rano my tuhol aj 15 minut vkuse...neviem ani ako a preslo ma to akurat ma to napadlo :D bud to bude len chvilkovy problem alebo chod za lekarom pre istotu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#9189
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:chlapi nemate niekto problem s trpnutim prstov? mne uz asi tri tyzdne stale trpnu. cez den ani nie, ale ked lezim v posteli a rano sa zobudim. moc mi to nevadilo, ale posledny tyzden citim tlak v zapastiach a poslednu noc som sa budil na to, ze ma to boli jak svina... cital som ze to moze byt nejaky syndrom karpalneho tunela, ale to postihuje skor zeny. nemali ste niekto taky problem? co by sa s tym dalo robit?
aj mne trpnu prsty na lavej ruke, posledneho pol roka. ale neboli ma nic, zatial, takze som to ako obvykle neriesil, az ked to bude problem na nevydrzanie, potom to budem riesit
ani ja by som to neriesil keby to nebolelo, ale uz mi to neda ani spat. a dnes ma este v robote zacal bolet sval na lavej dlani co je pod palcom takze uz neviem co s tym...
milankos512 napísal:nemáš len cviknutý nerv alebo niečo také ? že ti neprekrvuje úplne prsty ??
no to je ten karpalny tunel, ze mas vlastne zatlaceny ten velky prstovy nerv preto som chcel vediet ci s tym mate niekto skusenosti. obe ruky mam jak drevene hlavne rano...
Od milankos512
#9190
whoo napísal:
FitPotreby.sk napísal:
whoo napísal:chlapi nemate niekto problem s trpnutim prstov? mne uz asi tri tyzdne stale trpnu. cez den ani nie, ale ked lezim v posteli a rano sa zobudim. moc mi to nevadilo, ale posledny tyzden citim tlak v zapastiach a poslednu noc som sa budil na to, ze ma to boli jak svina... cital som ze to moze byt nejaky syndrom karpalneho tunela, ale to postihuje skor zeny. nemali ste niekto taky problem? co by sa s tym dalo robit?
aj mne trpnu prsty na lavej ruke, posledneho pol roka. ale neboli ma nic, zatial, takze som to ako obvykle neriesil, az ked to bude problem na nevydrzanie, potom to budem riesit
ani ja by som to neriesil keby to nebolelo, ale uz mi to neda ani spat. a dnes ma este v robote zacal bolet sval na lavej dlani co je pod palcom takze uz neviem co s tym...
milankos512 napísal:nemáš len cviknutý nerv alebo niečo také ? že ti neprekrvuje úplne prsty ??
no to je ten karpalny tunel, ze mas vlastne zatlaceny ten velky prstovy nerv preto som chcel vediet ci s tym mate niekto skusenosti. obe ruky mam jak drevene hlavne rano...
aha no tak s tým ti asi neporadím mne občas trpli prsty ale prešlo to po chvíľke ...nemávam stým nejaké extra problémi
Užívateľov profilový obrázok
Od vladis
#9222
V pondelok som bol v posilke ... robil som tlaky na lavicke a uz som mal dost nalozene asi to mohla byt 3 seria ... a tak ako som dotlacoval s namahou ... tak mi puklo(alebo strieklo) v zatylku na pravej strane hlavy ... no bola to neskutocna bolest ... v stredu som si myslel ze to preslo ale na treningu sme robili silove cviky a puklo mi to opat :/ ...
stalo sa aj vam nieco take ? ... ja som trochu hladal a ze vraj to moze byt sposobene stiahnutim svalov... ako obranny mechanizmus
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9251
vladis napísal:V pondelok som bol v posilke ... robil som tlaky na lavicke a uz som mal dost nalozene asi to mohla byt 3 seria ... a tak ako som dotlacoval s namahou ... tak mi puklo(alebo strieklo) v zatylku na pravej strane hlavy ... no bola to neskutocna bolest ... v stredu som si myslel ze to preslo ale na treningu sme robili silove cviky a puklo mi to opat :/ ...
stalo sa aj vam nieco take ? ... ja som trochu hladal a ze vraj to moze byt sposobene stiahnutim svalov... ako obranny mechanizmus
no davaj si pozor, moze to byt nebezpecne hlavne ked nevies o co presne ide
pri silovych tlakoch a hlavne bench press ale aj ostatne sa podstatne zvysuje tlak krvi, je dolezite skusit a naucit sa, ked robis bench ostatne svaly uvolnit pokila mozno co najviac sa da, ja viem je to problem, ked mas nalozene, ale to moze byt vysledok toho zvyseneho tlaku
videl som ako clovek tlacil ako strhany az mu vyliezali ocne bulvy z jamiek a predstav si aj mu popraskali cievky v ociach, podliali sa mu krvou, nevyzeral moc dobre :a11 a pritom stacilo sustredit ten tlak nie do hlavy ale do ruk a prs, treba urobit tu spravnu grimasu aby sa tomu zamedzilo, v tomto pripade privret oci a mozno ich aj uplne zavriet a nie ich vypliestat.
no lahko sa hovori tazsie sa vykona
Užívateľov profilový obrázok
Od vynils
#14057
Nazdar mam problemy s ramenom taka husna bolest v lavom ramene najme ked upazujem a tak citim to aj pri tlakoch obcas to odide a znova sa to neskor ozve ...dost ma to stve
Od Čvarga94
#14058
vynils napísal:Nazdar mam problemy s ramenom taka husna bolest v lavom ramene najme ked upazujem a tak citim to aj pri tlakoch obcas to odide a znova sa to neskor ozve ...dost ma to stve


Ja som tiež mal problémy s ramenom pravým... vraj je na to dobré jesť želatínu ... aby bol lepšie "mazaný" kĺb ... ja som si ho natieral aj mentolovou masťou ale neprechádzalo ... tak som si dal prestávku jedol som tú želatínu a bolesť zmizla ... a odvtedy som necítil nič ... ani najmenší náznak že by sa mohlo niečo vrátiť. :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14060
Čvarga94 napísal:
vynils napísal:Nazdar mam problemy s ramenom taka husna bolest v lavom ramene najme ked upazujem a tak citim to aj pri tlakoch obcas to odide a znova sa to neskor ozve ...dost ma to stve


Ja som tiež mal problémy s ramenom pravým... vraj je na to dobré jesť želatínu ... aby bol lepšie "mazaný" kĺb ... ja som si ho natieral aj mentolovou masťou ale neprechádzalo ... tak som si dal prestávku jedol som tú želatínu a bolesť zmizla ... a odvtedy som necítil nič ... ani najmenší náznak že by sa mohlo niečo vrátiť. :)
klby, slachy, upony to su velmi citlive veci pri tomto sporte, ved pozrite si Igora Illesa, kde sa ho pytali, ktore doplnky povazuje za najdolezitejsie. Klbovu vyzivu. Si predstav pri tych vahach klby dostavaju dobre zabrat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14300
trewor napísal:Pri mŕtvom ťahu pociťujem niekde asi pod lopatkou bolesť.
Mozno je to nachladnutie. Co sa tyka mrtveho tahu neodporucam a niesom zastanca cize ja ho vobec nerobim jedine tah zo zameranim na hamstring nizsia vaha 12-14 opakovani .
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14301
trewor napísal:Pri mŕtvom ťahu pociťujem niekde asi pod lopatkou bolesť.
mozno je to aj nespravnou technikou ... pricin moze byt milion
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]