Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#16399
Mam problem schudol som zo 116kilo na 105 kilo stale vsetko dodrziavam makam na plno poriadne ani nejem a vaha mi nechce ist nieak dole..cvicim 6x do tyzdna mavam este aj cardio

rano jem 6 vajec bez žltok

potom trening

kuracie prsa na prirodno ....

vecer jem odtucneny tvaroh alebo tuniaka vo vlastnej stave ..pijem len cistu vodu ...drem fakt naplno v posilke
vyzeram urcite lepsie som spevneny aj kondicka je uz celkom dobra ,,,len vaha mi nieak neklesa mozno som tak
vzdy na nieakych 104-105 kil vysku mam 181 cm vedeli by ste mi poradit co robim zle ???

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16400
novyclovek napísal:Mam problem schudol som zo 116kilo na 105 kilo stale vsetko dodrziavam makam na plno poriadne ani nejem a vaha mi nechce ist nieak dole..cvicim 6x do tyzdna mavam este aj cardio

rano jem 6 vajec bez žltok

potom trening

kuracie prsa na prirodno ....

vecer jem odtucneny tvaroh alebo tuniaka vo vlastnej stave ..pijem len cistu vodu ...drem fakt naplno v posilke
vyzeram urcite lepsie som spevneny aj kondicka je uz celkom dobra ,,,len vaha mi nieak neklesa mozno som tak
vzdy na nieakych 104-105 kil vysku mam 181 cm vedeli by ste mi poradit co robim zle ???
Podla toho zatial co si napisal viem presne kde je chyba a to sa dopusta vacsina cviciacich alebo aj necviciacich co chcu zredukovat neaktivnu vahu cize prebytocny tuk. Popis mi napriklad presne co si jedol dnes podla chodov. Napis tvoj treningovy plan.
#16401
Rano som jedol tych 6 vajec bez žltok ..cca 9hod rano

o nieakej 11 som bol v posilke mal som nohy -biceps {moj trening je asi takyto ,,,,hrud -chrbat jeden den,,,nohy biceps druhy den ,......ramena triceps .treti den .... potom volno alebo cardio + brucho ......}

cc 13.00 som jedol v restike kuracie prsia na prirodno s ryzou .....


priznam sa ze dnes som veceral len pred chvilkou len tuniak vo vlastnej stave nieak som nemal cas sa dnes poriadne najest ale pil som cely den len vodu čistu mozno 3.4 litre,

berem pred treningom NO XPLODE a aminokyseliny
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16403
novyclovek napísal:Rano som jedol tych 6 vajec bez žltok ..cca 9hod rano

o nieakej 11 som bol v posilke mal som nohy -biceps {moj trening je asi takyto ,,,,hrud -chrbat jeden den,,,nohy biceps druhy den ,......ramena triceps .treti den .... potom volno alebo cardio + brucho ......}

cc 13.00 som jedol v restike kuracie prsia na prirodno s ryzou .....


priznam sa ze dnes som veceral len pred chvilkou len tuniak vo vlastnej stave nieak som nemal cas sa dnes poriadne najest ale pil som cely den len vodu čistu mozno 3.4 litre,

berem pred treningom NO XPLODE a aminokyseliny
K treningu sa este vratime ale strava nestoji za nic je tam malo dennych chodov co je zasadna chyba a tym padom spomalujes metabolizmus co ma za nasledok zastavenia a drzania vahy. Musis dodat aj sacharidy co je dalsia vec aby si urychlil metabolizmus pretoze na spalovanie telo potrebuje tiez energiu. Pravidelnou stravou aspon 4-5xdenne udrzis inzulinovu hodnotu na potrebnej urovni co ti umozni urychlovanie metabolizmu cize spalovanie :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16406
novyclovek napísal:vedel by si mi presne napisat jeden suvisiaci den od rana do vecera co presne zjiest???
Dnes uz nie ale zajtra ti tu napoviem co ti pomoze a ak si najdes cas presne napis este svoj trening do detailov vsetky partie,cviky, dni, serie, opakovania.
Užívateľov profilový obrázok
Od booboo
#16418
napis este ci beries nejake ine doplnky, ci len NO a amina? osobne by som nahradil NO proteinom.

Tak ako pisal vlastomenn, zasadou chudnutia nieje nejest respektive jest malo, ale jest spravne. Aspon 4-5 chodov denne, popripade pridat protein, aminokyseliny a aj ine doplnky.

Napis kedy vstavas, kedy chodis spat, ako pracujes, kedy cvicis a urcite ti nejak poradime aj so stravovacim planom aj treningovym.
#16420
vlastomenn napísal:
novyclovek napísal:vedel by si mi presne napisat jeden suvisiaci den od rana do vecera co presne zjiest???
Takze v prvom rade skus :a45 Sacharidové vlny jeden mesiac co to urobi. Ak sa neprejavi zmena pojdeme na to inac.
tak ja uz len pripomeniem, ze spravne a presne nacasovanie a disciplina su dalsimi predpokladmi k uspechu, pokial to budes robit len na 50%, tak to potom nerob vobec
#16422
ked Vravis ze mas 105 kg a nejde vaha dole (ja by som to nikdy nebral podla vahy ) dolezity je pomer tuk:sval cize ak ti aj vaha neubuda a dodrziavas dobru stravu tak by si mal mat viac svlaovej hmoty a mozno ju nevidno cez ten tuk co je dobre lebo 1kg svalov spali 4xkrat tolko energie co tuk (aspon myslim :D) vela co poznam zacne cvicit a nejde im az tak vaha dole tak sa na to vyseru , a vyssie si pisal ze mas iba 3-4 normalne jednla denne co je malo , treba je pravidelnych intervaloch aby si si udrzal metabolizmus (dufam ze som pomohol nejak )
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]