Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14323
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
Surove vajce obsahuje latku ktora zabranuje vstrebavaniu bielkovin z vajca. Pikoska pre vsetkych co o tom nevedia takze varit.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#14327
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
ako pisu chalani pit ich surove je blbost a nebudes mi verit uvarene su ovela lepsie :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14350
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
surove nejest. normalne uvarit, vyborna vec, vajicka hlavne bielka, u nas som este nevidel, ze by sa dali kupit tekute bielka, resp. cerstve vo flasi, jak som to videl vo filme s Ronniem
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14389
FitPotreby.sk napísal:
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
surove nejest. normalne uvarit, vyborna vec, vajicka hlavne bielka, u nas som este nevidel, ze by sa dali kupit tekute bielka, resp. cerstve vo flasi, jak som to videl vo filme s Ronniem
Daju sa zohnat tekute mam tu moznost v 5l bandaske.
#14392
ako pise vlastomen aj na nete som ich videl v takej 5l bandaske a neviem ci to stalo cca 15€ aj Martin Krakovsky ich ukazoval v jednom videu ktore asi tazko nejdem kedze si nan len matno spominam ale keby si pohladal na nete urcite ich najdes
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14395
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
surove nejest. normalne uvarit, vyborna vec, vajicka hlavne bielka, u nas som este nevidel, ze by sa dali kupit tekute bielka, resp. cerstve vo flasi, jak som to videl vo filme s Ronniem
Daju sa zohnat tekute mam tu moznost v 5l bandaske.
aj ja som to kdesi zazrel , ale male malenie som nevidel , to je asi zrejme pre velkokuchyne a restauracie , aby nemuseli tolko vajec furt rozbijat :a25
#14694
vlastomenn napísal:Ak by mal niekto zaujem o tekute vajecne bielka v mnozstve 5l tak ma moze kontaktovat.
take vajcia to nemoze byt zla vec, povedal by som ze lepsie jak tie vselijake chemicke polievky, len vajcia u dost nachylne na pokazenie sa, salmonela a tak. z toho mam trochu obavu.
#14699
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:Ak by mal niekto zaujem o tekute vajecne bielka v mnozstve 5l tak ma moze kontaktovat.
take vajcia to nemoze byt zla vec, povedal by som ze lepsie jak tie vselijake chemicke polievky, len vajcia u dost nachylne na pokazenie sa, salmonela a tak. z toho mam trochu obavu.
Tieto su balene tak aby nedoslo k nakaze a su prechadzane nejakou skenovacou procedurou to uz nemam v tomto obore poznatky ako to balia ale jednoznacne nikomu nic z nich nebolo pritom sa to pouziva hlavne pred sutazou a aj dokon ca v surovom stave zmiesane s proteinom!
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14855
baumitkiller napísal:Čavko potreboval by som poradiť či surové vajcia pomáhaju na rast svalstva
no, a hlavně si myslim že syrové vejce se i špatně tráví, takže doporučuji vaječné bílky buď uvařit (klasika ve vodě) a nebo třeba jako omeletu (několik bílků + celé vejce) je to chutnější, zdravější, lépe stravitelnější a při tepelné úpravě je menší pravděpodobnost že se posereš :a22
#14856
aNs_ napísal:ako pise vlastomen aj na nete som ich videl v takej 5l bandaske a neviem ci to stalo cca 15€ aj Martin Krakovsky ich ukazoval v jednom videu ktore asi tazko nejdem kedze si nan len matno spominam ale keby si pohladal na nete urcite ich najdes
zkus to video prosím najít, docela by mě to zajímalo, dík :a21
#14858
hruskamara napísal:
aNs_ napísal:ako pise vlastomen aj na nete som ich videl v takej 5l bandaske a neviem ci to stalo cca 15€ aj Martin Krakovsky ich ukazoval v jednom videu ktore asi tazko nejdem kedze si nan len matno spominam ale keby si pohladal na nete urcite ich najdes
zkus to video prosím najít, docela by mě to zajímalo, dík :a21
Ja to najdem aspon skusim.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]