Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#21207
Vážení užívatelia .

Som si vedomý toho , že tento príspevok tu dlho nezostane a aj s tým počítam .

Ako ste si určite všimli , už niesom adminom ani bežným užívateľom tohto fóra .

Týmto príspevkom sa chcem podakovať všetkým verným uživateľom , ktorí to tu so mnou vydržali tak dlho , a niektorí ste tu od úplných začiatkov tohto fóra čo sú už roky . Toto fórum som založil pred vyše 4 rokmi . Bohužiaľ som v poslednej dobe urobil niekoľko chýb , ktoré sa nedajú vrátiť naspäť a sú príčinou toho prečo sa s vami musím rozlúčiť . Voči hlavnému adminovi som sa zachoval v určitých veciach dosť nefér , ale nedá sa nič robiť , čo sa stalo a už sa neodstane , človek určité veci oľutuje aj potom , čo sa nad tým spátne zamyslí . To že som tu skončil bolo mojimi chybami a som si ich vedomý . Niekoľko krát som sa mu ospravedlnil , avšak čo som zapríčil bolo dosť vážne a vôbec sa mu nečudujem , že sa zachoval tak ako sa zachoval . Keďže už nemám prístup na fórum ani ako bežný užívateľ , toto je môj posledný príspevok na tomto fóre a onedlh o budem mať zablokovaný prístup aj z mobilu . Adminovi som už poďakoval za všetko čo spravil nielen pre mňa , ale aj pre fórum .

Keďže som bol zakladateľom tohto fóra a bol som tu tak dlho , považujem za svoju povinnosť poďakovať aj vám , bežným užívateľom za podporu a vernosť tomuto fóru , hlavne tým stabilným . Kamaráti , ktorí niečo budú chceť súkromne , nájdu ma na facebooku , mobile alebo meily , kamarátstvo nemôže ani takýto odchod z fóra rozdeliť a nebolo vás tu málo , ktorí sme boli kamaráti . Určite ma nemali všetci radi ale myslím že som tu nikomu z vás nejako moc neublížil teda ak to nebolo nevyhnutne nutné a rozhodne nie úmyselne . Snažil som sa s každým vychádzať priateľsky v rámci možností ...

Týmto fórom sa skončila jedna kapitola a začína sa druhá , začínam sa venovať inému zabehnutému diskusnému fóru s inou tematikou na pozícii admina , dostal som ponuku a aby som sa neunudil na smrť , prijal som ju

Keďže už nieje možný na tomto fóre môj návrat , ešte raz by som teda rád poďakoval fitpotreby.sk ( a myslím to úprimne ) za trojročnú spoluprácu a všetkým verným užívateľom tohto fóra

Váš bývalý admin ...

Papa

Reklama

Reklama

Od milankos512
#21219
náš papagiorgo ...neviem síce presne čo sa stalo no stále budem v kútiku duše veriť že sa to dalo vyriešiť aj inak ako takto ...ale kedže niesom zainteresovaný vo veciach, kvôli ktorým sa táto udalosť stala nebudem sa k tomu ani nijak vyjadrovať...každopádne chcem tebe Papa poďakovať za vedenie tohto fóra....pamätám si na úplné začiatky keď sme si písali na Pokeci a ty si mi spomínal že chceš rozbehnúť nejaké fórum o kulturistike a vždy si mi písal keď si vymyslel nejakú novú vec na fórum a pýtal si sa ma názor :a21 ...vtedy by som nepovedal že sa toto fórum rozbehne až na takú úroveň na akej je teraz ... myslím že budem hovoriť za väčšinu členov fóra ktorý ťa mali možnosť spoznať aspoň trochu, že nám tu budeš určite chýbať ...nie len ako člen tejto "rodiny" ale hlavne ako jeden z výborných adminov a ľudí ktorým toto fórum nebolo nikdy ukradnuté a venovali sa mu neskutočne veľa na úkor svojich osobných vecí ... to by asi bolo z mojej strany všetko čo by som k tomu mohol napísať ...drž sa Papa :a34 :a90 :a87 :a97 :a107 :a96 :a91 :a99 :a91
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#21220
Keby sa to dalo všetko vrátiť späť,vrátim to. Veril som aj ja,že sa to podarí urovnať,všetko by som dal za to,ale to by museli chcet obidve strany.beriem to ako manželstvo,tiež sa často konci rozvodom
Od milankos512
#21221
papagiorgo napísal:Keby sa to dalo všetko vrátiť späť,vrátim to. Veril som aj ja,že sa to podarí urovnať,všetko by som dal za to,ale to by museli chcet obidve strany.beriem to ako manželstvo,tiež sa často konci rozvodom
jasné ..rozumiem ...no už ako je tak je ...asi sa s tým už nedá nič spraviť
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#21231
ja myslim že papa nam bude šetkym chybať bo pochybujem že niektorý s adminov bude robiť suťaže a nplno sa venovať foru ako papa je škoda že už neni admin a keby to slo radi by smeho prijali spet . Papa ďakujeme za všetko bohužial nektorí ludia skor konaju ako rozmyslaju .
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21245
Je to veľká škoda a strata pre fórum...nie len preto, že papa je na pozicii admina/moda asi nenahraditelny, ale s jeho vedomosťami nám poradil už nespočetne veľa krát...Myslím si, že akákoľvek strata aktívneho užívateľa fóra je pre ďalší rozvoj nie práve najlepšia...v tomto prípade, keď sa jedná o dosť významného člena, dokonca súčasti vedenia, dovolím si povedať až zničujúca...

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]